Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bez dystansu ani rusz praktycznie , wiem to z autopsji:decayed:( u mnie et 56:wink:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Sorki za nieobecność ale sprawy "wyższego stopnia" mam teraz na głowie i z czasem jest chwilowo bardzo krucho
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pobrałem katalog i jest sporo ciekawych ofert:)Poczekamy, może ktoś jeszcze się wypowie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
koledzy, a ja mam takie pytanie z innej beczki, macie jakieś znajomości gdzieś w hurtowni z napojami wyskokowymi? Chodzi mi o zakup wooodki w dobrej cenie:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a kiedy to pływanie ma być?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka:decayed: A Olecko trochę pojeździło po wczasach, a teraz siedzi w garażu bez przerwy i coś tam grzebie przy samochodach:wink: Na spota to musi być pogoda..., a z tego co mówią to się nie zapowiada:facepalm:
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
SebolA4 jak już przetestujesz ten california-scents-xtreme-volcanic- new car to pochwal sie czy jest fajniejszy niż california-scents-xtreme-volcanic- cherry bo ten mam teraz i dla mnie jest zbyt "wiśniowaty" jak do samochodu:wink:
-
Schemat Paska wielorowkowego
o tym również jest wątek, za pomocą opcji szukaj zajęło 3 sekundy: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b5-afn-schemat-paska-wielorowkowego-5pk1592-173297/
-
Schemat Paska wielorowkowego
Zauważ że nie jestem na tym forum od wczoraj i nie nabijam nigdzie żadnych postów- to raz, dwa - naucz się pisać poprawnie wtedy będzie łatwiej Ci pomóc. Po trzecie to Twój post jak i wątek zaśmieca w tej chwili forum - o schemacie paska wielorowkowego i nawet do silnika AVF jest już temat , wystarczy użyć szukajki, ale o czym my tu rozmawiamy - do szukajki trzeba wpisać poprawnie dane zagadnienie żeby cokolwiek znaleźć, a widzę że jest to dla Ciebie wielkim wyzwaniem:bag: I na koniec mądralo-sam nie podawaj miejscowości skąd pochodzisz, bo z taką znajomością ortografii i interpunkcji ośmieszasz siebie i szkoły które skończyłeś. To czym jeżdżę i z którego roku- to nie jest Twoja broszka łosiu, nie rozumiem czym tu mi chciałeś dociąć..... Koniec bo dalsza konwersacja z taką osobą jak Ty nie jest na moim poziomie i nie zamierzam go obniżać. Powodzenia w założeniu paska wielorowkowego:hi:
-
Schemat Paska wielorowkowego
Sorki za OT. Kolego tomas2012 popraw te błędy w pisowni zarówno w temacie ( pasek wielorowkowy a nie wielorofkowy) jak i samej treści pierwszego posta - zero zasad interpunkcji, sam bełkot. Nie dziwię się czemu nie zapamiętałeś jak był założony pasek skoro chlastasz takimi błędami:facepalm: ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- Właśnie widzę że kolega- Wihajster - poprawił Ci nazwę tematu...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Najbardziej spodobał mi się ten nie zniszczony środek, z reszta widać to po zdjęciach:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil coś takiego tak? : <br /><br /> ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- to będzie tak jak w jednym ze skeczy " Panie będzie dobrze, szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla":decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip jeżeli chodzi o dostawczaka to wal do Kasjana on coś marudził ostatnio o jakimś T4:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kup w tym samym kolorze4, poprzekładaj wszystkie graty i jazda:decayed:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
A nie pamiętam juz nawet, ale nie był to najtańszy zestaw:wink:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
ciekawe bo u mnie spokojnie 12mm weszły (z kołnierzem) to nie wiem, dystans 17 nie doszedł do końca i przy skręcaniu wypchało /ułamało/ ten kołnierz, gość od którego kupowałem również twierdził ze często trzeba dać aż 20 mm by wszystko było ok. W sumie tył mam o 3mm szerzej z każdej strony i wygląda spoko:wink:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Jeżeli chodzi o dystanse na tył, ja jak dałem 17mm z kołnierzem na tył to nie dochodziły do końca do tarczy i musiałem na tył dać 20mm by było w porządku, z przodu 17mm normalnie pasują.
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Jest ok:rolleyes:. Auto zachowuje się stabilniej na zadoleniach, żadnych minusów nie dostrzegam:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ten rusek na dobry patent:grin: bynajmniej wie, co potem demontuje przy miśkach
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jeżeli opona jest dobra to co ma być głośniejsze..., a z twardością owszem, taki urok niższego profilu jak ..../65/r15:wink: idzie się przyzwyczaić ---------- Post dopisany 18-05-2012 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 20:45 ---------- Żyjecie tu? Sylwek powiedz jeszcze raz, na ile dałeś ściemę szybek? Wszystko w w jednym odcieniu masz? ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- Żyjecie tu? Sylwek powiedz jeszcze raz, na ile dałeś ściemę szybek? Wszystko w w jednym odcieniu masz?
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Foto z fotelami dodane, zostało zmienić kolor łokcia i podłączyć grzanie pup ---------- Post dopisany 18-05-2012 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 13:54 ---------- Wczoraj zmieniłem 1BA na 1BE szału nie ma ale zawsze ciut niżej Na dniach zaktualizuję foto:cwaniak:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bo to nie są tanie rzeczy:naughty:
-
Wentylator Klimatyzacjii -Nie włącza sie
Najpierw się zastanów potem odpisuj
-
Wentylator Klimatyzacjii -Nie włącza sie
:facepalm:włączy się za każdym razem gdy odpalisz klimę i zacznie chłodzić
-
Wentylator Klimatyzacjii -Nie włącza sie
sprawdź na spokojnie to co napisałem a wszystko będzie jasne:wink: