Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU wszystkim, dziś w nocy wyruszamy na imprezkę do 3-city i nie będę miał możliwości złożyć Wam życzeń jutro Zapowiada się grubo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
WSZYSTKIM Wesołych Świąt
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
godzinę potem wyjazd odbywał się na bieżąco
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w tą stronę akurat tak nagiąć się nie da
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w mojej profesji dyżur to dyżur i nie przeskoczy się tego, ale do piątku jeszcze 3 dni i może być tak ze wpadnę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja też nie wiem jak to jeszcze będzie bo mam dyżur i wszystko zależy od warunków pogodowych
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dobrze gada :oklaski: polać mu
-
[ALL] Lampy led do b5 przed liftem- problem z podłączeniem
a jaki tam opornik wlutować? Pisząc o wtyczce miałeś na myśli wlutowanie do przewodu od masy??
-
[ALL] Lampy led do b5 przed liftem- problem z podłączeniem
a vaga podłączyłeś? u mnie pokazuje bład czujnika pedału hamulca czy jakoś tak, czujnik wymieniem ale dalej to samo wiec to na bank chodzi o podłączenie lamp, tylko jak to można rozwiązać
-
[ALL] Lampy led do b5 przed liftem- problem z podłączeniem
słuchaj to musi być kontrola żarówki STOP;u bo ja mam silnik 1Z i mam kontrolkę świec żarowych, po odpaleniu wszystko jest ok, dopiero po paru minutach zaczyna ona mrugać, wystarczy że minimalnie dosłownie minimalnie wcisnę pedał hamulca i gaśnie i po jakimś czasie znów to samo.....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dobre
-
[ALL] Lampy led do b5 przed liftem- problem z podłączeniem
tak tylko ta żarówka to ma małe napięcie chyba w przedliftach, na bank zonk jest we wtyczce
-
[ALL] Lampy led do b5 przed liftem- problem z podłączeniem
ja jeszcze nie doszedłem o co kaman z tym fantem nie ruszałem pinów a Ty zmieniałeś piny we wtyczce, czy podłączyłeś i hulało? To bankowo jest dlatego że my postojowe ( te pierwsze lampy które wychodziły)mamy na tej małej żarówce, ale jak to ogarnąć to nie wiem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i jedne i drugie by pasowały ja bardziej za srebrnymi bym obstawiał najlepiej to kup te i te, lato -zima z głowy będą na zmianę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek lepiej poka foto z rezanka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ile kobył wykazało?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Powodzenia
-
[B5 ADR] Odma, uszczelka chłodnicy oleju
mi płynu nie ubywało, ani nic nie wyciekało, sprawdz dokładnie wszystkie przewody, nagrzewnicę....
-
[B5] Przyklejanie odstającej tapicerki deski rozdzielczej
Jeżeli komuś odstaje pod szybą, przy słupkach i przy poduszce to wątpię by podkleił to tak żeby to jak ori wyglądało i nie było tego widać, jezeli odkleiło się przy szybie to poszło też i do środka tzn . do środka samochodu i to że się tam podklei zrobi tylko falę a po środku będzie odstawać, wiem to z autiopsji Wymieniłem deskę na inna w super stanie i po sprawie Samemu schodzi gdzieś z 3-4 godz. bez pośpiechu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to ostro szybko cos sparciał ten przewód, przecież auto młooooode...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co Ty tam znowu modzisz przy tej skrzyni?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tam mają możliwość chyba 200-300, zależy w której granicy prędkości się złapałeś i cyz byłeś grzeczny podczas kontroli
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:gwizdanie: uuu to poleciałeś trochę poleciałeś,,,,
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ile i gdzie?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja zostawilem wszystkie kable takie jakie były ( takie jak we wtyczce na foto wyzej), jeżdzę juz rok czasu i nic sie nie topi...