Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W niedzielę pod MM o 16 --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widziałem gościa co miał 180KM na seryjnych klockach w AWXie tylko osobna sprawa jaka była charakterystyka tego programu. tak czy siak jak ktoś planuje kolejne zabawy to warto. A co z tym aligatorem ile cię skroił? bo jest znowu grupowy wyjazd do niego i nie wiem czy się zapisywać?
-
chciałbym zmienić radio symphony 2din na inne proszę o pomoc
Domyślam się że chodzi ci o A4 B5. W tym przypadku możesz zamontować jakąś stację multimedialną, używki np. JVC kupisz już poniżej tysiąca PLN. Do tego potrzebna ci będzie ranka, separator antenowy i adapter na tył. Wszystko było już opisywane, Kowi87 ma stacje u siebie możesz podejrzeć to w jego temacie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak jest dobry program to powinno wyskoczyć coś ponad 140KM. IC aż takiej różnicy nie robi. Ale teraz dołoży wtryski i turbo z AVF/AWX i będzie ładny potworek. Adam był na hamowni w Gorlicach.
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Zadziała. I w zestawie jest adapter dzięki któremu nie musisz kombinować z kostkami. Pasowało by żeby wypowiedział się ktoś kto ma taki emulator bo zdarzały się przypadki że niektóre emulatory się wieszały.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przyjedź, przyjedź bo frekwencja siada ostatnio. Michał podrzuć na PW ile skroił cię Aligator za soft, bo dzwoniłem wczoraj doV-techu i zrobią program za tysiaka i teraz się zastanawiam czy gdzie oddać auto?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja myślałem że od ropnioka dixon kupi od benzyny i się zamienicie.
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Pewnie dało by sie ramkę tak zmodyfikować ale akurat nie miałem czasu i tak już została. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak to jest ten. W etce jest jeszcze dokładka do v6 wydaje mi sie ze tez powinna pasować --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dixon ty masz 99r? Jak tak to do połowy roku był jeszcze bez halogenów i w ASO kosztuje 190pln potem był drugi lift zderzak z halogenami dokładka w ASO kosztuje 240pln i występuje w dwóch wersjach dla silników 4 i 6 cylindrowych. Nie różnią się kształtem ale mocowania są raczej takie same. Napisz czy masz po II lifcie to podeślę numery.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak kupować to tylko ori bo zamiennik zaraz połamiesz. Przeczesałeś dział z ogłoszeniami? jak tam niema to tylko allegro. Jak będę miał chwilę to podeślę ci numer z etki i cenę w aso.
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Jak masz zmieniarkę 1din możesz zamontować zmieniarkę w schowku. Schowek pod zmieniarkę jest specjalnie wyposażony w półkę. Jak nie masz tej pułki to możesz zastosować kieszeń uniwersalna ja tak zrobiłem i jest ok. Kable przeprowadzisz przez oryginalną przelotkę. Tak to wygląda u mnie
-
głośniki jakie wielkości na przód i tył
Temat poruszany wiele razy. Przód 13 lub szesnastu plus przerobka. Chociaż ostatnio był temat z glosnikami gdzie tych przeróbek praktycznie nie było. Tyłu w avancie b5 nie kojarze. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to Panowie rzucać pomysły gdzie jedziemy? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bez przesady
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Daj znać czy podołali tak ciężkiemu zadaniu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To dzień cię zbawi. Ale nie wykluczone że i tak zawitasz do mnie A poważnie to pewnie w serwisie opis kodowania maja zerżnięty z naszego forum
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
przynajmniej CIę zmotywowałem, żebys miał ten kabel:decayed:. gdybym wiedział, że dziś go bedziesz miał, to nie oddał bym go na serwis, bo jeszcze faktycznie z tych przełączników na manetce zrobią tylne spryski w SEDANIE:polew: A co ci mówiłem w czwartek?
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
Spoko. Zdjęcia już mam. Co do modów to pomyśl o pakiecie światło w środku. Ja w sobotę zdobiłem podświetlenie z przodu i wygląda super. Teraz będę montował białe lampki w drzwi.
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Ja kupiłem kostkę 3xmini iso i przełożyłem piny z fabrycznej instalacji do niej a kostkę zmieniarki odpiąłem i zapiąłem z kabla od zmieniarki.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko. Będę miale ze sobą. Sprawilem sobie nowy bo mi bajcy pojechał po ambicji. Żartuje oczywiście mam dwie roboty nagrane na ten tydzień i nie chciałem pożyczać. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
B5/B6 i inne VAG do 2004r
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bajcy kopną mnie zaszczy że zostałem wymieniony w twoim wątku. Dobrze że sprostowanie napisałem:grin: A tak poza tym to mam do sprzedania dwa kable jeden zwykły drugi bluetooth jak by coś to na PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W twoim A4 fajnie by wyglądał dach i lotka. A w A3 bym odpuścił za bardzo będzie rzucało się w oczy.
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
Ojtam Ojtam przyjedź dzisiaj bo w serwisie ci ją zepsują Jutro ja zaczynam walczyć z tematem o swojej A4