Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. a jak sprawdzić ze się nie ma takiej opcji? czujnik jest a co dalej?
  2. Bo akurat w tym miejscu chyba nic innego przeciekać nie może a po nocy już plamka pod samochodem robi się dokuczliwa, wczoraj wlazłem do kanału i się przeraziłem bo slinik w tym miejscu robi się ufajdany i wszystko co jest ponizej niego... mi się wydaje ze to z tamtąd musi lecieć chociaż przyznam ze ręki nie dam za to bo fitr zasłania i mało widać. W tym tygodniu pewnie będę zmieniać olej i filtr dla tego pytam zeby od razu coś pomodzić i z tym...
  3. a ten olej z nad fitra mocno leciał? bo u mnie włąśnie nad filtrem coś szię dzieje, mam wycik, ale sam filtr jest suchy a pod nim nim olej( znaczy sie na filtrem już jest ślad)...[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 22:11_________________________________________________a moze ktoś inny by pomógł, mile widzana każda opinnia[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:14_________________________________________________up
  4. szpilki odkręcone niestety klucz pneumatyczny za dużo nie pomógł, ale za to b. dobry krzyżak + 1mrury i wcisniety pedał hamulca i jakoś od biedy sie udało po paru próbach, ocywiście zeby nie było za lekko to z jadną był problem trzeba było nabijać mnejszy klucz ale jakoś się odkręciła, parę szpilek oczywiście do wymiany poszło po tych zabiegach ale liczy się efekt końcowy :gwizdanie: pozostał jedynie ten wyciek
  5. no zdjąłem tą osłonę ale nic nie widać tyle tych przewodów, to jest gdzieś w tym miejscu gdzie się wkręca filtr tylko trochę wyzej, nie wiem jak to opisać, ale sam filtr jest suchy...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:51_________________________________________________Czy może ktoś miał podobny przypadek? a i nie mogę odkręcić 2 szpilek w przednikm kole bo chę założyć zimówki a otwory w alu są głębokie i nie mogę odkręcić bo klucz delikatnie obskakuje, co można zrobić?
  6. karolasterka opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy od tygodnia mam swoją a4 (1.9 90 PS 1995r.) moj problem polega na tym że mam wyciek oleju, z tego zo zauważyłem to nad filtrem oleju ( filtr jest suchy, a cieknie chyba gdzieś nad nim zaraz, ale po samym filtrze nie) i nie moge zdjagnozować z czego to leci... moze ktoś coś poradzi, o co bardzo proszę... szukałem ale nic nie znalazłem podobnego...
  7. podłacze się pod temat, u mnie też coś czasami tyka, i to chyba coś z climatronikiem ma związek, a dzwięk dochodzi ze schowka;( co to może być??
  8. Wiatam wszystkich, to jest mój pierwszy post za ewentualne błędy przepraszam. A więc mój problem polega na tym że gdy włącze przycisk na pilocie (zeby zamknąć samochód) to samochód się zamyka i kierunki mrugają dwa razy, ale czasami bywa tak że kierunki z prawej strony się zawieszają przy zamykaniu, i gdy probuję parę razy zamknąć i otworzyć to dobiero wtedy gasną. Dodam gdy to się dzieje to kontrolka kierunków(oczywiście ta po prawej) też się zawiesza.Mam również takie pytanie nawet bez kluczyka w stacyjce gdy włącze kierunek lewy lub prawy to swięci się swiatło pozycyjne ( jak kierunek w prawo to i prawe pozycyjne a jak w lewo to lewe) czy u was też tak jest a jka nie to co to może być za przyczyna?[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 20:05_________________________________________________Widzę ze można na was liczyć...
  9. WItam mam na imię Krol, pochodzę z mazur i posiadam a4 1.9 90PS 95 r, klimatronic, poduchy, el. szybki abs .... *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.