Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
+ tekst http://teksty.org/Abradab,Zawalidroga macie, piosenka na weeeknd
-
Spoty Katowice i okolice
nie poszedłem dzisiaj na zajęcia, nie najlepiej sie czuje jeszcze jest kosa [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 23:30_________________________________________________ masz foto jak nie wierzysz ja na dole w koszuli żółtej ona stoi, najwyższa głowa druga od lewej
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas, podlicz cały koszt zakupu i wsadzenia spryskow do takiego zderzaka jak mamy:) Kędzior ile dałeś za granie? co to za elementy?
-
Spoty Katowice i okolice
f*ck co sie dzieje z tym cytowaniem jest na dole [\quote] a pokazuje ze to dalej Kędziora tekst
-
Spoty Katowice i okolice
z tobą nieidziemy już na imprezy bo płaczesz że musisz wcześnie wracać do domu :tongue4: Kędzior, ale masz ukształtowanie uzębienia ciekawe, takie dzikie :mysli: ide do łóżka po szkole i biore nowe leki, mam nadzieje, że pomogą...
-
Spoty Katowice i okolice
No mógłbym poupalać te furki tam... :kox: S5, Czekolada R8 albo żółty kozacki Avancik... :kox: To żołte to chyba RS4 patrząc po lusterkach :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 09:36_________________________________________________też się zawijam do pracy S4 w B8 nie ma RSwróciłem, ostra angina, migdałki do wyciecia :kwasny:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 09:52_________________________________________________Bulczas, paczka przyszła od Daniela
-
[B5 ADP] Kilka pytań i niejasności odnośnie ładowania i akumulatora...
kolego u mnie w 1.8 wg. Vinu powinien byc aku 44AH tydzien temu kupiłem ten http://moto.allegro.pl/akumulator-bosch-s3-53-ah-53ah-myslowice-katowice-i1265153514.html super sie sprawdza, objawy miałem takie ze auto odpalało ale bardzo ciezko (azkontroli przy rozruchu przygasaly) mialem wsadzony 64 ah wczesniej i chyba altek nie dawal rady go doladowac a alternator tez mam 90 A. poszukaj cos takiego jak ja ale sugeruj sie tez pradem rozruchowym nie tylko pojemnoscia, co do odpalania benzyniaki tak maja ze zimne pala lepiej niz cieple ( oczywiscie mowa o dobrym aku)
-
Spoty Katowice i okolice
Czekajac Na Sobotę polecam, ryje psyche jak nic innego, w 8 minucie w samej osobe moja sasiadka z osiedla z ktora chodzilem do gimnazjum
-
Spoty Katowice i okolice
czekam na brata i niech mnie wiezie na pogotowie, ja nie wsiadam za kółko bo reakcja teraz jest zerowa
-
Spoty Katowice i okolice
czesc, ja z dnia na dzien sie gorzej czuje, dzisiaj w nocy mialem jakies omamy ze pracuje, budzilem sie co chwile z glodu ale nie moge jesc bo sprawia mi to ból... antybiotyk w ogole nie działa i jeszcze mi dziąsła spuchły ... ja sie chyba wykończe...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ona pecha w życiu, nigdy, to jest typ osoby która ma wszystko w pupie , chciala sie popisać przed koleżankami to sie pokazala, do szkoly nie chodzila bo jej sie nie chcialo, teraz ma to dziecko i to dziecko teraz najwiecej cierpi...[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 01:10_________________________________________________cały czas to ogladam.. jedynie czego mozna jej wspolczuc to ojca ktory ją prał i matki która nie ma nad nia totalnej kontroli ( jest głuchoniema)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jacha ... poproś o dedykację: Dla Poźka, Ragusia i Łukaszka od ... :naughty: ok na Zimowym do odebrania, a może ją na zimowy wezme... to zatańczy :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pastooooo , Pasterka hahahahahahhaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prze c*paa z niej, chcecie autograf ? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ona do tej pory mimo dziecka jest pierd**nieta jak lato z radiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co miałeś na myśli pisząc "dojadę" ? :naughty: Łukasz nie to co myslisz, ja jej kijem przez szmate nie dotkne taka jest zniszczona swoją głupotą, nie zapomne jak jej odjeb** i wyrzuciło biurko belfra i kwiatka przez okno z 2 pietra[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 00:30_________________________________________________ahhh ta polska młodzież
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a w 9 minucie moje osiedle [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 00:23_________________________________________________a męża ma recydywe, siedzi znów za zabójstwo[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 00:23_________________________________________________karwa ale ją jutro dojade jak ja spotkam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
patrząc od naszej strony druga z lewej, najwyższa głowa :kox: co za patologia, jej siostre kiedys w górach na dyskotece widzialem walczącą w kiślu a ją teraz w takim programie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki nie uwierzycie....... ja sam nie moge uwierzyc w tym filmie w 8 minucie jest moja kolezanka z osiedla :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wszystko podobno...a jak jest i dziala to kilka przejazdów i po prawku
-
Spoty Katowice i okolice
jak to jest z tunelem, są tam jakieś fotoradary?
-
Spoty Katowice i okolice
biorąc pod uwage nasze drogi to byłeś we Wrocławiu i wróciłeś :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
łeb sobie zmień Tobie zamienie z D mi to przeszło, strata kasy, wiecznie b5 jeździć nie chcę tez tak mysle, ja jeszcze szyby zrobie, pomaluje dokladki, lampy i zenon i tyle
-
Spoty Katowice i okolice
nie, poszły za 700 zł z rocznymi oponami michelin energy saver 5 sztuk :wallbash: Szkoda bo znowu mi się auto nie podoba na stalówkach :wallbash: ja mam w d*pie jeszcze na stali, a fele miał brać nadworny gejuch klubowy, Kędzior, ale doszedł do wniosku, że nie wiec ktoś inny z klubu je wziął... ja kasy nie mialem tak to bym poczekał, fele byly porysowane ale byly proste, nie biły...
-
Spoty Katowice i okolice
nie, poszły za 700 zł z rocznymi oponami michelin energy saver 5 sztuk :wallbash: