Treść opublikowana przez karolasterka
-
Pompa do spuszczania paliwa
Ja mam tą pierwszą na 12V , pompuje mega szybko, wydajność 36l na min. w b5 2 min i masz pusty zbiornik:decayed: Jest solidnie wykonana, jeżeli potrzebujesz dobrej pompy i na dlużej to szczerze polecam, jeżeli na 1-2 razy kup se taką za 10zł na wiertarkę
-
kodowanie sterownika klimatyzacji i nastawy początkowe
Z podziękowaniem:hi:
-
kodowanie sterownika klimatyzacji i nastawy początkowe
Wielkie dzieki:hi:"Kodowanie Twojego sterownika to 00043 lub 00143 w zależności od kompresora" - a możesz mi powiedzieć które kodowanie do którego rodzaju kompresora idzie? Aha i czy tym sposobem automatycznie przywrócą mi się nastawy początkowe silniczków??
-
kodowanie sterownika klimatyzacji i nastawy początkowe
Witam. :hi:Zacznę od tego iż posiadam program VAG-COM wersja 2o8.1 Pl. Chciałbym dowiedzieć się jak przeprowadzić procedurę kodowania sterownika klimatronika i przywrócić nastawy początkowe silniczków... Słyszałem że muszę mieć kod kodowania sterownika klimatyzacji do mojego auta ( b5 1.9 1Z, 1995r.), tylko jaki on jest?. Czy ktoś byłby wstanie mi wytłumaczyć jak to wykonać? ---------- Post dopisany 28-01-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 21:43 ---------- dalej nie wiem ja się za to zabrać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ooo widzisz mówiłem że warto:cwaniak: ---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- przymiarkę robiłeś? Pokaż kolegom jakie kółeczka kupiłeś
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
można powiedzieć FFFFFpytke wygląda:oklasky: Kolor istna malina:whistling: Tylko jedno malutkie ale - ja dałbym dach w połysk:naughty:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
U nas pada:thumbdown:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co prawda to nie na b6 ani na czarnym ale tu rzuć okiem jak to wygląda,pierwsze 6 zdjeć http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/galeria-b8-zdjecia-filmy-234141/ na białym to malina normalnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
siemaa ;p Kasjan czemu foto ze spocika nie jest wstawione ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nieeee:decayed: dziś już nie mogę się leczyć w ten sposób bo jutro rano na olsztyn mam trasę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak odparuje alko:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cześć Wam:hi:Przyjazd Olecka też stoi pod znakiem zapytania bo wczoraj mocno procentowo było, zobaczymy jak będzie z samopoczuciem po południu:embarrassed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Olecko było za miedzą, a teraz pijemy wasze zdrowie chłopy Damian wymięka(to ten z prawej)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kurcze dziś jechałem przez Giby na Sejny, gdybym wcześniej zobaczył posta to bym kabelek zabrał ze sobą
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cześć wszystkim:hi:Coś ten wątek podupada ostatnio, strasznie mały ruch w temacie:wink:
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Łokieć doczekał się nowego materiału w kolorze siedzeń Przyciski grzania tyłków na swoim miejscu + przycisk od regulacji wysokości świateł od polifta zamontowany w półkę przy kierownicy po prawej stronie . Foto lada dzień
-
Wiązka grzanych siedzeń
Tak z pamięci mogę Ci powiedzieć: - niebiesko szary : podświetlenie przycisków(podpinasz gdzieś pod inny przycisk do te samego koloru przewodu); -2 x brązowy :dać do masy; - czarno czerwony: plus po stacyjce/zapłonie, np. z radia; -czerwony z białym paskiem to stały plus i dajesz go przez bezpiecznik 30A,jeżeli chcesz mieć jak ori to musisz dołożyć bezpiecznik w skrzynkę bezpieczników w miejsce nr 44 podać tam stały plus (jest pod deską nad nogami kierowcy np. gruby czerwony przewód). Dasz radę A czy ktoś coś odpowie na moje pytanie zadane 2 posty wyżej, może jakieś foto ciekawego rozwiązania ?
-
Wiązka grzanych siedzeń
Podpowiedzcie gdzie umieścić przyciski od podgrzewanych foteli, nie chce rezygnować z tego małego schowka w konsoli, a mam tylko jedno wolne miejsce między przyciskami, myślałem nad tym by sterowanie wysokością świateł przerzucić gdzieś w ten plastik nad nogami kierowcy albo w dekor między kierownicą a konsolą środkową...
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Jaki łokieć? Swój miałem obszyć, do tej pory nie było czasu ale postaram się za to zabrać
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Mały update, wczoraj przy okazji suszenia wykładziny (zalanie od strony pasażera:kwasny:) założona i podłączona wiązka od podgrzewanych pupek - jest grzanie:decayed:
-
Dziwny przypadek - uciekające powietrze z kół.
kolego- dominikt1- miałem ten sam przypadek, pomogła wymiana wentylnic na nowe, od tej pory nie mam ubytku powietrza w kołach:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A właśnie Jonatan, Ty nie masz przypadkiem młodszego brata? Bo widzieliśmy kolesia kręcącego się przy kebabie i był rażąco do Ciebie podobny:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no jak bez jak z.... było
-
Odklejająca podsufitka-porady
Łukasz takim sposobem kolega "misiaka4" nie nauczy się korzystać z szukajki:decayed:
-
Odklejająca podsufitka-porady
Szukajka na ten temat Ci sporo powie. Aby to jakoś wyglądało to patent jest taki że albo wymieniasz podsufitkę na druga albo zrywasz materiał i dajesz nowy ( nic trudnego). Na temat oklejania nowym materiałem tez jest na forum. Poszukaj:wink: