Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a jak
-
[ALL B5] Błędy air bag
powinno być ok, ale na tej podmienionej na chwilę taśmie wyskoczył błąd że zbyt mała oporność poduchy kierowcy, może gdzieś jeszcze łączenie kabli musze spr. co lutowane były przy wymianie kierownicy...
-
[ALL B5] Błędy air bag
Dziś próbowałem zlokalizować usterkę , jako że nie mogłem u nas dostać opornika 2.2 żeby spr o kolei to przełożyłem na chwile tasmę air bag z innego samochodu i po podłaczeniu lapka nie było już błędów które wyświetlały się wcześniej ( ani od poduchy kierowcy ani od poduchy pasażera), wyskoczył natomiast jakiś inny też o nr 588 z tym że juz nie zwarcie do masy tylko :zbyt mała oporność. To chyba jednak taśma jest winna ze wyskakują błędy zapłonnika poduchy kierowcy i pasażera zwarcie do masy, a co oznacza to że zbyt mała oporność? Czy jednak szukać dalej....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
było mówić że chcesz z montażem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
szkoda ze nie angol i pięć razy tańszy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek juz "pogrilowałeś" trochę?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok dajesz te 650 i wypijemy twoja flaszkę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jeszcze nie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:polew:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wszystko jest zgodne z prawem w naszym kraju
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no właśnie chyba twój kod lakieru, muszę spr na wlepce, a jest jest trochę ładnych gratów
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
za długo w sobotę nie pracujcie bo by się przydało wyskoczyć gdzieś na lampucery trzeba popracować bo chłopaki zamówienia składają
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chłopaki coś trzeba? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227129.msg2698746#msg2698746 pytać , kupować, nie targować
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- [ALL B5] Błędy air bag
a są jakieś bezpieczniki czy przekaźniki od air baga? Albo jakieś podłączenie pod przewody w słupku przy kierowcy, bo też bym to spr od razu....- [ALL B5] Błędy air bag
kurde ale to byłby dziwny zbieg okoliczności, akurat wymieniałem deskę, fakt nie odłączyłem aku, w trakcie prac przekręciłem zapłon na chwilę by ustawić prosto kierownicę ( jeszcze bez podłączonych poduszek i bez licznika) uważałem że należy wykasować potem błąd i po sprawie ale jednak coś jest nie tak, posprawdzam jeszcze tym opornikiem może coś się wyjaśni....- [ALL B5] Błędy air bag
ok a jest różnica która nóżka od opornika pod który przewód?- [ALL B5] Błędy air bag
ale o jakie oporniki mam prosić w sklepie i jak się je tam wstawia??- [ALL B5] Błędy air bag
mam tylko 2 poduszki ( kierowca, pasażer), jest może gdzieś jakiś przekaźnik bądź bezpiecznik od tych poduszek albo sensora? Może jest gdzieś jakaś jeszcze kostka która łączy wszystkie przewody od sensora- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
założyłem juz oddzielny wątek ale zapytam i tu. Zmieniłem deskę rozdzielcza i od razu kierownicę na poliftową wraz z taśmą. Po podłączeniu wszystkiego świeci się stale kontrolka air bag wywala mi błędy: 588 zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy- N95 zwarcie do masy 589 zapłonnik poduszki powietrznej pasażera- N131 zwarcie do masy. Sprawdziłem podłączenie przy poduszce pasażera i wszystko jest ok. Próbowałem kasować błędy programem Polski VAG 4,9 ale nic to nie daje, przy sensorze też wtyczka siedzi jak trzeba. Czy jeżeli bym coś nie tak zrobił przy zmianie taśmy od polifta bądź sama taśma by była uszkodzona to by wywalało też i błąd od poduszki pasażera? Gdzie mogę szukać przyczyny?- [ALL B5] Błędy air bag
to już sam nie wiem, sterownik też tak sam z siebie chyba by nie padł- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pytasz o spota czy "spocika" ?- [ALL B5] Błędy air bag
a czy są gdzieś jeszcze wtyczki po za tymi przy poduszkach tak żebym mógł je rozłączyć przy wymianie deski? Dziś jeszcze raz rozkręcałem tunel środkowy i zaglądałem czy wtyczka do sensora air bag jest dobrze włożona i wszystko jest ok. aha jak było bez poduszek i bez licznika to na chwilę przekręciłem zapłon w celu ustawienia kierownicy ( wiedziałem że wyświetli się błąd ale sądziłem że vag załatwi sprawę). a czy walnięta taśma by powodowała tego typu błędy na dwie poduszki? aha i jeszcze jedno pytanie przy starej wtyczce od poduchy kierowcy idą dwa przewody zielono żółty dałem jako plus a brązowo biały jako minus- to dobre podłączenie? [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 22:19_________________________________________________Może ktoś coś jeszcze wie na ten temat- [ALL B5] Błędy air bag
Cześć. Mam pewien problem. Zmieniłem deskę rozdzielcza i od razu kierownicę na poliftową wraz z taśmą. Po podłączeniu wszystkiego świeci się stale kontrolka air bag wywala mi błędy: 588 zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy- N95 zwarcie do masy 589 zapłonnik poduszki powietrznej pasażera- N131 zwarcie do masy. Sprawdziłem podłączenie przy poduszce pasażera i wszystko jest ok. Próbowałem kasować błędy programem Polski VAG 4,9 ale nic to nie daje, przy sensorze też wtyczka siedzi jak trzeba. Czy jeżeli bym coś nie tak zrobił przy zmianie taśmy od polifta bądź sama taśma by była uszkodzona to by wywalało też i błąd od poduszki pasażera? Dziękuję z góry za pomoc- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie wiem jak z czasem wyjdzie jutro. Czemu jutro nie pijesz, Hary znów Cię na nockę przyjmie - [ALL B5] Błędy air bag