Treść opublikowana przez Motor
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ale ja się nie stresuję Tylko poprostu piszę ,bo kiedyś coś takiego miało miejsce i nie powiem nie było to miłe. Ale z tego,co obserwuję na forum,ludzi (którzy właśnie jadą na zlot) w jaki sposób się wypowiadają ,to wydaje mi się,że ich kultura osobista jest na wysokim poziomie i takie rzeczy nie będą miały miejsca Na ten czas wyrażamy się poprawnie,co niema sie ni jak do spotów na żywo Nie obawiaj się wulgaryzmów lecz miej dużo luzu i cierpliwości :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe.....pewnie juz troche promili mial.......i nic nie pamieta No pamiętam,że wsiadłem do wozu Angee i dalej nic już nie pamiętam...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na jakiej ulicy??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba było dać znać na pola z buta mam no góra 5 min. Po 6 piwach to ja juz słabe znaki dawałem. ale sie tam dobilśmy - stan krytyczny powoli mija..uff Żółwiu czy ja Ci wczoraj coś pod maską grzebałem bo łapy miałem takie ubabrane..???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zwialismy ostatni z Promenady i prosto do knajpy na Pola Mokotowskie....uff środek tyg. i kac murowany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest zero zmartwień im więcej piwska może dziś się coś wypije..
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
Musisz nacisnąć prawy dolny klawisz-trzymać i strzałkę w górę reszta jest opisana na forum.
-
[B6 AKE] Wałki - regeneracja, czy nowe?
Przeorałem ten temat pare razy.Naprawa kończyła sie głównie na regeneracji wałków za ok 1000zł bądź używek(klientela różńa) i nowej hydraulice--Nie pamietam ceny--.Auta jeżdżą puki co od paru lat jest ok.- za każdym razem wymieniałem filtr odmy skrzyni korbowej!!!--ok 250 zł--przy tej operacji. podałem ceny samych gratów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest pomysł wezmę linke holowniczą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukaszr JEDŹ Z NAMI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Są wolne miejsca na bank w Domku nr 2 :th: Co do imienia Ania to jest przezemnie baaaardzo lubiane :> :th: Ciepło się ubierz Kasiu bo czasami wieje na pięterku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze ja też mam taka pluskwe dobrze ,że sie nie spytałem CO TO???
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
Xenon nie gaśnie podczas wł. świateł długich.
-
jakie przednie tarcze hamulcowe do '95 A4 2.6Q?
Masz układ hamulcowy starego typu chyba???? tarcze z przodu sa niewentylowane??Moja A4a staje w miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla odmiany Torwar może..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AVV] Moja audi a4(zabka)
:th:
-
[B5 ADR] Moja skromna zielona fura ;)
Wiecej fotek..
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
- [B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)
:th: koledzy juz Ci doradzli...Sprawdz oznaczenie silnika AVG montowany od 98/99..[bagaznik,obudowa rozrządu silnika]- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No widzisz ja też się nieźle bawiłem w Twoich okolicach ufff... i na zlot hondy civic sie wrypałem niechcący nad zalewem ale miałem fure z innej bajki więc poszedłem popływać- [Ajm B5 2000 r] sciąganie w lewo
To masz ten sam problem co ja miałem. Zdejmij zaciski hamulcowe przód z jażm, wyjmij klocki, odsuń gumki tłoczków i zobacz czy nie ma tam rdzyna tłoczkach-wysuń je troche naciskając 2 razy pedał hamulca-tak by nie wypadły!!!- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja bede miał net chyba ,że tam zasięgu nie ma Orange ...Sam równierz płaciłem przez inteligo.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas. Śmigam po Zamościu!ładnie tu jesteś tam?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fachowiec ma full roboty...więc termin na za 2 tyg. Ci co robią tanio nie mają jej za dużo kogo wybierasz? - [B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)