Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. trzyma się na uszczelkach( tych co są przy drzwiach, plastikowych słupkach, lampce, rączkach i daszkach. Tylko jak ją wytargasz to ostrożnie, mozna łatwo połamać ta "dyktę"
  2. Pocieszę Ciebie - u mnie w ciagu 2-3 dni materiał praktycznie cały wisiał nad głową, a wcześniej było ok nic sie nie odklejało tylko tak nagle trzeba uważać na plastiki mocowanie na zatrzaski, ale spokojnie powoli dasz radę, ja aktualnie ganiam bez podsufitki, słupków itp. juz z 2 dzień [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 12:14_________________________________________________ najpierw zawitaj chociaż na jednego spota
  3. jeżeli juz się odkleił to juz nie podkleisz tego tak zeby nie było widać a i tak musisz do tego wyciagać sufit, moja rada wyciągnij sufit, materiał odejdzie ci sam w rękach kup nowy materiał tapicerski na gąbce( takiej cienkiej) i klej przeznaczony do podsufitek na pędzel do mnie dziś pewnie dojdzie materiał i klej moze dzis będę kleić
  4. Mi dzielone jakoś się nie widza Mam swoje ori i na razie przy nich pozostanę Aktualnie jestem na etapie rezania nowego materiału na podsufitkę i obklejania słupków Chciałem robic czarny sufit ALE plastiki czyli rączki i daszki itp bym musiał na czarno malowac a to by kiepsko trzymało więc robię ori new pachnący materiał
  5. Koledzy a gdzie mogę kupić taki materiał jak ori ( jasny szary) i ile go potrzeba ???[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________czy taki się nada: http://www.hurtowniatapicerska.pl/sam01-tkanina-samochodowa-na-podsufitke.html. Kolor mi się wydaje że podpasuje
  6. nie wierze ze ktoś nie ogarnął już tego tematu
  7. Masz rację tylko nikt nie wie co siedzi w lampie jaki jest schemat jej połączeń i w tym jest problem. ale schematu nie dołączono do lamp.
  8. Witam.Mój problem polega na prawidłowym podłaczeniu lap led. Miałem wcześniej tylne lampy te najzwyklejsze teraz kupiłem ledy "ala poliftowe" : http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-czerwone-audi-a4-95-01-sedan-i1704423539.html Mój problem polega na tym, że gdy włączę zapłon to palą mi się słabym światłem tylne światła postojowe( i to nie wszystkie diody tylko cześć: dwa górne rzędy i połowa trzeciego ), jak załączę światła postojowe wszystko jest ok. Myślę, że problem tkwi w układzie kabli we wtyczce, bo wcześniej miałem postojówkę na oddzielnej żarówce przecież, a nie tak jak np. w po liftach na jednej 2 włókowej( stop i pozycja w jednej), teraz psotojówka i stop jest na jednych ledach( tych górnych). Które kable muszę przełożyć? Dodam że kierunkowskazy i wsteczne są ok. Jak podam na zapłonie na ostatni pin we wtyczce wiazki w lewej lapie (przewód czarno czerwony) masę przez probówkę ledy gasną ( jest tak jak powinno być) i gdy załaczę światła manetką wszystko jest ok, jak w takim układzie nacisnę stop to na probówce zapala się światełko. Próbowałem podać bezpośrednio( pomijąjąc probówkę) masę na ten ostatni przewód ale wtedy po naciśnięciu stopu pali bezpiecznik ( tzn. że to nie brak masy tylko układ dostaje napięcie większe chyba bo probówka się włącza). Aha dodam że gdy jadę i nie używam pedału hamulca to mruga kontrolka świec żarowych, a gdy nawet delikatnie go dotknę przestaje ( czujnik już mam wymieniony i dalej to samo, tu chodzi chyba własnie o to że nie "widzi" żarówki czy coś takiego) Inaczej tego opisac nie potrafię , mam nadzieję że zbytnio nie namieszałem . pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 11:26_________________________________________________pomoże ktoś??
  9. a spot jakis się odbył?
  10. to gdzies w okolicach Gołdap-Dubeninki-Stańczyki, a to że drogą polną nie wnikaj u nas to standard
  11. qrcze w tyg nie bardzo z czasem, mogliśmy w ta sobotę coś wykombinować joker co tak szybko uciekasz miałeś w sierpniu wiać :gwizdanie:
  12. ej "dziewczyny" nie spac, odzywać się
  13. Sylwek, ja wczoraj wróciłem z 3miasta, jechałem Giżycko-Kętrzyn-Reszel-Bisztynek- Lidzbark Warm. -Pasłęk - Gdańsk, trasa nawet ok, miejscami trochę wyboista, trochę połatana, ale idzie przeżyć nie spiesząc się w 4 godz. z haczykiem ( jazda tak do 100) zajedziesz spokojnie na miejsce do tego w jedną i drugą stronę zero policji czy opli, seatów, oznakowanych alf i grom wie czego tam jeszcze
  14. Sylwek a kiedy się wybierasz? ja dziś cisnę do Whitestok-u, a z środy na czwartek obieram kurs na 3-City
  15. Również polecam w/w trasę
  16. Się pogawędziło trochę, słaba frekwencja ale i tak uważam spocik za udany
  17. nic nie mów o wydatkach
  18. Łuki na razie nie chce....[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 12:25_________________________________________________Sylwek kiedy rezasz kratki podświetlane? ja może dzis jezeli chwila będzie, bo musze lampę przednia skończyć kleić
  19. kupiłem w tym tyg. dziś do mnie doszły [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 12:21_________________________________________________będe miał ori lampy po lifcie na sprzedanie, dokładny stan będę znał w poniedziałek jak do mnie dojdą może ktos by chciał kupić
  20. w sumie bardziej miałem ochotę na kebaba w plazie
  21. grilla zabierać i do plazy na parking podziemny może uda nam sie chociaż jedną kiełbachę usmalić zanim ochrona, straż lub policja nas zgarnie
  22. Joker musisz iść do jakiegoś szamana i ustawić pogodę
  23. a tak nawiasem kto się pisze na tego spota oprócz tych co się udzielają?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.