Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. Pany a może tak na 16 góra 17 bysmy się ustawili?
  2. a jak nie będzie pogody to jak w suwałkach?
  3. Się nie dziw jak na ich pierwszego spota zapraszasz ich na grilla :polew:
  4. chyba zapas bananów na rok akurat je lubię
  5. ja nie jestem pewny do końca, zależy jak z czasem będzie
  6. a czy dysponujesz tam tak wielkim parkingiem żeby upchać te wszystkie
  7. chcesz byśmy "przepocili" Ci działkę?
  8. ja też jestem laikiem, w tych sprawach, a zamontowałem termometr bez problemu dasz radę
  9. a nawet gdyby kolor przewodów w twojej wtyczce był inny, to pozostaje kolejnośc pinów
  10. to nie bak tylko studnia bez dna
  11. A ja od kiedy mam LPG to robię tak raz w tygodniu. Mając LPG grzechem jest tankowac za 20 zł
  12. zatankowałem do pełna
  13. same pierdoły
  14. nie każdy ma wakacje w tyg . moze być słabo z czasem, trochę rezanka jest, a raczej będzie jak graty podochodza
  15. Łukasz było zmienić datę w temacie ja nie miałem zbytnio czasu żeby wyskoczyć
  16. Marcin , a jak auto się sprawuje po chipie? teraz spokojnie daje radę tym 18-tkowym laczkom?
  17. Cierpię na chroniczny brak czasu bacznie obserwuje Wasze wypociny w tym wątku a w wolnej chwili coś się reza co porezał? Ogólnie mechanicznie trochę roboty mialem ... a resztę zobaczycie na spocie
  18. Cierpię na chroniczny brak czasu bacznie obserwuje Wasze wypociny w tym wątku a w wolnej chwili coś się reza
  19. http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-xenony-ksenony-h1-h3-h4-h7-h11-i1612525510.html od tego gościa taki zestawik, nawet chyba potaniał o jakieś 5 zł
  20. ja na swoim zestawie śmigam już pół roku i nic złego się nie dzieje chłopy. dałem 150 z wysyłką, cb ładnie czysto odbiera, nic nie mruga- jest cacy odpukać oczywiście
  21. Łukasz, zawias nie dla mnie tylko koledze, z rezania to wyleciał katalizator a na jego miejsce zamiennik wraz z plecionką od tłumiki-gruchot a tak to ja na razie nic więcej nie razem bo mnie w tym tyg. uderzyło po kieszeni trochę pompa wspomagania ( wstawiona z a6 2003r.- podobno trochę większe ciśnienie daje ) plus maglownica po regeneracji ( łączny koszt zajedwabisty) ale za to teraz zero luzów czy jakiś puknięć w układzie kierowniczym i kiera leciutko chodzi
  22. tak zgadza się, u nas nie ma sond na tym zamienniku. A skąd wiesz że Twój kat jeszcze działa? Ja też myślałem ze mój działa, po wyjęciu okazało się ze te siateczki prawie całkowicie oblepione są sadzami, teraz auto odżyło, ładnie miękko pracuje bez buczenia i wibracji ( miałem już słabą plecionkę). :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.