Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Michcio kolejny raz obiecywałeś że się zjawisz na spocie i kolejny raz się spaliłeś
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
WESOŁYCH ŚWIĄT
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
jak przeczytasz te 23 strony wątku na pewno znajdziesz coś dla siebie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak bmw nie skacze to nie idzie tego odpalić :polew: :polew:w ogóle pod plazą się naśmialiśmy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie było kiedy bo zęby leliśmy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ale i tak najlepszy był kolo z bmw i jego umiejętności
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
trochę sniegu im naawiozłem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no te małe a4 ostro zasuwało :gwizdanie: zabawka niczego sobie nie martw sie Geony, kolega Gwerty fakturę Ci wystawi
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i spod ratusza do plazy załatw żeby obstawa z policji była
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip jako nasz moderator załatwi nam miejscówki w pierwszym rzędzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
najpierw na spota trzeba się zebrać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
człowieku Karaiby mamy godzinę temu jechałem i pokazało -17
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
szczerze to i czołgiem można się zaj...bać jak dobry śnieg:decayed: [br]
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
e tam pitooolisz nie powiem że lepiej od 4x4 ale też śmiało można jeździć
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
oczywiście że 4x4 i jak trzeba to blokady napędu itp to ty swoją OOOO nie wracasz do Suwałk czy o co kaman?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak będę Cię wyprzedzać to się nie martw zatrąbię albo mrugnę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
trudno powiedzieć bo sam nie jadę i zależy ile spraw będzie do załatwienia....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
szerokiej drogi Pany Łukasz patrz bo może się gdzieś miniemy jutro ja wybieram się na Olsztyn, a ty którędy wracasz przez Olsztyn czy wioski? Na wioskach droga jest kiepska, oblodzona ostro, na twoim miejscu kierowałbym się głównymi, bo widzę jak np. wygląda trasa na Giżycko normalnie tragedia takie lodowisko a z Giżycka na Ryn już o niebo lepiej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja się piszę na obecność
-
[B5 1Z] Piszczy koło
ja miałem tak samo przy zatartych prowadnicach zacisku tylnego :gwizdanie: rozebranie ( może być problem z wyjęciem prowadnic ale da się ) wyczyszczenie i nasmarowanie smarem miedzianym czy jakos tak i po problemie, aha plus nowe gumki na prowadnice
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
z lapmkami dobra robota gratki :oklaski:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
joker u nas sypie równo, wiesz że ja nie kłamie, dzięki temu że pada mam kupę roboty
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
może i bzdur nie piszesz bo podajesz nam to co widzisz czyli 90 na blacie, ja powiem jedno u kolegi w jego afn na postoju z zimnego silnika temp. na blacie i klimatroniku idzie do góry do 90 stopni w dosłownie 3-4 min! Wątpię wielce w to że u niego jest wszystko ok, nigdy w życiu przy obecnej. temp. powietrza nie uzyskasz ani ty ani on takiego wyniku !2,5 km i wskazówka się podnosi z 60 mówisz, nawet przy pałowaniu na max obrotach takiego wyniku nie osiągniesz już nie wspominając o tym że silnik by dostawał ostro po d..pie :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
Panowie dajcie na luz na pw sobie smuty wyciągajcie. Koniec mojego OT
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
też miałem problem że długo się grzał i temp. na postoju ostro szla w dół, wymieniłem termostat, było lepiej ale dalej temp. szalała i długo się grzał, więc zmieniłem czujniki g2/62 i teraz jest po problemie, silnik szybciej łapie temp. ( tzn. pokazuje że łapie o wiele szybciej i na budziku i na klimatroniku) i po załączeniu temp. nawiewu na hi temp. płynu spadnie o 2-3 stopnie ale po chwili znów wraca na swoje miejsce, czego wcześniej nie było