Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kto się zjawi?
-
Prędkościomierz wskazówka na zero ...
Witam. Mam pytanie, czy silniczki obrotomierza i prędkościomierza są takie same w liczniku z 95r i 98r ,liczniki VDO? Musze wymienić silniczki w sowim liczniku ( mam z 1995r.) i mam do kupienia młodszy licznik tylko nie wiem czy będą pasować...
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Witam. Mam pytanie, czy silniczki obrotomierza i prędkościomierza są takie same w liczniku z 95r i 98r ,liczniki VDO? Musze wymienić silniczki w sowim liczniku ( mam z 1995r.) i mam do kupienia młodszy licznik tylko nie wiem czy będą pasować...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a mistrzem drugiego planu na foto jest "renia"
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil, w chwili obecnej mam inny priorytet niż polift Pokaż lepiej zdjęcia czym się toczysz, co tam ulepiłeś
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cześć ciekawa propozycja, ale jeszcze nie na moje progi
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kamil pokaż foto co tam kupiłeś;p to "renia" pewnie na dil zaraz pójdzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Poszukiwania idą..... i idą A tak na poważnie mam czas, nie spieszy mi się, przeglądam oferty systematycznie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cześć Filip jak po wczasach?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja nie mam pojecia Rozmawiałem z tym człowiekiem i się okazało że ma działalność ale nie handel samochodami, myślałem tak bo ma 2-3 samochody wystawione...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cześć. Mam do Was pytanie, może znacie, a może słyszeliście jakieś opinie na temat komisu i gościa handlującego: F.H.U. WOJTAS Stara Wieś 706 A, 36-200 Brzozów ... Pozdrawiam karolasterka
-
Spowalniacze drogowe, leżący policjant
jeżeli jest to osiedlowa droga-> zarządca osiedla, jeżeli gminna- do urzędu miasta , powiatowa-> zarządu dróg powiatowych. sporo podpisów i czekać na odpowiedz... A z drugiej strony pomyśl sobie jak będą hałasować zwalniając przed progiem i rura do odcinki za progiem, spaliny i hałas nieuniknione... Progi/ spowalniacze mają więc swoje wady i zalety:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Do następnego:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Widzę że tu coś się kręci powoli:wink: Czy będę, to sprawa pod znakiem zapytania. Będę obserwował co i kiedy i jeżeli się wyrobię to zawitam:hi:
-
Wykładzina podłogi z avanta do sedana?
Cześć. Mam pytanie, czy dywan podłogi z avanta, bądź sedana w Q będzie pasować do sedan w ośce?
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
nie przyglądałem się jej czy jest "robieralna"... Może coś wpadło lub przytkało ją skoro nie kreci
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Ja też ją kupiłem, myłem sporo kostki i parę rzeczy, jak do tej pory z myjką i całym osprzętem jest wszystko w porządku. Dysza rotacyjna bardzo dobrze doczyszcza mocno zabrudzoną kostkę ( mam porównanie z makitą która kosztowała prawie drugie tyle co karcher). Moim zdaniem ma ciśnienie takie jak podaje producent. Do domowego użytku ja ją polecam, muszę tylko dokupić pianownicę tylko tą "PA"
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
no niestety bez
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Teraz w obi jest promocja karcher k5 za 999zł
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
W Castoramie często są takie pojemniki gdzie się sprawdza ciśnienie akurat ostatnio widziałem mieli akcję z karcher K5, podjedź zobacz:hi:
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
ja do środka wrzuciłbym jeszcze jakiś stroboskop, na tylna szybę naklejkę "PAjonier":peace:, nie zastanawiałeś się nad podkreśleniem klasy tej bryki?a Na alledrogo są ładne naklejki s-line radze nakleić wszędzie gdzie się da:hi:
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
A co sądzicie o myjkach LAVOR? Używa ktoś?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja byłem do końca, finał i końcowa konkurencja "Death Race" - było na co popatrzeć
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przyznam się, że pojechałem z ciekawości:bag: iiii nie zawiodłem się. Impreza na prawdę ciekawa:palacz:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Iiiiiiii jak było? podobało się?