Treść opublikowana przez talib1990
-
Strefa Śmiechu
- System operacyjny Android
Koledzy mam takie pytanie... potrzebuje jakiś program na androida do odtwarzania filmów.. ważne żeby najlepiej czytał wszystkie ważniejsze formaty oraz żeby dało rade wrzucic ew pliki txt. macie coś ciekawego ?- Truckerzy
sprawdź bezpiecznik(są chyba nawet 2) jak wymienisz i dalej się przepala,to zwarcie w kostce gdzie wpina się wiązkę elektrozaworu,a jeśli prąd dochodzi,to sam elektrozawór.. mi 2 razy poszło przy samym krążku na drążku zmiany biegów.. ps. wczoraj natknąłem się na pewien serial na YT .. muszę powiedzieć, że wkręcił mnie na maksa .. historia firmy która zajmuje się holowaniem / wyciąganiem ciężarówek itp.... https://www.youtube.com/watch?v=4znmze4vElI pół nocy oglądałem ;D- Ceny paliwa marzec 2026
tankowałem dzisiaj w Mysłowicach naprzeciwko giełdy LPG za 1,79 )) aż miło się tankuje- Jazda zimnym silnikiem | katowanie
temperatura robocza silnika oscyluje w granicach 90*C mówimy o płynie chłodniczym... ja zaczynam wykorzystywać jego możliwości od 80*C .. do tego momentu delikatnie bez szarpania zdrowiej będzie dla silnika i skrzyni- Wakacje wladyslawowo
Ty ogólnie do wymagających należysz Co ja mam powiedzieć jak w tym roku z Martyną i Mają jadę do Jarosławca ... tam podobno wieje chu..- Truckerzy
Gili w nowej firmie widać, że sobie radzi- Wakacje wladyslawowo
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/wladyslawowo/apartamenty/22506 polecam ... byłem 3 lata temu . Parking na 1 auto zamykany w cenie... fajny duży balkon z widokiem na Władka..a do głównej promenady z 8 minut spacerkiem.. wyposażony w pełni łącznie z pralką- Własna działalnść gospodarcza
Dev Ci dobrze kolego pisze... wielokrotnie spotkałem się z popdobnymi schematami .. potem jak nie było roboty nie ma za co wystawić ex pracodawcy FV a Zus i tak trzeba zapłacić ... Taki schemat jest prostą drogą do wyruchania.... jakbyś dla niego świadczył usługi ale miał też coś w zanadrzu to już inna historia..- Truckerzy
A tego ze niektórym nie uda się zjechac na święta nie zastąpią żadne pieniadze... Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk- Truckerzy
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma;) Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk- Truckerzy
Mój poziom inteligencji i to , ze mam skończone kilka szkol nie pozwala mi na wdanie sie z toba dalsza dyskusje... Wiesz swoje my swoje. Jedyne co pozostaje mi to życzyć ci samych sukcesów w twojej dobrze platnej pracy a nam kierowcy życzę aby tego chlebka można bylo więcej kupic za nasze dniówki. Tym zdaniem mysle ze powinniśmy zakonczyc dyskusje na temat samej pracy kierowcy . Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk- Truckerzy
A jechales kiedys ciezarowka ? Sprobowales tego fachu ? Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk- Truckerzy
To dlaczego nie jesteś kierowca ? Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk- Truckerzy
Praca kierowcy latwa i prosta ? Przed chwila polozylem prawie scanię na boku bo zjechalo mi jedno kolo z plyt betonowych... Bylo odgarniete na rowno a płyta 30 cm wyżej... Efekt .. Balem sie czy kabinę nie polamie za co bym troche chodzil bez kasy. Kierowcy to taki zawód dzieki któremu są bulki w sklepie woda i spodnie ... Czyli kreci sie wszystko... Jak piekarz zj**ie chleb to paru ludzi dostanie biegunki a jak ty nie wyhamujesz bo droga będzie miejscami oblodzona to zabijesz 5 osob a rodziny przez 25 lat nie zobaczysz... Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk- Truckerzy
Zgadzam się... jak by u nas zarabiać 8.5 E / h x 10 h dziennie x 20 dni w miesiącu to jest 1700 E tj 7200 zł ... czyli jak na nasze warunki zarobki super.. najlepszym wyjściem było by to aby WSZĘDZIE zarabiano 8,5 E /h ale też wszędzie kosztowało tyle samo utrzymanie.. nie było by wtedy gadania bo w niemczech ... bo na zachodzie... bo polska to zacofana itp... ale tak niestety się nie da- Truckerzy
uczciwa konkurencja ? Ostatnio na pewnej betoniarni usłyszałem, że facet złożył oferte wozić beton 9 km w jedną stronę za 50 zł netto za kurs ... Ja się pytam ... jak to mu się k**wa opłaca ? Auto Man 6x4 .. kurs po ok 6m3- Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Żeby zacząć remont trzeba mieć pomysł, a twój mi się podoba. Drugi pokój mam jeszcze nieskończony, brakuje taśm led i szyb mlecznych ciesze się, że się podoba- Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
u mnie tak to wygląda- Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Co do barwy to zmęczenie oraz jakies bole głowy przy barwie zimnej to indywidualna sprawa... Mi tam nie przeszkadza a nawet sie podoba Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk- Jaki samochód polecacie na autostrady ?
chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje utrzymanie d3.... duuużo więcej niż d2- Mondeo MK3 Projekt by Pogodny
mam vectre C i po przesiadce z b5 same plusy Krystian fajny Mondek .. założe się, że lakier będzie miał najlepiej utrzymany w powiecie hehe ps. na wiosne się odzywam- Muzyka w naszych autkach
- Jaki samochód polecacie na autostrady ?
http://otomoto.pl/skoda-superb-full-opcja-v6-2-8-75-tys-przebiegu-C35252059.html stary sprawdzony silnik.... skrzynia tiptronic w miare świeży rocznik .... to mój typ .. taka alternatywa do a6 c5- Truckerzy
i tak wolę Patrycje Rzenno Dachowałem Mają chłopaki teraz maskotke firmy... i rozrywkę na weekendy na parkingu hehehe Zabawa w słoneczko itp - System operacyjny Android