Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. foto wnętrza wstawię po założeniu kubełków:wink:
  2. gwint robi robotę jakie tam masz opony naciągnięte?
  3. chemia do felg czy do całego auta?
  4. ja to dziś bądź jutro, gorszej pogody nie przewiduję więc chyba już można:think2:
  5. Siema dziewczyny kiedy letnie lacze zakładacie?
  6. oglądałem ją na żywo i muszę przyznać że chłopak się stara :decayed:Jeszcze parę drobiazgów i na prawdę samochód jak z bajki będzie kupuj większe koło, szyby ciemne z przodu, może dach na czarno i będzie kosa:wink:
  7. spoko, szkoda że tak mało osób ale i pośmialiśmy się trochę
  8. oni robią swoje spoty a raczej spontany ;p długo jeszcze byliście?
  9. pomimo krótkiej pogawędki z suwalskimi funkcjonariuszami było ok:wink:
  10. Na pewno pod Tesco? trochę wiatr się zerwał i tam sądzę ze też będzie zdrowo dmuchać pod tymi filarami;/
  11. Ale to jest Twoje pytanie, czy stwierdzenie? bo nie wiadomo jak to odczytać
  12. skoro mowa o oponach to czy na feldze 7,5 J i et 36 oponka 215/45 R17 pasuje?
  13. Jak będziesz chciał to w przyszłym tyg będę miał 2 kpl ori lamp na sprzedanie:decayed:
  14. Sylwek pewnie bym znalazł taka środkową kratkę nawiewu od przedlifta
  15. Trochę robicie - porządki po zimie
  16. to nie ma tak że trochę sie przypoleruje, to trzeba zrobić dokładnie, nie wystrasz się jak na koniec nawet po papierku 2500 będzie matowe szkło ( pamiętaj by nie trzeć papierkiem na sucho musi być cały czas polewane wodą - np. nasączona gąbka i wyciskać powoli jednocześnie polerując) - załatwi to pasta tempo. Ręcznie pasta też nie dasz rady tego zrobić, bo byś musiał machać z 3 godziny () , nie martw się nie przetopisz szkła, po prostu nie ciśnij max tylko pod samym ciężarem wiertarki to rób:wink:
  17. Nie wiem jeszcze dokładnie jak z czasem będzie, a z tym bezbarwnym to nie ma takiej konieczności ( ale nie mówię że nie zaszkodzi), ja u siebie jeździłem z wypolerowanymi poliftowymi lampami (tymi poprzednimi) ponad rok i nic się nie działo
  18. Lampy te to pewnie TYCE... potrzebna jest im dobra polerka, lecisz papierkiem wodnym na mokro od 1000 do 2500 na koniec pasta tempo i wiertarka z gąbką do polerki. Trochę trzeba się namachać ale powinno być git , a co do łokcia to musisz dać tylko nakrętki- bodajże 3 szt na klucz 13, wymiana jest banalnie prosta i szybka
  19. Miaaałem, były dosłownie jak prosto z fabryki, zero śladu używania, poszły wczoraj... ale poczekaj zaraz coś znów pewnie będę miał
  20. TaK trzymać
  21. byo iść juz w stronę bixenonu Powiem Wam że soczewki z bmw e-60 lift robią mega robotę nocą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.