Treść opublikowana przez karolasterka
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
spoko
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
foto wnętrza wstawię po założeniu kubełków:wink:
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
gwint robi robotę jakie tam masz opony naciągnięte?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chemia do felg czy do całego auta?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
troszeczkę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja to dziś bądź jutro, gorszej pogody nie przewiduję więc chyba już można:think2:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siema dziewczyny kiedy letnie lacze zakładacie?
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
oglądałem ją na żywo i muszę przyznać że chłopak się stara :decayed:Jeszcze parę drobiazgów i na prawdę samochód jak z bajki będzie kupuj większe koło, szyby ciemne z przodu, może dach na czarno i będzie kosa:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dobre:grin:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
spoko, szkoda że tak mało osób ale i pośmialiśmy się trochę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
oni robią swoje spoty a raczej spontany ;p długo jeszcze byliście?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pomimo krótkiej pogawędki z suwalskimi funkcjonariuszami było ok:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na pewno pod Tesco? trochę wiatr się zerwał i tam sądzę ze też będzie zdrowo dmuchać pod tymi filarami;/
-
Znaczenie ET Felgi
Ale to jest Twoje pytanie, czy stwierdzenie? bo nie wiadomo jak to odczytać
-
Znaczenie ET Felgi
skoro mowa o oponach to czy na feldze 7,5 J i et 36 oponka 215/45 R17 pasuje?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak będziesz chciał to w przyszłym tyg będę miał 2 kpl ori lamp na sprzedanie:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek pewnie bym znalazł taka środkową kratkę nawiewu od przedlifta
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Trochę robicie - porządki po zimie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to nie ma tak że trochę sie przypoleruje, to trzeba zrobić dokładnie, nie wystrasz się jak na koniec nawet po papierku 2500 będzie matowe szkło ( pamiętaj by nie trzeć papierkiem na sucho musi być cały czas polewane wodą - np. nasączona gąbka i wyciskać powoli jednocześnie polerując) - załatwi to pasta tempo. Ręcznie pasta też nie dasz rady tego zrobić, bo byś musiał machać z 3 godziny () , nie martw się nie przetopisz szkła, po prostu nie ciśnij max tylko pod samym ciężarem wiertarki to rób:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie wiem jeszcze dokładnie jak z czasem będzie, a z tym bezbarwnym to nie ma takiej konieczności ( ale nie mówię że nie zaszkodzi), ja u siebie jeździłem z wypolerowanymi poliftowymi lampami (tymi poprzednimi) ponad rok i nic się nie działo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Lampy te to pewnie TYCE... potrzebna jest im dobra polerka, lecisz papierkiem wodnym na mokro od 1000 do 2500 na koniec pasta tempo i wiertarka z gąbką do polerki. Trochę trzeba się namachać ale powinno być git , a co do łokcia to musisz dać tylko nakrętki- bodajże 3 szt na klucz 13, wymiana jest banalnie prosta i szybka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Miaaałem, były dosłownie jak prosto z fabryki, zero śladu używania, poszły wczoraj... ale poczekaj zaraz coś znów pewnie będę miał
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
TaK trzymać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
byo iść juz w stronę bixenonu Powiem Wam że soczewki z bmw e-60 lift robią mega robotę nocą