Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z fortu Wola was wyrzucili??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO PROBLEM-od dziś jeżdżą w wozie bo nie mam siły ich wyjąć :gwizdanie: więć będziemy rokręcać co się da jak odzyskam siły to warsztat tam otworzymy [czynne wtorki 19-22] wezmę podnośnik i kompresor.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cichutko... wszyscy śpią T-żółw spakowałem narzędzia coś jeszcze potrzebujesz?
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
REWELA TE CABRIO. CZARNY ŚRODEK TO JEST TO :th:
-
Lampy przednie do B5 1995r
Pamiętaj,że lampy z allegro nie ori te tuningowe, ringi itd. szybko stracą nowy wygląd,słońce wypali je w ciągu nawet 2 lat!!! ori lampy żółkną tak po 8-10latach przetestowałem to i zaobserwowałem na łasnej skórze.
-
Które fele....pomóżcie!
Piękne Avanciory ten czerwony MAAALINA :drool: Te pierwsze ładne ale furrory nie zrobisz w tych drugich będziesz oryginalny,ale tyz bez orgazma
-
Pomocy z kalpą i AIR BAGIEM :(
Co do klapy to dobry złodziejaszek Ci otworzy (zamek kluczyka może byc w pozycji zamknietej skarajnej) Co do AirBagu to wiązka pod fotelem jest nie dokońca ok. podczas poruszania sie jej razem z fotelem powastaje nie kontakt lub zwarcie (u mnie juz to było naprawiane)
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
Witamy Cię Avanciory sa Super dobry zakup
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak sie do kupy poskładam to biore mój warsztat do avanciora i podbijam na spot - będziesz miał klucze potrzebne.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U mnie wachacze ori dolne 4 szt przelatały 280.000km auto od roku w Polsce[data produkcji samochodu na wachaczach] wysypały się wszystkie,teraz będe testował całą nową zawieche ori po polskich drogach jak sie tylko coś spieprzy to odrazu napisze.
-
Bład na komp. pokładowym
No wygląda na informacje o przepalonej żarówce.. której??
-
[B5 AFN] Szukam dobrego mechanika w Warszawie
SebMis ma doświadczenie, :th: w diagnostyce,więc możesz podbić na sopt,może się zaopiekuje Twoim wozem. :>
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Extra
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
:a4fan:Muze ma jakąś fajowa:)
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Jest git
-
a4 b5 moje aut
Ładny wóz :th: Lampy to temat do przemyślenia..
-
[B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
Ale zadbana :th:
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6.0
-
N75 czy będzie pasował
Bankowo będzie dobrze.Tylko trzeba zapamiętać przewody do pinów 1 i 2 jest opisane na wtyczce.Nie trzeba nawet ciąć i lutować przewodów wystarczy przełożyć.U mnie działa.
-
radyjko
Te radio nie jest dla melomanów ale ma plus ,że prezentuje się lepiej niż starsze modele
-
reflektory przednie z gładkimi szkłami
Naprawiane mocowania długo nie posłużą,brak poziomowania będzie przyczyną oślepiania innych uczestników ruchu drogowego a nieposiadanie spryskiwaczy też jest mankamentem.Nie warto!!!zrobisz ulepek
- [B6 AVF] Czarny AVANT
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Był pakiet S-line ten ma bez skóry,powinien miec BOSE jeszcze Wóz ok. :th:
-
jakie przednie tarcze hamulcowe do '95 A4 2.6Q?
Polecam tarcze i klocki firmy EBC -tarcze sport stalowe (zwykłe bądź seryjne są żeliwne), bez nacięć i nawierceń, najlepiej się sprawdzają w autach nawet o mocy powyżej 300KM.+Klocki EBC Green Staff. Trzeba pamiętać że tarcze nawiercane lub nawiercano-nacinane powodują hałas przy hamowaniu oraz szybsze zużycie klocków. Przetestowałem to na wielu autach!! Jeżeli napierasz do dechy z każdych świateł i hamujesz 50m przed skrzyżowaniem ze 120km/h bądź używasz auta na torze to wtedy jest sens kupować nawiercane lub nawiercano -nacinane lub nacinane tarcze oczywiście EBC reszta tarcz to szmelc chyba ,że te które kosztują 1000 szt.Do zwykłego użytkowania samochodu ze sporadycznym ostrym traktowaniem hamulców nie sprawdzają się obniżając komfort jazdy. Tarcze i klocki firmy EBC możesz zamówić u mnie na PRIV(niższa cena dla klubowiczów)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak BTW - jesteście zdrowo szurnięci, ze w piątek o 2-giej 3-ciej w nocy siedzicie na forum zamiast pić wódkę i ****** panny. [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 09:47:38_________________________________________________ Dopiero wczoraj podczas traski do mnie dotarło, jak bardzo brakowało mi mojego paździocha :> Czasami kobiecie i wódce trzeba dać odpocząć