Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Adapter tylne głosniki jaki wybrać?
Dokladnie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Adapter tylne głosniki jaki wybrać?
Myśle że o to mu chodziło https://car-tronic.pl/gniazdo-mini-iso-4xrca-do-audi-vw-skoda-p287.html Ale musisz mieć dwie pary wyjść rca. Link to oczywiście przykład podobne można znaleźć na Allegro. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Adapter tylne głosniki jaki wybrać?
Przy bosse ten zagada http://moto.allegro.pl/adapter-interfejs-system-bosse-audi-przod-tyl-sub-i2306035376.html
-
Podłączenie cb radio do stacyjki
Nie ma. To nie jest problem bo z tego kabla robią sterowanie do przekaźnika a plus możesz podpiąć do aku lub listwy zasilajacej za bezpiecznikami. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podłączenie cb radio do stacyjki
Jesteś w błędzie w b6 radio jest sterowane przez Can i nie ma w kostce iso plusa po stacyjce. Taki plus znajdziesz w wiązce kolumny kierowniczej. Jest to cienki czerwony przewód. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jakie nie uda też daj. Będziemy dalej myśleć. Sprawdź w tym miejscu jeszcze 2 i 3. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Rear right (left) turn signal <--- błąd w fisie
Jak tak sie sprawa ma to faktycznie może byc zwarcie w wiązce modułu. Na początek Podepnij vaga i zobacz ci wyskoczy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Według mnie jest złe zakodowana navi. ---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- Sprawdź kodowanie w RNS-E na piątym miejscu powinno być 4. Tu jest instrukcja http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio/Navigation_System_(RNS-E)
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Panowie mam pytanie z innej beczki. Mam kierę multi z b6 i zastanawiam sie czy wszystkie przycisku bedą działać jak założe bns5,0?
-
Audi multimedia czytnik SD
Nie podejdzie. To jest czytnik pod MMI z A8
-
Rear right (left) turn signal <--- błąd w fisie
A żarówki od kierunkowskazów nie są spalone?
-
B6 problem z wskaźnikiem paliwa
Jak masz w baku mało paliwa to wahania mogą byc duże. Zontuj sobie manetkę z fis i będziesz miał pełny komputer. A wtedy będziesz widział jak zmienia się średnie spalanie i zasięg.
-
zasilanie anteny
To znaczy ze jest ok. Więc w czym problem?
-
zasilanie anteny
Na pierwszym zdjeciu w tle widać właśnie separator i niebieski kabel jego zasilania. Wspinać go w zaznaczone przez ciebie miejsce i gotowe. Jakie masz radio. Bo idzie dorobić plus po stacyjce i radio będzie samo sie wyłączać i włączać.
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
Jak poszukiwań to i za 150 - 200 znajdziesz używkę. Ja mam zmieniarkę i jestem zadowolony. I mogę co tydzień wypalać płytę za 50gr z biedronki
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
Wpisz na Allegro emulator zmieniarki i wszystko będzie jasne.
-
zasilanie anteny
Z żadnym z tych. Do niego podpina sie kabel zasilajacy separatora.
-
zasilanie anteny
Brązowy - masa Czerwony - plus Zielony - gala Biały - linia k diagnostyka Dwa ostatnie mogą byc na odwrót
-
zasilanie anteny
Jak masz nie ori radio to do tego pinu podlaczyczysz zasilanie separatora antenowego. Przy ori radiu separator jest nie potrzebny bo radio padają napięcie na kabel antenowy.
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
Zawsze możesz kupić emulator zmieniarki i używać karty sd lub pamięci masowej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mówisz i masz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja ma. Ramkę na nie ori radio do b6 ale w a2 jest chyba inna
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Od 2000 roku były zegary z canem rzynajmniej w b5. Opatrzę wieczorem czy potrzeba can do tego klimatronika
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siemka. Gdzie to byliście za częściami?
-
Kabel anteny
Zależy jaką końcówkę kupisz.