Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. EXTRA były!!! Ale Angee sie uparła NIKFAN - no problem-tyle,że się przedłuży temat trochę Spetsnaz - jakbys potrzebował jakieś śruby to mam troche nowych i używanych ale grunt to dużo smaru w nie i w sworznie!!!!
  2. Przez uszkodzony popychacz może spaść ciśnienie ale minimalnie. Nie wiem czy VAGiem się da????? Sprawdz profesjonalnie u mechanika niech się tym zajmie na forum tego nie naprawisz.
  3. Przy 2000 obr./min powinno nie spadać poniżej 1,9 bara.-tak trzeba sprawdzić.temperatura silnika min 85st.C Uszkodzony popychacz stukac może nonstop podczas pracy silnika.
  4. Ja tu pod maske zaglądam a wy mnie tak obgadujecie :bicz3:
  5. :bicz3: spokój motor byc porządny cały czas :gwizdanie:
  6. Prawdopodobnie masz automatyczna skrzynie biegów..?? Mój tato też sie przymierzał do wirusa ale chca mu gwarancje zabrać łobuzy :bicz3:
  7. Auto gitara [instrumenty tez masz do 98] Trafiłeś rarytasik nietypowy wlepe zobacz czy sie zgadza wszycho.
  8. za***iste fele tylko jakbys je na 19'' zwiększył był by KOKSIAK ale i tak mi sie styl podoba nawet w tym rozmiarze :th:
  9. Stawiam na mechanika który ogarnie Ten temat - jezeli stukot po odpalaniu trwa chwile i ustaje to wygłada na popychacze.Ciśnienie oleju jest jakiej wartość ??
  10. Bzykniesz po mnie Angee?? :>
  11. Wszycho super Angee szykuje sie na naprawe. Aż mnie sciskało jak Spanky popijał piwo...mniam
  12. Gicior spocior-logi nareszcie pozytywnie prawie extra!! --dzieki ziomale :th: Auta nowych klubowiczów cacy bez zastrzezeń, no B7 2007 i już 320,000km ale coż Angela wygonimy Ci tego świerszcza z silnika
  13. Może i ja bym się zdecydował na małego browarka z nightdrivers zawsze można skorzystać
  14. Trzeba zwalić tylny dolny wahacz ze sworznia, skręcić koła w odpowiednią strone i napiąć mięśnie zakasać rękawy.
  15. Tył bardzo ładne pasuja do sedanika prawie jak ori lift Co do przeciwmgłowych przednich możesz zainwestować w dolne i pociągnąć wiązke ,którą już i tak masz. W lampach po lifcie nigdy nie znajdziesz przeciwmgielnych sa w zderzaku.
  16. Popychacze firmy INA kosztują w hurtowni motoryzacyjnej około 25zł za sztukę x 8 ,koszt robocizny jak za wymianę rozrządu powinien być wzięty maxymalnie. Co do przebiegu to maja racje u mnie przy takim właśnie usterka ta wystąpiła. Podstawa to doswiadczony mechanik który zdiagnozuje tę usterke a nie będzie bładził wymienijąc wszystko po kolei bez rządanego efektu.
  17. no no Wszystkie gleba, fele min 18'',silniki pewno BP mega wir[no diesel],siedzenia recaro... -wszystkie podobne..no może ten czerwony się wyróżnia i biały A6. U nas każdy inny jak w zoo i jeszcze mój avant bez relingów
  18. O stary.... tez z tym walczyłem rok czasu nigdzie nie ma tego w uzywkach, zderzaka też szukałem z dziurami na spryski i znalazłem na allegro.... ale kompletny spryskiwacz kupiłem w ASO za nie całe 300zł z dwiema zaślepkami ozdobnymi na lewy i prawy sprysk. Jak cos namierze dam Ci znać.
  19. Też na to stawiam. Niech doswiadczony mechanik posłucha pracy silnika i oceni jezeli stwierdzi zużycie hydraulicznych popychaczy zaworów ''szklanek'' to zleć mu naprawę[wymiane wszytskich 8 szt.] bo jak bedziesz tak jeździł uszkodzi się silnik-napręzenia udeżeń rozwalą zawory i będziesz miał ''kebab'' z silnika W moim AVG też to nastąpiło i już zakasam rękawy do wymiany razem z olejem ,filtrami ,uszczelniaczami wałka ,pokrywy... Jeździj na dobrym oleju nie zmienaj na gorszy!!!! Podaj przebieg jaki wiesz ,że masz??
  20. Wygodny i szybki nie trzeba klepać wszystkich kodów :th:
  21. Mi tez się podobaja nowe fele Wita :th:
  22. Motor odpowiedział(a) na Yoshi temat w 1.9TDI
    Ten koleś jest ...???? --- zerknij na jego komentarze....
  23. Wrzuć fote. Ciekawe gdzie ten przycisk masz. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.