Treść opublikowana przez karolasterka
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
podepnę sie pod temat. U mnie dziś przy okazji kasowania błędu airbag wyskoczył błąd czujnika temp. paliwa ze niby zwarcie z plusem czy jakoś tak... to o znacza ze jest on do wymiany???
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
Witam. Koledzy musze podłączyć alarm Veyron, ale nie wiem pod jakie przewody w samochodzie to zrobić. Sprawa wygląda następująco: do tej pory mialem otwieranie na pilota ale ten jest strasznie zniszczony, a centralka się zawiesza, dlatego kupiłem nowy... w samochodzie stara centralka jest podłączona ale pod wąską kostkę, a ta nowa ma inne podłączenia Czy moglibyście mi doradzić jakie kable pod co podłączyć, czy c. zamek jest sterowany - czy +, bym był bardzo wdzięczny za pomoc. Poniżej zamieszczam instrukcję obsługi, dla mnie nie jest zbyt zrozumiała ale z pewnością dla tego co się zna nie będzie problemu tak myślę... Z góry dzięki dodam ze najbardziej interesuje mnie podłączenie pod gniazdo 6P i 12P według schematu
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
odświeżę trochę ten temacik, bo nie warto zakładac nowego... Panowie powiedzcie mi czy jak wymienię żaróweczki od podświetlenia z 1,1 albo 1,2W na 1,5 lub 2W to nic się nie stanie, nie będzie się nic topić?i czy efekt będzie dobry? to zapodać 1,5 czy 2W co byście polecili. i ile tych żaróweczek tam jest 9? czy coś pominąłem...?
-
[ALL] Jakie kable do odpalenia diesla
jeżeli mowa o kablach to muszą mieć odpowiedni amperomierz bo takie 120-400 to nie do dizla tylko skuter można odpalać, nie liczy sie grubość kabla ale własnie amperomierz 600-800 i będzie oki, bo mniesze będą po prostu się palić , topić......
-
[B5 1Z] Jak może być przyczyna braku dynamiki
a jak to zrobileś?? w jaki sposób przedmuchałeś? wyjmowałeś i rozbierałeś przpływkę czy jak?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a teraz kolega mi mówi ze pali cos koło 0.5l/h... to jak to w końcu z tym jest?
-
[B5 1Z] Jak może być przyczyna braku dynamiki
a co to da? i jakie to przewody tzn skąd?
-
[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator
a czy jeden z wentylatorów ( z wisko) powinien się kręcić cały czas ( ten po prawej stojąc przodem do auta)?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a tak pytanie z innej beczki... ile pali na biegu jałowym taki motorek jak moj na godzinkę?
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
no tak zaden szczególny przypadek tylko konsekwencja Twojego oszczędzania :bicz3:
-
[ALL] Napięcie ładowania
no może mi cos sie pokićkało, w piątek powinienem mieć już własny miernik cegowy ( zamówione- allegro) to zrobie pomiary, a jakie są normy poboru prądu tak ogólnie?
-
[ALL] Napięcie ładowania
było mierzone i wyszło 0,2 ampera chyba i koleś przeliczył ze na dobę ucieknie jakoś 3 ampery chyba jeżeli nic nie pomyliłem ale to nie możliwe ze w ciągu 10 godzin tak sie rozładował ( nie do zera ale tak ze ledwo kręcił i nie odpalił). rozumiem przez tydzień czy tam dwa to mogło by być normale ale nie w taki krótkim okresie czasu
-
[ALL] Napięcie ładowania
podjechałem do dwoch innych gosci na pomiar i u nich wykazalo że ladowanie jest ok to ja nie wiem miesięczny aku padł dziś, koleś w sklepie nie chce dać innego bo mówi że firma od aku mu takich nie udostępnia i co ja teraz mam być chyba na lodzie bez aku prze 2 tyg? sam już nie wiem co robić
-
[ALL] Napięcie ładowania
panowie a u mnie przed chwilą był wykonany pomiar ładowania i wykazało 14,8 przy 2000 obr. Czty to jest niepokojące? koleś mówił że aku mozna przeładować i będzie do d...py. co może być przyczyną? regulator, dioda/y? czy dam radę to sam wymienić?
-
Zima kontra nasze niunie:)
dziś -28 jedno grzanie i odpaliło, cięzko wszystko chodziło bo zamarznięte wszystko ole odpalił :gwizdanie:
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
panowie a co polecicie na zbicie masy? oprócz diety i siłki...
-
[AHU B5] Pomyliłem płyny; do płynu hamulcowego płyn do chłodnicy.help!
a jak wsypiesz cukier ( albo za dużo) do herbaty to myslisz że dasz radę go wybrać, odessać? to nic nie dało płyny i tak się wymieszały na twoim miejscu juz bym spuszczasł płyn z całego układu :gwizdanie:
-
[AHU B5] Pomyliłem płyny; do płynu hamulcowego płyn do chłodnicy.help!
:bicz: :bicz3: jak mogłeś to pomylić..., a tak poza OT to myslę że trudno innego wyjścia nie ma i tak będą czyścić układ tylko nie używaj zbytnio środkowego padału
-
[B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
może padł oring gumowy w chłodniczce oleju i wywaliło Ci olej... oring to koszok 10 pln, i powinno się go wymieniac przy zmianieo leju, bo on sie starzeje i robi się kruchy, na 90% to obstawiam...
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
nie poweidziałym ze znikna, moja srebrzanka stoi na srebrnych feluniach i prezentuje się gicior i mało tego jest to 15 a ludzie się oglądają i często nie wierzą że to tylko 15 heh wszystko jest kwestią boboru odpowiedzniego wzoru i będzie luksio ps podrzyciłbym ci foto ale nie mam kabla do tel.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to jednak ja nie mam co się martwić chyba, a4 mam od nie dawna ( od 28 listopada) i w sumie nie wiem ile w lato spali, temu pytalem cyz mój wynik jest dobry zimą... muszę sprawdzić ile będzie palić jak trochę wieęcej będę przyciskać bo zawsze słyszałem że te silniki takie oszczędne są...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
łosz ty psia mać jaki wynik a ja myślałem że mi sporo łyka.... szacunek dla tTwojego portwela.. :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1z 1.9 90ps 95r. mój dzisiejszy wynik : -12-14 mrozu, prędkość 100km/h, 4 osoby w samochodzie i trasa 300 km ( miasto około 30-40 km= 16,5l czyli 5,5/100km czy to sporo jak na ten silnik? nie butowałem. ostatnio jak było samo miasto i krótkie odcinki wyszło cos koło 6,7 - 7 l na sto, jak to oceniacie???
-
[ALL B5] Kierunkowskaz
jest nad nogami... jeżeli napisałem ze spr więc tam jest
-
[ALL B5] Kierunkowskaz
heh mogę CIe pociesyć i powiedzieć ze mam to samo tylko stona prawa. juz powoli doszedłem co jest, a problem tkwi w sterowniku centralki zamka który się znajduje po stronie kierowcy nad nogami, żeby do niego się dostać trzeba zdemontować ten plastik nad nogami. w tym sterowniku zacina się taki maly przekażnik. posłuchaj zamykając i otwierajac to się przekonasz. trzeba wymienić go chyba na nowy, ja będę to nie długo robić ster. c. zamka +pilot scyzoryk z dorobieniem grota cos koło120-130zł. a i jeszcze jedno używaj szukajki trochę bo taki temat już zakładałem i na pewno jest tam opisane jaśniej :bicz3: