Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. qr soczewka pod D2S czy pod zwykły halogen?? qr** nie wiem sa z polifta
  2. Pany własnie kupiłem ori lapmy na przód z polifta,brakuje mi tylko zaslepek, silniczków i wtyczek
  3. jak się napierdol....my
  4. no wywalałem kata.. mam rurkę bez żadnych puszek ale wiesz co Ci powiem że jak szukasz kogoś kto by Ci to spawał to najlepiej u jakiegoś znajomego pokaż mu instrukcję bo u nas na forum jest.. bo facet do którego zaprowadziłem nie wiedział jak się za to zabrać jakiś baran bedę robić to chyba sam u znajomego bo on w sceniku ( na gnojówkę oczywiście) też myśli nad takim zabiegiem ale nie kopci bardziej i nie pracuje głośniej? i jak odczucia z jazdy? mój jeszcze nie daje o sobie znać ale wyp...e go dla zasady
  5. joker ty wywaliłeś kata chyba coś mówiłeś tak? wspawaną masz rurkę? czy pusta pucha tylko? jakie masz spostrzeżenia?
  6. karolasterka odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zrobione u mnie również to pomogło
  7. wydaje mi się że ustawione. jak wyjadę to sprawdzę czy jest oki. Dzięki a tak z innej beczki jak zdemontować tylną osłonę słupka co idzie pod skosem przy szybie w sedanie?
  8. właśnie zaznaczyłem ale tylko taśmę i kierownicę żeby były w jednym położeniu ale jak idealnie ustawić koła prosto zawsze jest albo w jedną albo w drugą stronę za bardzo przestawione i dalej wychodzi że kiera krzywo :wallbash:
  9. Witam. Panowie wykręcałem kierownicę a teraz mam problem z jej ponownym montażem, jak zrobić żeby była prosto ustawiona, bo teraz gdy jadę prosto ona jest trochę skręcona. nie wiem jak idealnie ustawić koła żeby kierę założyć prosto [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 12:57_________________________________________________a może są gdzieś jakiej znaki żeby to ustawić
  10. koledzy ja mam silnik 1z i u mnie na kanale 49 zawsze jest 0, a na 51 pokazuje taką temp/ co mam na blacie. czy to że na 49 jest 0 tzn. że cos jest nie tak?
  11. Sylwiasty pewnie grzebie FISA żeby do spocika było co pokazać
  12. przecież piszę że trzeba b. delikatnie sie odchodzić z nią przy czyszczeniu, prawidłowo jej czyszczenie nie polega tylko na przetarciu tych siatek
  13. a co ma siatka do przepływki i co ma jej się stać?? wyciągasz ja i trzeba wyczyścić b. delikatnie ten pręcik co jest w środku bo to on odczytuje wartości masy powietrza itp od razu wyczyść cały środek, następnie siatkę trzeba wkleić i po sprawie samo czyszczenie siatki nic nie da :gwizdanie: powodzenia
  14. no to z racji tego po jednym :beer1:
  15. Nic trudnego, wykręsz 2 srubki, ściągasz gumowy wąż co idzie do niej, powoli podważasz i wyciągasz siateczkę zeby jej nie zniszczyć (ja wyjmowałem tytlko z jednej strony), do czyszczenia użyłem takiego zmywacza do hamulców w spray'u( chyba ci kiedyś pokazywałem jak to wygląda) i wymyło ten cały syf a raczej coś w stylu sadzy, na koniec wszystko dopieścilem delikatnie patyczkiem do uszu i poskładałem. egfekt jest bo z dołu trochę lepiej się zbiera teraz a tak z innej beczki gdzie jest johny?
  16. ja płacę całość, potem na rok z bani
  17. no ciekawe ciekawe, ja na razie odpadam bo poczatek grudnia mam wszystkie połaty za OOOO zrobić więc szykuje kieszeń
  18. niestety na drzwi nie mam na razie czasu, tylko na tył poszły magnaty [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 10:00_________________________________________________a tak to nic nie wymodzone oprócz kompleksowego wyczyszczenia przepływki i przeglądnięcia dolotu bo miałem drobną nieszczelnośc. Teraz wszystko gra :>
  19. wszyscy pewnie siedzą i modzą fury jeżeli tak to niech się chwalą co tam porobili
  20. karolasterka odpowiedział(a) na netman temat w 1.9TDI
    sprawdź przewody powrotu paliwa od wtryskiwaczy częto lubią pękąć
  21. dywanik pasażera ma nacięcie i lepiej się układa stopery są już założone i ogólnie wzór ładnie sie prezentuje w aucie
  22. i teraz mogę w 100% powiedzieć że to był mój dobry wybór, te z 1 linku są solidnie wykonane z grubej gumy, idealnie leża w aucie i nie ma problemu z wodą
  23. dołączę się i zapytam a jak jest z przednimi??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.