Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    wsadź bezpiecznik
  2. Bezpieczna opcja polecam Twardy Dółfajne miejsce, z jeziorem nr 2 w PL pod względem czystości kawałek za Bydgoszczu Na Gruponie znalazłem lokalną oferte. Masaż ciała + zabieg na twarz+ zabieg na dłonie za stowke - http://m.groupon.pl/deals/salon-kosmetyczny-biomax-3 w tym roku nie na bogato bo w kwietniu bierzemy ślub Wysłane z Honor 4x
  3. rok temu zapytałem, do dziś żałuje ... codziennie inna opcja była W tym roku szukam jakiegoś pakietu SPA z masażem .... myśle, że to zawsze działa
  4. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zerknalem w rejestr a ja byłem akurat na drugiej zmianie Wysłane z Honor 4x
  5. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie byłeś czasami wczoraj na Naftowej na przeglądzie ? Wysłane z Honor 4x
  6. dom z drewna a dom z szkieletu wypełnionego wełną to spora różnica... Czekam na więcej wypowiedzi.... czekam na przekształcenie działki i myśle za rok, dwa ruszyć z tematem
  7. chłopaki potrzebuje apki która zablokuje telefon tzn córa moja ogląda jakieś bajki na YT, ale naciska pewne rzeczy i za chwile płacz bo zamyka a chciałbym zablokować wtedy dotyk i np. jak przycisne VOL+ + VOL- to się uaktywni dotyk, znajdę coś takiego ?
  8. G1WH mam sam i polecam Dostałem na święta od narzeczonej, kupowała w polsce w sklepie vat19 Widzę w ich ofercie, że mają następce http://vat19.pl/pl/rejestratory-samochodowe/308-rejestrator-g1wht.htmlktóra nagrywa jeszcze lepiej
  9. zgadza się ale czasami mam wątpliwości czy Maja słyszy bo ma nas totalnie w d*pie ..... mówisz Maja zostaw a ta cap myszke komputerową do kubka z herbatą wrzuca..
  10. Przyprowadzilem Maję że żłobka , sciagam buty a Maja ogien po zabawki do brodzika hehehe. Także Dev wiem co to znaczy latać jak na sznurku za brzdącem [emoji14] Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
  11. Co Putin zrobił ? On teraz się zastanawia czy ta rakieta co zestrzeliła rosyjski samolot nad Egiptem nie była sprzedana z jego kraju.....
  12. Honor 4x otrzymał aktualizację nareszcie ... Zmiany wygladowe minimalne ( na szczęście ) za to dali d*py z zablokowaniem przenoszenia aplikacji na SD... Da radę to obejść ale bez kombinacji typu root itp . Wysłane z Huawei Honor 4X
  13. tu nie chodzi o marke a raczej prąd ładowania jak pisałem, te ori potrafią być też 1,1 A gdzie przy telefonie 5 cali wlaczonej aplikacje korzystającej z GPS i LTE robi bilans ujemny .. jedynie naładuje kiedy po prostu jest nieużywany
  14. patrz aby ładowarka miała prąd min. 2.0A na jednym gnieździe, wtedy bilans ładowania będzie dodatni np. http://allegro.pl/ladowarka-samochodowa-forever-micro-usb-2a-hq-i5740325536.html
  15. Ja kupuje w kauflandzie taki że sniezka za 5 zł a jak braknie to skrobaczka murska Wysłane z Huawei Honor 4X
  16. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To od 1 grudnia wypatruj mnie Wysłane z Huawei Honor 4X
  17. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    talib na tej stacji będziesz robił: http://stacjakontrolipojazdow-sosnowiec.pl/index-naftowa.php ? dokładnie, a co ?
  18. Martyny babcia też ma takiego kocura to jeba*y tylko wyjdzie kuknąć kto przyszedł .. potem hyc za kojo i gnoja nie widać a co do dzieci zaczął nam się okres nerwów.. pokazuje co chwile nerwy i rzuca zabawkami... ciekawe czy żłobek ma na to duży wpływ... a i nareszcie się " uodparnia " na wszelkie katary i kaszle żłobkowe ;D
  19. a Huawei Honor 7 ? Mam teraz 4x jest super a 7 to musi być kox
  20. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Witka, no i oficjalnie jutro składam wypowiedzenie w robocie koniec z szoferką.... Zdałem dzisiaj już całość egzaminów na diagoste samochodowego , praca 8h dziennie, 200 m od domu ) żyć nie umierać
  21. Miszka zawsze pomocny
  22. z piekarnikiem mamy spokój bo po remoncie mamy ten zimny front... ale za to ostatnio tańczyła przy stoliku bujając się przód tył i nagle jeb zębami o stół.... ryk niesamowity ale naszczęscie wszystko z zębami ok pytanie dla bardziej doświadczonych ojców ... sanki , jakie kupić ? metalowe? drewniane? tworzywo ? oparcie to wiadomo ale czy na coś innego zwrócić uwage
  23. babcie próbowały po niedzielnych obiadkach usypiania na rękach .... dzięki za taką pomoc potem my się męczyliśmy jak mała chciała noszenia ... kiedyś Martyna brała Maje na kolana z poduszką i bujała prawo lewo siedząc .. ale teraz jak większa jest kładzie obok daje misia i po d*pie klepie ... daje rade czasami 10 mminut czasami 30 ale działa ciekawe kiedy przyjdzie czas aż sama zacznie uspiać nie licząc fotelika podczas jazdy
  24. rośnie gigant !! a u nas się zaczęło ... Maja od września chodzi do żłobka ..... od 2 tyg. kaszel, katar ... jak to mówią dziecko żłobkowe/przedszkolne .... mam nadzieje, że się uodporni w miare ...
  25. My mamy taki sposób... Po d*pie trochę poklepiemy i sobie usypia Wysłane z Huawei Honor 4X

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.