Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dziewczyna zażyczyła sobie do kina iść na Avatar no i nie mogłem niestety
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
panowie jestem z olecka.., jeżeli jutro sie wyrobię to też wpadne na poscik ( z resztą to byłby moj pierwszy w gronie audi), ale nie moge obiecac bo nie wiem czy się wyrobię, :>
-
[B5 1,8] Wyciek oleju w okolicach filra oleju.
a co tam się męczyć? to jest proste jak ruchanie odkręcasz filtr oleju, poxniej ta nakrętkę ( 27) odchylasz ta chłodniczkę wyjmujesz stary ( na pewno sztywny, sparciały i popękany) i wkładasz nowy, on ma takie dwa dzyndzle żeby je umieścić tam gdzie trzeba. Koszt oringu8-12 zł + olej ( jeżeli miałeś zmieniany nie dawno to tylko dolac tyle co wyleci). Ogólenie należałoby wymieniac ten oring przy zmianie oleju i filtra, robota zadna a za to problem z głowy :gwizdanie: :>
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
no ale nic z dymem nie poszło tylko alarm sie załaczył i tak do tej pory nie mogę go wyłączyć
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
nie robie tylko pytam czy jak do tego doszedł że spalone, a na 90% kierował się tym że są z deka okopcone
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
a skąd wiedzialeś że są spalone?heh tak na oko bo czarne były??
-
[ALL B5] Same działają wycieraczki z przodu i z tyłu, nie można wyłaczyć !
gdzies musisz mieć zwarcie na przełączniku ( manetce) od wycieraczek, zdjmij obudowę plastikow stacyjki i oglądnij.......
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
zamieniłem kabel biały z pomarańczowo/czarnym i działa zamyka i otwiera ale zamyka przyciskiem od otwierania a otwiera tym od zamykania, gdy samochód jest otwarty to mruga dioda od alarmu a gdy zmaknięty nie mruga. gdy zamienie znów kabel biały z pomarańczowo/czarnym to zamek nie reaguje dioda mruga prawidłowo
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
ok idę do garażu
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
nie mam obecnie kabelka do aparatu więc nie zrzuce zdjęć na kompa, moze spróbuje podpiąć sei wedłg 1wszego schematu zobaczymy co będzie
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
to też sprawdzałem, a czemu te kierunki mrygają tak długo?
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
tak moztsek zrobiony, kabel przecięty i podłączone wszysko tak jak mi pisałeś
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
więc tak, podlączyłem sie według schematu 4. Znalazłem = i - na krańcówkach ale jest tak ze po zazrbrojniu alarmu kierunki mrugają przez 15-30 sekund ( chyba dopóki światełko wnętrza nie zgaśnie). Przy zamykaniu i otwieraniu słychać ze pompka pracuje ale drzwi się nie ryglują ( zamykają). po zamknięciu dzrwi poprzez przekręcenie drzwi się zamykają le gdy chce je otworzyć z pilota słychać jak pomka pracuje ale nic pozatym - dalej zamknięte jest. mi sie wydaje ze wszystko w dobrze podłączyłem... to ja już nie wiem
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
mam jeszcze jedno szybkie pytanie pod jakie kolory kabli lub pod co podłączyc kabel fioletowy i niebieski wychodzący z centralki ( schemat rys. 4 na stronie pierwszej tematu). Proszę o podpowiedz bo zazraz biorę sie za rezanko [br] Dopisany: 06 Luty 2010, 09:37[/size]_________________________________________________to są klable do krańcówek drzwi, ale nie wiem gdzie je wpiąć, siedze w garażu i marzne, zostało mi podlączenie tylko tego ktoś wie cos na ten temat?
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
ale w tym linku z opisem koleś podpina według pierwszego wzoru czyli bez rozcinania, pod dwa odzielne kabel, już wszystko mam przygotowane do montarzu i wiem co gdzie i jak tylko mam dylemat z tym schematem, a czemu ktoś pisał wczesniej że można pompkę uwalic? a może mozna zastosować schemat 1wszy lub 4rty obojetnie który??
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
no kurde to jak w końcu? w tym linku co mi podał gippen http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podlaczenie_sterownika_centralnego_zamka_opis_i_zdjecia-t68804.0.html;msg754918#msg754918 to kolo jak to robi bo mi sie wydaje ze właśnie pod 1wszy schemat? on montował w tym samym roczniku co moje audi. juz sam nie wiem według którego schematu sie wpinać
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
w sobotę zabiore się za to:) tylko musze jeszcze transporder( czy jak to tam sie nazywa) sklonowac kupiłem scyzoryki,a mam tylko jeden kluczyk i z niego się nie wyciąga bo jest nierozbieralny a łamac nie będę bo jeszcze ta kapsułkę pobiję i bedzie wtedy cacy. za sklonowanie koleś chce 80 pln... na razie zamontuje centralkę a dorobie po wypłacie... :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
a ja szukałem i tego nie znalazłem, no dzięki wielkie Tobie za pomoc teraz na pewno wszystko bedzie łatwiejsze:)
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
gippen mam do Ciebie prośbe, czy mógłbyś zaglądnąć u siebie pod jakie kabelki się wpiołeś w samochodzie? to dużo by mi pomogło....
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
dzięki za numer schematu ale ten link nie wiele wnosi mi do tematu ponieważ ja che podłączyć tego pod dzrwi ( tzn pod kable w boczku) tylko pod kalble w słupku na dole po lewej
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
to ja już nie kapuje, który schemat z tych czterech? nie znasz kabli a samochodzie pod jakie sie podpiąć?
-
[ALL] Czy nie mam w aucie immo?
trzeba programować A jak klucz jest nie rozbieralny to trzeba go po prostu rozbebeszyć ale jak mam zaprogramowac nową pestkę immo skoro nie znam pinu bo kupiłem samochód z jednym kluczykiem i nic więcej nie wiem. Mówisz rozbebeszyć, ale jak żeby tej pestki nie uszkodzić??
-
[ALL] Czy nie mam w aucie immo?
ja jak mam wydostać tą pestkę immo z kluczyka skoro w moim nic się nie otwiera a grot jest zalany w plastiku cały bez żadnej możliwośći otwarcia? i czy jak kupie tą pestkę T5 to bedę musiał ją programować czy wystarczy umieścić ją w nowym pilocie i po sprawie?
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
jest bo szukałem i czytałem ale każdy tak pisze że zrozumiec to naprawde ciężko jest, a ja prosze o pomoc w podłączeniu tego konkretnego alarmu :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 08:28_________________________________________________i jeszcze jaki mam rodzaj zamka??
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
dzieki brath100, jak będziesz coś wiedział to napisz. a na co ten czujnik wpływa? zużycie paliwa wzrasta?