Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Ale ja się nie stresuję Tylko poprostu piszę ,bo kiedyś coś takiego miało miejsce i nie powiem nie było to miłe. Ale z tego,co obserwuję na forum,ludzi (którzy właśnie jadą na zlot) w jaki sposób się wypowiadają ,to wydaje mi się,że ich kultura osobista jest na wysokim poziomie i takie rzeczy nie będą miały miejsca Na ten czas wyrażamy się poprawnie,co niema sie ni jak do spotów na żywo Nie obawiaj się wulgaryzmów lecz miej dużo luzu i cierpliwości :th:
  2. hehe.....pewnie juz troche promili mial.......i nic nie pamieta No pamiętam,że wsiadłem do wozu Angee i dalej nic już nie pamiętam...
  3. Na jakiej ulicy??
  4. trzeba było dać znać na pola z buta mam no góra 5 min. Po 6 piwach to ja juz słabe znaki dawałem. ale sie tam dobilśmy - stan krytyczny powoli mija..uff Żółwiu czy ja Ci wczoraj coś pod maską grzebałem bo łapy miałem takie ubabrane..???
  5. Zwialismy ostatni z Promenady i prosto do knajpy na Pola Mokotowskie....uff środek tyg. i kac murowany
  6. Tak jest zero zmartwień im więcej piwska może dziś się coś wypije..
  7. Musisz nacisnąć prawy dolny klawisz-trzymać i strzałkę w górę reszta jest opisana na forum.
  8. Przeorałem ten temat pare razy.Naprawa kończyła sie głównie na regeneracji wałków za ok 1000zł bądź używek(klientela różńa) i nowej hydraulice--Nie pamietam ceny--.Auta jeżdżą puki co od paru lat jest ok.- za każdym razem wymieniałem filtr odmy skrzyni korbowej!!!--ok 250 zł--przy tej operacji. podałem ceny samych gratów
  9. To jest pomysł wezmę linke holowniczą
  10. Lukaszr JEDŹ Z NAMI
  11. Są wolne miejsca na bank w Domku nr 2 :th: Co do imienia Ania to jest przezemnie baaaardzo lubiane :> :th: Ciepło się ubierz Kasiu bo czasami wieje na pięterku
  12. Kurcze ja też mam taka pluskwe dobrze ,że sie nie spytałem CO TO???
  13. Xenon nie gaśnie podczas wł. świateł długich.
  14. Masz układ hamulcowy starego typu chyba???? tarcze z przodu sa niewentylowane??Moja A4a staje w miejscu
  15. Dla odmiany Torwar może..
  16. Wiecej fotek..
  17. :th: koledzy juz Ci doradzli...Sprawdz oznaczenie silnika AVG montowany od 98/99..[bagaznik,obudowa rozrządu silnika]
  18. No widzisz ja też się nieźle bawiłem w Twoich okolicach ufff... i na zlot hondy civic sie wrypałem niechcący nad zalewem ale miałem fure z innej bajki więc poszedłem popływać
  19. To masz ten sam problem co ja miałem. Zdejmij zaciski hamulcowe przód z jażm, wyjmij klocki, odsuń gumki tłoczków i zobacz czy nie ma tam rdzyna tłoczkach-wysuń je troche naciskając 2 razy pedał hamulca-tak by nie wypadły!!!
  20. Ja bede miał net chyba ,że tam zasięgu nie ma Orange ...Sam równierz płaciłem przez inteligo.
  21. Lukas. Śmigam po Zamościu!ładnie tu jesteś tam?
  22. Fachowiec ma full roboty...więc termin na za 2 tyg. Ci co robią tanio nie mają jej za dużo kogo wybierasz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.