Treść opublikowana przez talib1990
-
Tacierzyństwo
Moja Maja ma wszystkie szczepionki oprócz pneumokoków. Ogólnie zawsze było ok raz tylko zareagowała jednodniową gorączką i tyle. Co do przychodni chodzimy do ośrodka u mnie na osiedlu i tam ktoś pomyślał mądrze i jest przedzielony ośrodek na pół recepcja jest takim łącznikiem 2 osobne wejścia dla chorych i zdrowych także nie ma problemu że na szczepieniu jest się wśród ludzi chorych... No chyba że jakas stara baba pomyli wejścia i przejdzie przez ta strefę " zdrową " ... Mam pytanie co do tego L4 po porodzie na matkę... Czy to tylko liczy się małżeństw ? Nie mam jeszcze ślubu z Martyna i ciekaw jestem czy przegapiłem 2 tygodnie Łaby[emoji14]podstawę miałem bo Martyna miała cesarke Wysłane z Tapatalk przy użyciu Honor 4x
-
Ceny paliwa marzec 2026
Mysłowice Auto Eko Gaz LPG 1.55 zł/l ... Na co komu diesel Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Hugo użytkuje Xiaomi Redmi Note 3 3gb/32 .. pisał mi, że jest KOSA sam też myśle nad taką zmianą...
-
Potrzebuję informacji w sprawie Windowsa w telefonie
Moja Martyna ma ją w wersji 640 XL .... Ale wnętrze jest to samo Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebuję informacji w sprawie Windowsa w telefonie
Najlepszy numer jest z zestawem głośno mówiącym .... Jak dostaniesz SMS to Ci go odczyta a na końcu jak powiesz " oddzwon " go odddzwoni do nadawcy.... Niestety w androidzie tego nie mam .. Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka Oczywiście mowa o zestawie Bluetooth Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena naprawy Chevrolet Aveo - pytanie do mechaników :)
To są koszty robocizny. Jeśli chodzi o tajle musialbym spojrzeć w katalogi... Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena naprawy Chevrolet Aveo - pytanie do mechaników :)
1. 300 2.150 3.70 4. 40 5.70 6.70 Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Wakacje 2016
ja z narzeczoną i córą w tym roku wybraliśmy Grecję - Korfu http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/korfu/hotel-sentido-apollo-palace,CFUAPOL.html?child_age%5B0%5D=09.09.2014&ofr_id=64ecbc50f25a874e20fa2de69bcc8fb88b06dd83c9b9bb85b3060d7efdd25da7&adults=2&childs=1 ten hotel tylko inny termin
-
System operacyjny Android
wolałbym tańszego a o wiele lepiej wypadającego ( 3gb ram 32 gb pam. wew. ) Xiaomi Redmi Note 3 ....
-
Wycena naprawy Chevrolet Aveo - pytanie do mechaników :)
Miszka załącznik tak kiepski, że nie widać żadnych cen..
-
System operacyjny Android
Chłopaki mam takie pytanie. Moja Martyna ma Lumie 640xl. Jej telefon poprzez zestaw BT w radiu czyta SMS. Oraz od kogo jest ... Jak zrobić aby na androdzie to za działało ... Jest to o tyle wygodne że powie na głos " oddzwon " i telefon dzwoni do nadawcy .... Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
-
2,0T 200KM + LPG
a wiecie, że żadna firma nie założy wam LPG do tsi/tfsi jeśli pompa wysokiego ciśnienia ma powyżej 10 tys km? Nie biorą odpowiedzialności za jej modyfikacje i karzą zakładać NOWĄ Po drugie z tego co kojarze jeszcze nie ma do końca patenntu na homologacje.. tzn. oryginalnie wtryski benzynowe są przeznaczone do podawania PALIWA a nie gazu
-
Podróż poślubna PL
też miałem taki dylemat jak Ty tylko, że ślub mamy 29.04..... po wizycie w biurze podróży wybraliśmy zagranicę Korfu..fajna zielona wyspa od strony Włoch ... więc jedna z bezpieczniejszych Po podliczeniu kosztów oraz ewentualnych możliwości polskiej pogody wyszło wszystko na + dla zagranicy http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/korfu/hotel-sentido-apollo-palace,CFUAPOL.html?ofr_id=49f7302b972eda769e8a5d84b753daceb6146a37c51400804122dfbc5f8d8b2f&adults=2&childs=0
-
Oferta Pre-Paid - który operator najlepszy ?
Nju mobile 29 zł SMS/ MMS do wszystkich sieci za darmo Minuty do wszystkich komórkowych za darmo -2 GB internetu - umowa na czas nieokreślony ... Więc jak się kończy okres rozliczeniowy, rezygnujesz. Za staż dostajesz dodatkowe pakiety internetu. Moja Martyna ma już ich uzbierane 15gb/ miesiąc ...dlatego się dopinam do niej jako dodatkowy numer za całe 9zl miesięcznie ... Przez co korzystamy oboje z tej puli Wysłane z Honor 4X
-
Jaki wybrać tablet i sieć?
Kiano Ellegance 8 3g - mam, polecam .. Poczytaj opinię... Obudowa aluminiowa i ma modem 3g Co do sieci ciągle są różne promocję .... Z ciekawostek ostatnio byly w Auchan miśki z starterami Nju mobile za 5 zł zestaw ... Na karcie 2 GB do wykorzystania przez tydzień każdy . ważność koniec 2017. Tak to są sieciowe promocję i trzeba to śledzić . ewentualnie na allegro kupić kartę np orange free nieraz za 50 zł kupisz kilkanaście / kilkadziesiąt GB na jakiś okres . Wysłane z Honor 4X
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
Wyciągnie kratkę i te boczne blaszki rozegnij ... Wtedy kratki chodzą z za***istym oporem przez co nie opadają Wysłane z Honor 4X
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
nie zaszkodzi Mój honor 4x 165g + pokrowiec gumowy ( wsunąłem te metalowe płytki pod pokrowiec gumowy bez przyklejania ) trzyma jak wściekły tak to wygląda w praktyce
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
Ja sie juz ponad miesiac nad takim zastanawiam ale jak wiadomo magnes moze cos nabroic wałkowałem temat: na baterie nie działa bo teraz stosuje się baterie Litowe na anteny nie działa bo robi się je teraz z materiałów niemagnetycznych.... Ja nie zauważyłem żadnego efeku ubocznego także polecam taki uchwyt
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
360 Degree Universal Car Holder Magnetic Air Vent Mount Dock mobile phone holder For iPhone 6s Samsung HTC celular carro http://s.aliexpress.com/uERveE3i (from AliExpress Android) Polecam taki... Kosztował mnie 9 zł. Trzyma super telefon... Nie trzeba pamiętać o żadnych ramionach uchwytu tylko ciach i trzyma... Płytki magnetyczne można albo podłożyć pod pokrowiec/obudowę albo jak nie ma gdzie przykleic ... przerobiłem już kilkanaście uchwytów .. Na szybę , żelowe itp i ten jest strzałem w 10 !! Wysłane z Honor 4X
-
Czujniki cofania jakie wybrać
w poprzedniej audi miałem te czujniki http://allegro.pl/czujnik-4-czujniki-parkowania-cofania-buzzer-buzer-i5297047451.html teraz w vectrze od 2 lat mam takie przód+ tył polakierowane, narzeczona też je ma w Megane i NIGDY nie miałem najmniejszego problemu z działaniem czy to zima czy to lato brudne czy czyste..... Czujniki kupowane zawsze u tego sprzedawcy co podałem linka
-
Truckerzy
podpisuje się pod tym co piszą koledzy, dlatego ja odpuściłem ten zawód po 4 latach... zarabiałem ok 4 tys zł netto... i co z tego... wypłata była jak stary dostał przelew ... i tak co miesiąc.. walnąłem tym, całe dnie w kabinie ( wywrotka w okół komina ), zrobiłem uprawnienia diagnosty, pracuje na stacji diagnostycznej, okolice 3k ale za 7-8h pracy dziennie ps. przyjęcia na diagnostę są co rusz ... więc wybór należy do Ciebie
-
Tacierzyństwo
jak tak dalej pójdzie zamieszkam w piwnicy... miśków lalek i innych zabawek przybywa .. a mieszkanie ma nadal 56m2
-
Dron do 500 zl
kolega który siedzi w dronach polecił mi Hubsana X4.. śmigła , silniki wszystko dostępne od ręki w wielu miejscach... tutaj przykładowa aukcja http://allegro.pl/dron-hubsan-x4-h107chd-kamera-hd-oslona-wroclaw-i5825111626.html
-
Laptop 13-14''
http://allegro.pl/laptop-lenovo-thinkpad-e450-i7-5500-8gb-192ssd-r7-i5867870121.html
-
Czy jest jeszcze sens kupowania/wymiany opon na zimowe
w polsce pogoda jest nieobliczalna.... wieczorem zasypiasz a rano przymrozek albo śnieg... czasami prognoza pogody nic nie pomoże, ja tam założyłem mimo, że mało teraz jeżdżę.. np. dzisiaj rano o 8 było -1 ... miejscami czuć było, że tył tańczy... na letnich podejrzewam, że gorzej by się jeździło