Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
EXTRA były!!! Ale Angee sie uparła NIKFAN - no problem-tyle,że się przedłuży temat trochę Spetsnaz - jakbys potrzebował jakieś śruby to mam troche nowych i używanych ale grunt to dużo smaru w nie i w sworznie!!!!
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Przez uszkodzony popychacz może spaść ciśnienie ale minimalnie. Nie wiem czy VAGiem się da????? Sprawdz profesjonalnie u mechanika niech się tym zajmie na forum tego nie naprawisz.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Przy 2000 obr./min powinno nie spadać poniżej 1,9 bara.-tak trzeba sprawdzić.temperatura silnika min 85st.C Uszkodzony popychacz stukac może nonstop podczas pracy silnika.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tu pod maske zaglądam a wy mnie tak obgadujecie :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:bicz3: spokój motor byc porządny cały czas :gwizdanie:
-
1.9 115ps Prośba o ocenę logów
Prawdopodobnie masz automatyczna skrzynie biegów..?? Mój tato też sie przymierzał do wirusa ale chca mu gwarancje zabrać łobuzy :bicz3:
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
:th:
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
Auto gitara [instrumenty tez masz do 98] Trafiłeś rarytasik nietypowy wlepe zobacz czy sie zgadza wszycho.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***iste fele tylko jakbys je na 19'' zwiększył był by KOKSIAK ale i tak mi sie styl podoba nawet w tym rozmiarze :th:
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Stawiam na mechanika który ogarnie Ten temat - jezeli stukot po odpalaniu trwa chwile i ustaje to wygłada na popychacze.Ciśnienie oleju jest jakiej wartość ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bzykniesz po mnie Angee?? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszycho super Angee szykuje sie na naprawe. Aż mnie sciskało jak Spanky popijał piwo...mniam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gicior spocior-logi nareszcie pozytywnie prawie extra!! --dzieki ziomale :th: Auta nowych klubowiczów cacy bez zastrzezeń, no B7 2007 i już 320,000km ale coż Angela wygonimy Ci tego świerszcza z silnika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może i ja bym się zdecydował na małego browarka z nightdrivers zawsze można skorzystać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego
Trzeba zwalić tylny dolny wahacz ze sworznia, skręcić koła w odpowiednią strone i napiąć mięśnie zakasać rękawy.
-
[B5 ABC] Co sądzicie o takim zestawie ??
Tył bardzo ładne pasuja do sedanika prawie jak ori lift Co do przeciwmgłowych przednich możesz zainwestować w dolne i pociągnąć wiązke ,którą już i tak masz. W lampach po lifcie nigdy nie znajdziesz przeciwmgielnych sa w zderzaku.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Popychacze firmy INA kosztują w hurtowni motoryzacyjnej około 25zł za sztukę x 8 ,koszt robocizny jak za wymianę rozrządu powinien być wzięty maxymalnie. Co do przebiegu to maja racje u mnie przy takim właśnie usterka ta wystąpiła. Podstawa to doswiadczony mechanik który zdiagnozuje tę usterke a nie będzie bładził wymienijąc wszystko po kolei bez rządanego efektu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no no Wszystkie gleba, fele min 18'',silniki pewno BP mega wir[no diesel],siedzenia recaro... -wszystkie podobne..no może ten czerwony się wyróżnia i biały A6. U nas każdy inny jak w zoo i jeszcze mój avant bez relingów
-
[B5 AFN] spryskiwacze do lamp xsenon
O stary.... tez z tym walczyłem rok czasu nigdzie nie ma tego w uzywkach, zderzaka też szukałem z dziurami na spryski i znalazłem na allegro.... ale kompletny spryskiwacz kupiłem w ASO za nie całe 300zł z dwiema zaślepkami ozdobnymi na lewy i prawy sprysk. Jak cos namierze dam Ci znać.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Też na to stawiam. Niech doswiadczony mechanik posłucha pracy silnika i oceni jezeli stwierdzi zużycie hydraulicznych popychaczy zaworów ''szklanek'' to zleć mu naprawę[wymiane wszytskich 8 szt.] bo jak bedziesz tak jeździł uszkodzi się silnik-napręzenia udeżeń rozwalą zawory i będziesz miał ''kebab'' z silnika W moim AVG też to nastąpiło i już zakasam rękawy do wymiany razem z olejem ,filtrami ,uszczelniaczami wałka ,pokrywy... Jeździj na dobrym oleju nie zmienaj na gorszy!!!! Podaj przebieg jaki wiesz ,że masz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wygodny i szybki nie trzeba klepać wszystkich kodów :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi tez się podobaja nowe fele Wita :th:
-
[B6 AVF] rozrząd - czy warto?
Ten koleś jest ...???? --- zerknij na jego komentarze....
-
Co to za klima?
Wrzuć fote. Ciekawe gdzie ten przycisk masz. :>