Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi również się podobało, było z kim i o czym porozmawiać Do zobaczyska Marcinos80 i Sylwiasty pozdro dla dzieciaków
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tylko nie zmieniajcie miejscówki w ostatniej chwili tak zeby do 14 bylowiadomo gdzie napewno jechac
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No Pany pogoda jest jak trzeba :>
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
u mnie też były tylko te II, a te pierwsze to nie wiem do czego w każdym bądź razie wszędzie dawałem tylko tą II i jest git do tej pory
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a w BAU nawet ładne foczki są to tam kija zarzuci Ja myślę żeby jakiś kapok, ponton czy materac do pływania zabrać bo jak oberwanie chmury będzie to zawsze jakiś ratunek jest
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak coś to wpadaj do Suw i polecimy grupą (trzymającą władzę). spoko loko, ale raczej pojadę od strony Raczek jakoś sie trafi trzymam kciuki za tą " grupę trzymającą władzę" żeby była liczna Bo jak na razie to tylko Sylwaisty i Joker się tu afiszują
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
napiszcie chociaż gdzie ten spot dokładnie ma być w tym Augustowie i jak tam dojechać od strony raczek;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hmmm ciekawe czy w Boże Ciało parking w plazie będzię otwarty :mysli:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No właśnie się pochwalcie : przyjedziecie sami czy z osobami towarzyszącymi a z tą Plazą to nie taki zły pomysł, byłem wczoraj i parking ok na spota jak znalazł na samej górze można posiedzieć jakieś piwko czy soczek sobie wypić
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
a co dasz zamiast gąbki? ja nie dawalem nic ( mam już 2 tylnie zrobione) tylko na krawędziach ( od tej strony co już jej nie widać) w koło pianka podłogowa tak tylko żeby nie było widać szpar bo ori ma gąbkę i w koło idealnie dolega
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
no to materiał kupiony ( alcantara kolor popielaty ) zostało kupić klej i rezamy panowie [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 07:52_________________________________________________chciałbym zapytać jeszcze raz o tą gąbke pod materiałem, u mnie ona się kruszy i chyba ją zerwę, czy moge dać zamiast jej taką piankę cieniutką co idzie pod panele podłogowe? sklei się to?
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
dziś wymieniałem osłonę gumową przegubu z prawej strony ( a miesiąc temu z lewej) bo też mi pękła i na lewarku z browarkiem w ręku zajęło mi to dosłownie 45min. bez pośpiechu z wymyciem przegubu :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi się wydaje że kolega trochę podkolorował te swoje spalanie :gwizdanie: zaraz wyjdzie że mu poniżej 5 w miście schodzi A żeby było bez OT to u mnie to róznie wychodzi raz 900km do zapalenia się rezerwy, a raz 1050 ale to chyba dlatego że mam czujnik temp. paliwa zepsuty( jakieś zwarcie do plusa czy masy nie pamiętam), jeżeli ktoś może coś wie na ten temat to również proszę na pw
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
rybki to w piątek lub sobotę :tongue4:a w czwartek trzeba się musowo "spocić"
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker mnie wpisz musowo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
panowie a może tak 2 czerwca?? bo 3 to może buć grubo %
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany ja też proponuję czwartek :> a może gdzieś w raczkach, coś joker-łukasz wspominał że ma tam działeczkę z altanką może być w augustowie gdzieś przy plaży tam jest w huk parkingów z tego co pamiętam to nad samym jeziorem czy jakoś tak filip ty nażekasz że u was nic się niedzieje a co ja mam powiedzieć o olecku czy okolicy, u nas to wogóle kaplica
-
[B5 1Z] Wyciek z EGR
to Ci teraz może połowę zepsuć i będziecie kwita a tak nawiązując do tematu cieknący EGR to częsta przypadłość i jest opisana na forum szukajka i wio
-
[B5 1Z] Silnik klapy odmrażania na nogi
ale nie powiem łatwe to zadanie nie jest, ale do wykonania
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
a ile u was takie oszczędności za literek stoją?
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
o proszę ile pochlebnych odpowiedzi się znalazło, ale więcej nie pali jak na ople się gania?
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
gdzieś na forum czytałem że ganiają na biopaliwie ale jak na tym wychodzą to nie wiem, niektórzy leją ruską, ale słyszałem ze wtedy więcej pali. Znając forumowiczów to zaraz pojadą po Tobie za próbę takiego wyczynu Ale każdy robi to na co mu kieszeń pozwala a zapytać zawsze można:)
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
nom nom kolorek taki jak mój, silnik również coś zmodziłeś ostatnio w niej?
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
zdziś jak jesteś partacz to co ja zrobię że musisz połowę samochodu rozebrać żeby wymienić przegub :kox:na klęczkach to zajmie z 30 min. a z wyciągnięciem półosi szacuje na 1,5h
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
jeżeli ktoś nie ma dostępu do kanału to będzie ciężko wymontować półoś, a z wyciągnięciem przegubu nie ma najmniejszego problemu, ja u siebie zmieniałem osłonę gumową to operacja wygląda jak przy wymianie całego przegubu ( przegub wyciągnąłem rozebrałem na części pierwsze wymyłem dokradnie) i składanko, z zamontowaniem też nie było problemu i nawet wygodnie, dla tego uważam że wymontowanie całą pólosi jest zbytecznym marnowaniem czasu