Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Podoba mi sie przedni zderzak...ale trzeba zawieche w dół obowiązkowo!!
  2. Dziś na spot wpadło trzech gości byli pare minut polatali między furami i zwiali. Szybcy jak błyskawica nawet się nie przedstawili
  3. Mam nadzieje,że nikt nie kręcił tych głupot
  4. Kurrr... jaki filmik???????
  5. To się cholernie rzuca w oczy i uszy
  6. pilnie się ucz bedzie egzamin :>
  7. Nastepny wykład na zlocie zimowym jak będą wykładowcy
  8. Passat lub A6 dobry dla rodzinny A4 malutkie jeżeli to zrobiłeś dla rodziny to przynajmniej wiesz kto ważniejszy w życiu
  9. Sprawdź czy śruba wybieraka zakończona szpikulcem jest dokręcona i na swoim miejscu w otworze[łączy wybierak z lewarkiem na końcu skrzyni biegów.Od strony podwozia możesz to zrobić.Tylko!!
  10. Też miałem dylemat i trafiłem w końcu sprężyny H&R -30mm front/rear na Allegro ktoś je wystawił. Zawsze proś o numery ze sprężyn możesz sprawdzić w katalogu producenta ich dane szczegółowe.Dzwoń i pytaj sprzedający czasami nie piszą w ogłoszeniach danych sprężyn.
  11. Motor odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4/S4 B6
    :oklaski: Gratulacje
  12. Wygląda na klona Flyera
  13. Spanky jest coś w tym bo od pewnego czasu wszystkie astry,civicy fałteki i inne lanosy tuningowane z mega rurami fi -50 atakują mnie na ulicach wawy o innych miastach nie wspomne tam to już batmobile fruwają Seria ma ciągnąć i h.. mnie to obchodzi,że jej ciężko
  14. Co wstałem to potykałem się o puste butle po Fince i około 3:00 patrzyłem na ostani kieliszek tego trunku by pójść wytrzeźwieć i następnego dnia pojechać w kolumnie do Olsztyna
  15. A miałem nadzieje ,że nikt tego nie słyszał No chyba cała Nowa Kaletka słyszała , bo Cuberowie tak się wydzierali jak dawali wykład o "ruchaniu" To Zboczuchy z Grodu Kraka :polew:
  16. A miałem nadzieje ,że nikt tego nie słyszał
  17. Spalanie wzrosło o niecałe 0.5 litra muszę kupić magnetyzer Relingów alu itd nie chce puki co.
  18. za***iste foty i za***isty wózek,chciałbym napisać o właścicielu ale ile razy można patrzeć na wystawione walizki przed drzwiami
  19. Furkę obejżałem na żywca w Kaletce i dokładnie to co zamierzał właściciel zostało osiągnięte :oklaski: narazie nie znam nikogo w Polsce co ma tak wyjątkowe B5 lans i bans na maxa
  20. Zapomniałem o fotach wnętrza Malik mi trzasnoł ma super obiektyw:) Fele kupiłem od Angee.
  21. Furmana troche zmieniona na początku zdjęcia
  22. :th: No problem :>
  23. Brynia dzwoń do mnie po 18:00 jak bedziesz potrzebowała drivera na spot.
  24. To się wyszaleliśmy ZLOT super aż szkoda było wracać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.