Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja też mam klimę a wyświetlacza od klimy niet po prostu trzeba sobie dokupić i dorezać jest na forum opis jak to zrobić tylko ciężko wyrwać taki wyswietlacz w dobrej ( niskiej) walucie Pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mam jeszcze małą prośbę, jak toś będzie się wybierał na tego spota i ma vaga z lapkiem to bym bardzo prosił jest parę rzeczy do sprawdzenia
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja będę szósty :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to chyba nie ja miałem zwerbować ehhehe ja ma ciemną ale tez widać widać będzie jak nówka z biegiem czasu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to nie u mnie na maksa to tak nie jest ale pranie się przyda :> u nas w olecku 100 biorą, podobno dobrą robotę robią no na ten spocik to się postaram wbić
-
[ALL] Padł centralny zamek
witam. mam podobny problemik, coś się dziej ale nie wiem co. pompka pracuje z reguły dobrze, ale gdy auto się rozgrzeje tzn trochę dłużej pojeżdżę to nie działa mi oświetlenie wnętrza i zamykanie, ani z z pilota ani z kluczyka. Wystarczy ze samochód postoi parę ( naście) minut i wszystko wraca do normy i działa, co się dziej że gdy dłużej sie pojeździ to nie chce działać?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
joker-łukasz tak już jeżdżę, tylko błotnik trochę do podmalowania ale tak na 95% ukończone:) laczki założone, umyty, nie wiem czy w tym tyd. zdążę boczki drzwiowe obłożyć na nowy materiał, bo stare są tragiczne, miałem dać na pranie wnętrza ale do spota nie zdążę pewnie bo pogoda taka sobie, ale myślę że nie obrazicie się jak samochodzik będzie taki jaki jest , mam go od grudnia i dopiero teraz będę modzić bo cieplej się robi pozdrawiam
-
[ALL] Dzwoni mi coś w lewym kole
ja wam powiem tak, psr. dokładnie czy spręzyna nie jest pęknięta zamin wymienicie połowę samochodu :gwizdanie: Przeważnie pęka na pierwszym zwju i trzeba sie przyjżeć i będzie widać, miałem tak w oplu, pękła, na prostym nic a na nieruwnościach dzwonki, mechanicy oglądali i jeden ze to hamulce druhi ze coś tam jeszcze aż sam doszedłem i spr dokładnie sprężyny :>
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a tu Ciebie zadziwię że nie tą pierwszą akurat:)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
dobrze że 3,5 nie wskazał hehehe w zyciu nie uwierze w takie spal;anie w z takim silnikiem, coś CI komp pewnie szwankuje :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a ja rozmawiałem ostatnio z gościem któy prowadzi swój warsztat, sam jeżdzi tylko OOOO ( a 8) i twiwerdzi ze zadnego lem czy coś innego nigdy nie zamontuje w swoim samochodzie, nie jeden raz już spotkał się z zawodnoscią tych firm, ma dojścia do wachaczy orginalnie montowanych w procesie produkcji ( 100% orginalności)
-
[B5 AFN] Czyszczenie układu chłodzenia
a czy po wymianie pompy wody i wymianie płynu trzeba odpowietrzac układ? jak tak to jak to najprościej zrobić??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na pw wysałem Ci nr do gościa, zadzwoń i zapytaj
-
[B5 AFB] Czy można jeżdzić bez licznika?
błąd poduszki wyskoczy, kontrolka będzie od tego długo się świeciła
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie z Kowal a z Krupina, i jest taniej niż tam Ps i jak z tym odpowietrzaniem co pisałem wcześniej?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
johnybrawo jak chcesz to ci dam nr do kolesia spod olecka, ma spory asortyment części bo prowadzi interesik z częściami, ma warsztat, maluje itp. drogi nie jest. Dziś wymieniłem ten pęknięty wahacz, musiałem jeszcze wyjąć przegób ten zewnętrzny bo wylazł ze swojego miejsca, widocznie tak koło położyło ze wypadł, zrobiłem jazdę probną i na razie ok zobaczymy jutro. Ps. po wymianie pompy wodnej i spuszczeniu całego płynu trzeba odpowietrzać układ?? czy to samo jakoś się odpowietrza??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
przy niedzieli to przy niedzieli ale dzis wykręciłem błotnik ten załatwiony i mam przygotowane do wstawienia drugiego wahacza... ciekawe czy półoś nie pogięta ale to spr jak założe ten wahacz racja całe szczęście w nieszczęciu ze tylko na tym się skończyło, że zderzak przedni nie było założony,a jechałem z chłopakiem mojej siotry (chłopaczyna z Suwałk jest pomagał w wymianie rozrządu), bez pasów jechalśmy oczywiscie, ale tak musiało być , nic trzeba się wziąć w garść i to ogarnąć wszystko jak najszybciej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To był wahacz oooo TRW to chyba ten z górnej półki ile wylatane to nie wiem bo kupilem samochód w grudniu...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Słuchaj w zawias był cacy, żadnego puku, stuku czy jakiej cholewy No jak na złość, dobrze że to nie daleko domu było. Mieszkam przy Olecku i u nas na wiosce koleś fadromę ma i zaraz tel. do niego żeby przyjechał ściągnąć. o holowaniu normalnym nawet nie było mowy ;( Pasem za podłużnicę maska do góry i po skosie , cale szczęście ze on jest dobrym operatorem i powoli delikatnie nic nie łamiąc mnie ściągnął na podwórko. Mam już wykręcony ten wahacz. Pękł na samym sworzniu Dobrze że w tym całym nieszczęściu nie założyłem zderzaka przedniego po wymianie rozrządu., bo by wszystko w chooj poszło cały przód, bo lewa strona może z 4-5 cm od siemi wisiała a zderzak by posiągną wszystko za sobą, bo nie wiem czemu nie mam slizgów z przod tylko jakos inaczej jest przymocowany( skręcony) do blotników, tak więc by wszystko za sobą pociągnął
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
rpzrzad wymieniony i wszystko gra. po robocie wyjechałem na próbę i przy 100-110 pękł mi wahacz dolny lewy od palmy dzieliło zalednie ok 50 cm ledwo się wynroniłem. Efekt (na razie) wahacz do wymiany, błotnik przy progu przygięty i opona trochę zjechana Koleś fadroma mię holował do domu ( jechał na wstecznym ok 1km), ja na lince przód uniesiony w góre za podłużnicę przy otwartej masce ;( nikomu nie życze takiego czegoś przy takiej pdkosci :gwizdanie: zobaczymy jak z tym spotem będzie teraz, ciekawe czy półoski nie wygięło bo koło trochę położyło ustawiać zbieżność po wymianie tego wahacza?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
I ja się dopiszę tu. Dziś po wymianie rozrządu, be zederzaka wyjechałem zobaczyć czy wszystko gra. No i jadę sobie 100-110 nagle jeden wiielki huk!!! Zaczęło ściągać na lewą stronę porsto na palmy roznące na poboczu. Na początku myślałem ze guma wyj..la ledwo wybroniłem się z tego wszystkiego, dosłownie 30-50 cm brakowało od najgorszego. Po zatrzumaniu się okazało się ze to dolny wahacz pękł przy swożniu. Wahacz TRW ( nie wiem ile miał wylatane bo nie dawno kupiony samochód). Efekt końcowy ( jak na razie) do wymiany wahacz( ten co pękł) błotnik przy progu przygięty i opona trochę zjechana. Przy tej prędkości na serio nie było do śmiechu Jaki teraz bycie polecili mi ten wahacz??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Do świąt zdążysz swap'a zrobić jak coś pójdzie nie tak. Ps. Jak coś to my z Johnym mamy wprawę w holowaniu po spotach. taaa dokładnie ja mam mega turbo linkę karolasterka to tam składaj rozrząda i wpadaj , czym więcej ludu tym lepiej ps. dop. widziałem zawalista b6 niebieskawą BSU na fajnych felach i glebie ona jeździ często po Olecku. Kolor na kolana powala to racja, nisko siedzi, dobry felunek i młody kierowca za kółkiem. Mysle że to ktoś z bakałarzewa. Często widziany w Olecku;P johnybrawo czy ja sie myle czy twoja niunia też często u nas na Olecku gości?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jeżeli na spocie nie będzie wyglądać że przód zlepiony z trzech innych i wszystko będzie spasowane to znaczy ze mało tego browara było
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
heh odpukaj te słowa będzie dobrze, a swapa to od razu na jakieś 4.2 i gitara
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jutro wymiana rozrządu jak nic nie spieprze to powiniem się zjawić