Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. powinno być ok, ale na tej podmienionej na chwilę taśmie wyskoczył błąd że zbyt mała oporność poduchy kierowcy, może gdzieś jeszcze łączenie kabli musze spr. co lutowane były przy wymianie kierownicy...
  2. Dziś próbowałem zlokalizować usterkę , jako że nie mogłem u nas dostać opornika 2.2 żeby spr o kolei to przełożyłem na chwile tasmę air bag z innego samochodu i po podłaczeniu lapka nie było już błędów które wyświetlały się wcześniej ( ani od poduchy kierowcy ani od poduchy pasażera), wyskoczył natomiast jakiś inny też o nr 588 z tym że juz nie zwarcie do masy tylko :zbyt mała oporność. To chyba jednak taśma jest winna ze wyskakują błędy zapłonnika poduchy kierowcy i pasażera zwarcie do masy, a co oznacza to że zbyt mała oporność? Czy jednak szukać dalej....
  3. było mówić że chcesz z montażem
  4. szkoda ze nie angol i pięć razy tańszy
  5. Sylwek juz "pogrilowałeś" trochę?
  6. ok dajesz te 650 i wypijemy twoja flaszkę
  7. wszystko jest zgodne z prawem w naszym kraju
  8. no właśnie chyba twój kod lakieru, muszę spr na wlepce, a jest jest trochę ładnych gratów
  9. za długo w sobotę nie pracujcie bo by się przydało wyskoczyć gdzieś na lampucery trzeba popracować bo chłopaki zamówienia składają
  10. chłopaki coś trzeba? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227129.msg2698746#msg2698746 pytać , kupować, nie targować
  11. a są jakieś bezpieczniki czy przekaźniki od air baga? Albo jakieś podłączenie pod przewody w słupku przy kierowcy, bo też bym to spr od razu....
  12. kurde ale to byłby dziwny zbieg okoliczności, akurat wymieniałem deskę, fakt nie odłączyłem aku, w trakcie prac przekręciłem zapłon na chwilę by ustawić prosto kierownicę ( jeszcze bez podłączonych poduszek i bez licznika) uważałem że należy wykasować potem błąd i po sprawie ale jednak coś jest nie tak, posprawdzam jeszcze tym opornikiem może coś się wyjaśni....
  13. ok a jest różnica która nóżka od opornika pod który przewód?
  14. ale o jakie oporniki mam prosić w sklepie i jak się je tam wstawia??
  15. mam tylko 2 poduszki ( kierowca, pasażer), jest może gdzieś jakiś przekaźnik bądź bezpiecznik od tych poduszek albo sensora? Może jest gdzieś jakaś jeszcze kostka która łączy wszystkie przewody od sensora
  16. założyłem juz oddzielny wątek ale zapytam i tu. Zmieniłem deskę rozdzielcza i od razu kierownicę na poliftową wraz z taśmą. Po podłączeniu wszystkiego świeci się stale kontrolka air bag wywala mi błędy: 588 zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy- N95 zwarcie do masy 589 zapłonnik poduszki powietrznej pasażera- N131 zwarcie do masy. Sprawdziłem podłączenie przy poduszce pasażera i wszystko jest ok. Próbowałem kasować błędy programem Polski VAG 4,9 ale nic to nie daje, przy sensorze też wtyczka siedzi jak trzeba. Czy jeżeli bym coś nie tak zrobił przy zmianie taśmy od polifta bądź sama taśma by była uszkodzona to by wywalało też i błąd od poduszki pasażera? Gdzie mogę szukać przyczyny?
  17. to już sam nie wiem, sterownik też tak sam z siebie chyba by nie padł
  18. pytasz o spota czy "spocika" ?
  19. a czy są gdzieś jeszcze wtyczki po za tymi przy poduszkach tak żebym mógł je rozłączyć przy wymianie deski? Dziś jeszcze raz rozkręcałem tunel środkowy i zaglądałem czy wtyczka do sensora air bag jest dobrze włożona i wszystko jest ok. aha jak było bez poduszek i bez licznika to na chwilę przekręciłem zapłon w celu ustawienia kierownicy ( wiedziałem że wyświetli się błąd ale sądziłem że vag załatwi sprawę). a czy walnięta taśma by powodowała tego typu błędy na dwie poduszki? aha i jeszcze jedno pytanie przy starej wtyczce od poduchy kierowcy idą dwa przewody zielono żółty dałem jako plus a brązowo biały jako minus- to dobre podłączenie? [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 22:19_________________________________________________Może ktoś coś jeszcze wie na ten temat
  20. Cześć. Mam pewien problem. Zmieniłem deskę rozdzielcza i od razu kierownicę na poliftową wraz z taśmą. Po podłączeniu wszystkiego świeci się stale kontrolka air bag wywala mi błędy: 588 zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy- N95 zwarcie do masy 589 zapłonnik poduszki powietrznej pasażera- N131 zwarcie do masy. Sprawdziłem podłączenie przy poduszce pasażera i wszystko jest ok. Próbowałem kasować błędy programem Polski VAG 4,9 ale nic to nie daje, przy sensorze też wtyczka siedzi jak trzeba. Czy jeżeli bym coś nie tak zrobił przy zmianie taśmy od polifta bądź sama taśma by była uszkodzona to by wywalało też i błąd od poduszki pasażera? Dziękuję z góry za pomoc
  21. Nie wiem jak z czasem wyjdzie jutro. Czemu jutro nie pijesz, Hary znów Cię na nockę przyjmie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.