Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
a jakieś pukasz :polew: :polew: Kędzior, a ty jak stoisz w tym temacie :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
a jakoś je trzeba sprawdzić, ona nie zaliczyła testu, nawet jej k**wa głupio nie było
-
Spoty Katowice i okolice
Ja to z tyłu to mam taka kanapę na sprzedaż fotel kierowcy i pasażera Wyrzuciłem na śmietnik jak zmieniałem na kubełki bo nie miałem gdzie trzymać ja też mam kubły właśnie[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 21:42_________________________________________________ tak się kończą przygody jak nie ma uczucia :nabijasie: :oklaski: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: uczucie było, lubiałem ją, od teraz już nie za te fotele
-
Spoty Katowice i okolice
Ja to z tyłu to mam taka kanapę na sprzedaż fotel kierowcy i pasażera
-
Spoty Katowice i okolice
a nie pier**l żeś se palce przyjebał drzwiami i zgrywasz kasanowe nie wkurwiaj mnie :decayed: to Ty mnie namówiłeś na tą zasraną fotke :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
jutro ci powiem Ja Ci powiem już teraz, podaj mi jutro na spocie razem z pin'em :decayed: bede mial na pranie auta :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
na koniec jak wychodziła mówi " przepraszam, będziesz miał tapicerke jak auto... " ręce mi opadły
-
Spoty Katowice i okolice
ku***a to może być ciężko wymiana fotela to ją zajebe.. albo nie... będzie więcej krwi
-
Spoty Katowice i okolice
żaden kryminalista, miała dostać za dwa dni :polew: pechowa ta niwka :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pytam powaznie, ma nie być śladu na niej ... tak to wyglada
-
Spoty Katowice i okolice
chlopaki mam pytanie, ale powazne... czym doczyscic z tapicerki krew?
-
Spoty Katowice i okolice
posiadacze Air'a są pro ekologiczni :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=V-FiaV1kIvg&feature=related
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D A tego nie wiem. Powiedziałbym że nie załadowali na auto to jak bedziesz mial 195/65/15 nowe to dawaj znac :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D
-
Spoty Katowice i okolice
witka :hi: jest tyle opon ze nie wiem co wybrać brat na omedze ma nowe uniroyale i dają rade .... chce kupić oponki tak do 700 zł kpl ... dzisiaj pierwsze przygotowania do zimy zakonczone, kupiłem w Mysłowicach aku ( defakto od ex klubowicza o nicku CICHY ) Bosch S3 53 AH i 470 A. Auto całkiem inaczej odpala i w ogole.. i cena super 209 zł
-
Spoty Katowice i okolice
a moze Dębica Frigo 2 ? zbiera super opinie w tym przedziale cenowym http://moto.allegro.pl/debica-frigo-2-195-65r15-195-65-15-gratis-2010-i1274531759.html
-
Spoty Katowice i okolice
a cena za te klebery dobra ? czy lepiej moze doplacic i wziasc uniroyala?
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chlopaki powiedzcie mi warto brać barum polaris 2 195/65/15 za 148 zł sztuka nowe? Nadadzą się na zime?
-
Urodziny Prezesa
Prezes najlepszego, co by Ci się morda coraz więcej cieszyła :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
to było auto... moje pierwsze....sentyment mam masakryczny do niej
-
Spoty Katowice i okolice
a co do auta to mu polece nexie, mega tanie w uzytkowaniu a gazu pali jakies 8-9 w miescie:)
-
Spoty Katowice i okolice
wpadajcie jutro do Farmaconu, mam z moją grupą integracje czyt. pijemy do upadłego, a mam pare fajnych dupeczek
-
[B5 AWM] Potrzebne wydajniejsze wtryskiwacze-proszę o pomoc
Pierwsza zasada : zanim założysz nowy temat to przeczytaj czy już takiego nie było !!!!! Moskal w 100% Ci powiedział prawde, zadajesz tak chaotyczne pytania, dziwne tezy tylko dlatego bo jakiś idiota z szyldem nad garażem który się zwie mechanik,tuner,gazownik nazywa. Zmień gazownika, jest opisanych wielu w odpowiednim temacie. Jeśli chcesz to Ci podam numer do mojego, tyle, że nie wiem czy zabardzo by sie nie wk***iał po babraniu się w gównie który Ci ktoś wsadził. Pozdrawiam i powodzenia w sprzedaniu tego 250 konnego killera
-
Spoty Katowice i okolice
siemka zboki ja wlasnie wrocilem z wykładów
-
Spoty Katowice i okolice
to jak założysz to się karnę z Tobą BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ? chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie: ja mam -20