Treść opublikowana przez karolasterka
-
Rozładowany akumulator
W moim przypadku winnym okazał się sterownik akumulatora bądź jego wtyczka. Stary sterownik rozkręciłem wyczyściłem popatrzyłem na luty czy brak pęknięć, tak samo wtyczka-spray kontakt do styków. Dodatkowo zauważyłem że moja wtyczka nie "siedzi" ciasno więc usztywniłem i jak do tej pory zero problemów....
-
Nowe klocki przód i wibracja??
Nic nie stuka na żadnych dziurach więc uważam że powinno być ok, ale wcześniej na zdartych klockach było ok...
-
Nowe klocki przód i wibracja??
Witam. Panowie spotkał się ktoś z takim przypadkiem by po wymianie klocków z przodu wystąpiły wibracje i buczenie przy hamowaniu? Przed wymianą klocków nie było żadnego bicia i buczenia. Kupiłem klocki ATE wymienione i nagle problem się pojawił. Pomyślałem że to tarcze, więc od razu kupiłem nowe tarcze Zimerman lecz problem dalej występuje. Jaśma wyczyszczone, piasta czysta, klocki w miejscu styku z jarzmem przesmarowane. Czy możliwe by klocki były jakieś wadliwe? Przed wymiana cisza spokój była. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
-
Rozładowany akumulator
zrób pomiary i sprawdź czy nie pobiera prądu jak opisałem wyżej. Oczywiście ładowanie mam nadzieję ok oraz sam akumulator...
-
Rozładowany akumulator
badaj dobrze pobór prądu. Przy akumulatorze wepnij miernik szeregowo pokrętło daj na 5A bądź 10A i zbadaj pobór prądu. Zarygluj zamki i zamknij z kluczyka samochód i patrz na zegarek która jest godzina. Równo za godzinę od zamknięcia auta ale dosłownie co do minuty spójrz na miernik i zobacz czy jest pobór prądu, jestem prawie pewien że będzie. Ja również z tym miałem problem tylko w a6c6 ale ogólnie o to samo chodziło i wymieniałem akumulatory i nic z tego nie było, pomiary pradu po 30-45 min. książkowo wychodziły. Jeżeli stwierdzisz że wystąpił pobór napisz powiem co dalej. Pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jechałeś w stronę Olecka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek nie mijaliśmy się przypadkiem w niedzielę? Jechałeś w stronę Olecka chyba....
-
Zaciski tył - różnice przed liftem i po lifcie
A możesz napisać od czego jeszcze podejdzie?
-
Zaciski tył - różnice przed liftem i po lifcie
Siema. A możecie podpowiedzieć od jakich samochodów pasuje tylny zacisk, w a4 mam zaciski z lifta i jeden się posypał... Czy w b6 były takie same zaciski tył jak w b5 lift?
-
Pomoc w wyborze fotelika 9-18kg oraz wózka ''parasolki"
Panowie a jak z tematem wózka - spacerówki, czego używacie, jakieś opinie...?
-
Pomoc w wyborze fotelika 9-18kg oraz wózka ''parasolki"
Również polecam MaxiCosi Tobi. Moja córka go użytkuje od 4 miesięcy, moim zdaniem jest ok, ma regulację zagłówka, kilka ustawień pochylenia siedziska, można prać poszycie, szybki w montażu( nawet bez isofix), uczulam oczywiście na prawidłowy montaż z wciśnięciem fotelika w fotel auta, a nie tylko zwykłe przepięcie pasem, bo nawet najlepszy fotelik nic nie da jeżeli będzie nieprawidłowo zamontowany ...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wesołych Koledzy- Dziecięce foteliki do samochodów
Dzięki Adrian za podpowiedź- Tacierzyństwo
wiem o czym piszesz tupu tupu- Dziecięce foteliki do samochodów
Cześć. Moja córcia zaczyna wyrastać z pierwszego fotelika. Co możecie polecić albo jakich fotelików używacie w przedziale 9-18 kg? Zastanawiamy się nad Maxi Cosi TOBI. Używacie takich, jakieś opinie? tylko chyba bez bazy bo nie będzie często demontowany... Fotelik do auta jak w opisie po lewej- Tacierzyństwo
Cześć. Moja pociecha ma już praktycznie 10 miesięcy i ma na imię Maja- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cześć. Również śledzę temat, ale praca goni pracę i rodzinie też trzeba czas poświęcić. Jak jakiś termin podpasuje to się zjawię- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Coś się ruszyło w temacie widzę- [ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
itp.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek jeżeli mówisz o takim rezaniu to ja "rezam" ogrodzenie domu- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:hi:Cześć! Żyjemy, tylko ten temat trochę podupada- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zdrowych i pogodnych Świąt - Wam i Waszym rodzinom życzę!- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wygląda znajomo- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja też podziękował - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE