Treść opublikowana przez karolasterka
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
to tak musi być mam tak samo to zależy od rocznika samochodu bez obaw
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
wymienione oba czujniki g2/62, termostat :gwizdanie:. Wnioski: silnik szybciej łapie teperaturę, utrzymuije ją na danym poziomie, przy załączeniu nawiewu ( po rozgrzaniu do min. 87stopni) z zimnego na hi i połowa kresek mocy nawiewu temp. nieznacznie opada ale po chwili wraca do swoich 87-90 stopni
-
[B5 AHU] Chcę wymienić starą kiere z 96r na inną?
żebyś dokładnie przeczytał watek to bez problemu byś znalazł formacje które Ciebie interesują
-
[B5 AHU] Chcę wymienić starą kiere z 96r na inną?
Panowie jest funkcja na forum są już tematy o tym przerabiane wiele razy!!! Pozdrawiam
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
no to w poniedziałek jadę po kolejny czujnik
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
tak ten jest czarny... a nowy mi w sklepie pokazywali niebieski a ja cały czas uważałem że to tamten na dwa piny jest od świec itp.... temu go wymienilem
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Podłącz VAG'a i wejdź do [08 AUTO HVAC] - wykasuj błędy , najlepiej zrób "AUTOSCAN" i sprawdź we wszystkich sterownikach błędy , potem je wykasuj i po kilku dniach sprawdź czy któryś powrócił ok, teraz jeszcze mogę dodać że gdy wyciągnę wtyczkę od tego drugiego czujnika (na 4 piny) to świece żarowe grzeją się max długo,i odpala na dotyk, to chyba oznacza że to wlasnie ten czujnik odpowiada za grzanie świec i wskazania temp a nie ten z niebieską kostką ( na dwa piny)co go wymieniłem
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Witam. Ostatnio odłączyłem czujnik temp. płynu( wcześniej na klimaroniku nie było błędu) i odpalałem auto, następnie wymieniłem ten czujnik i teraz na kanale 1 mam ten błąd: 06.1 (G110) czujnik temperatury chłodzenia silnika (ECT), klimatyzacja ciągła przerwa. Czy to dla tego że odłączyłem ten czujnik i odpalałem samochód? po odłączeniu aku błąd zniknie czy trzeba na vaga (o którego ciężko). czy nowy czujnik coś nie tak:mysli: Zapytam jeszcze jak odłączę wtyczkę od tego czujnika i podłącze ją do starego ale nie wkładając go na swoje miejsce to czy mogę tak spr. czy ten nowy czujnik działa poprawnie i błąd zniknie?
-
[B5 AFN] Błąd 06.1
Witam. nie będę zakładać nowego wątku... Ostatnio odłączyłem czujnik temp. płynu( wcześniej na klimaroniku nie było błędu) i odpalałem auto, następnie wymieniłem ten czujnik i teraz na kanale 1 mam ten błąd: 06.1 (G110) czujnik temperatury chłodzenia silnika (ECT), klimatyzacja ciągła przerwa. Czy to dla tego że odłączyłem ten czujnik i odpalałem samochód? po odłączeniu aku błąd zniknie czy trzeba na vaga (o którego ciężko). czy nowy czujnik coś nie tak:mysli:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 21:41_________________________________________________i zapytam jeszcze jak odłączę wtyczkę od tego czujnika i podłącze ją do starego ale nie wkładając go na swoje miejsce to czy mogę tak spr. czy ten nowy czujnik działa poprawnie i błąd zniknie?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Cristoforo dobry i doraźny wykład ale jak możesz to odp . na moje pytaje co jest wyżej
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
na wężu górnym idącym z bloku do chłodnicy jest tez jakiś czujnik na 4 piny... za co on odpowiada??
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
widzę ze wszyscy tu mamy takie same objawy praktycznie ja również zmieniłem czujnik ten na dwa piny i termostat i dalej to się dzieje co u was mam pytanie jeszcze: na wężu górnym idącym z bloku do chłodnicy jest tez jakiś czujnik na 4 piny... za co on odpowiada??
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
mam identyczne kupione jakiś czas temu, dobre wykonanie ( gruba guma) i idealnie leżą będziesz zadowolony
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
panowie termostat wymieniony wczoraj, dziś czujnik ( ten na 2 piny) ale u tak temp. spada na postoju aha mam jeszcze mam pytanie do czego jest ten czujnik na wężu górnym z bloku do chłodnicy i ma 4 piny???
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W Bakałarzewie właśnie też zauważyłem że dzieciarnia się robi, ale to tez zależy od soboty :gwizdanie: Kurna a gdzie reszta ekipy suwalskiej? sylwiasty, marcinos, jony czyżby jakaś dezercja?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
masz jakieś foto jak wygląda ten biały "carbon" w b5?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a nie robiłem od tyłu oglądniesz na żywca na spocie co i jak i co najważniejsze ori valeo a nie jakieś TYCE czy tam DEPO
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak wyglądały w momencie kupna sam byłem w szoku jak je zobaczyłem na żywo to wcale załamka była a tak wyglądają po: w pewnym momencie zastanawiałem się nad matem wnętrza ale jednak pozostał chrom było rozklejanie,dokładne mycie, nabłyszczanie, polerka, polerka kloszy lamp, o spawaniu plastików już nie wspomnę bo było trochę( nawet więcej niż trochę ) ubytków z tyłu jednej lampy, ale wszystko robione własnoręcznie + dorobiłem górne mocowania, które jeszcze będą dokładnie spasowane na samochodzie i pomalowane na czarno :cwaniak1:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wczoraj lampki sklejone zostały i w porównaniu do tego co było a jest wyszło nie będę puki nie zarzucę hida i basta dziś zmodziłem na maksa furę i wystarczy - założyłem zimówki z czarna stalówą zaraz zrobię fote moze tych lamp i pokaże jak wyglądały wcześniej i teraz.
-
[B5 1Z] Temperatura ? Ma ktoś pomysł co się dzieje
u mnie jest tak że nagdzeje się do 86-87 czasem 88 stopni ( oczyt z kanału 51), jak wrzuce na luz to spadnie do 86-85 i tak się trzyma, dziś temp. 0 stopni na zewnątrz na klimatroniku temp. ustawiona na 25stopni i 3-4kreski siły nadmuchu po 7 km jazdy tak na 2000tys. obrotów miałem 75stopni. sam juz nie wiem może te wskazania na klimatroniku są jakies niedokładne, a teraz na klimatroniku masz cały czas 90? i po jakim dystansie?
-
[B5 1Z] Temperatura ? Ma ktoś pomysł co się dzieje
kolego markus ja mam ten sam silnik i rok jak twój i u mnie jest identycznie jak sytuacja opisana przez Ciebie
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
i zapytam jeszcze o jedno, po rozgrzaniu( do 87) wyłączę silnik, odpalam po 10-15 min i temp. jest 70 stopni, u was też tak szybko się wychładza?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
vaga nie mam niestety/dzięki, więc u mnie odczyt z 51. Wszyscy piszą że ma być 90 i ani rusz, a u mnie potrafi spaść tylko że tak do 85stopni, silnik nabiera temp.86-87 przy obecnej aurze po około 10-12 km... czy jest ok?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
panowie a ja mam takie pytanie, czy na kanale 49 musi być wskazana wartość? u mnie od zawsze było O, a na 51 kanale pokazuje taką temp. jak na desce, tylko że jak jadę tak 2000-2500tyś. obrotów to temp 87-88stopni, jak zwolnię lub na luz wrzucę to temp. spada do 86stopni a czasem do 85. co może być nie tak? (zaznaczam że to są odczyty z kanału 51)[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:46_________________________________________________i nigdy mi nie wskazało na 51 kanale 90 stopni zawsze do 87-88
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na zimówkach już ganiacie? ja to się lenie zmieniać jeszcze