Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU wszystkim, dziś w nocy wyruszamy na imprezkę do 3-city i nie będę miał możliwości złożyć Wam życzeń jutro Zapowiada się grubo
  2. WSZYSTKIM Wesołych Świąt
  3. godzinę potem wyjazd odbywał się na bieżąco
  4. w tą stronę akurat tak nagiąć się nie da
  5. w mojej profesji dyżur to dyżur i nie przeskoczy się tego, ale do piątku jeszcze 3 dni i może być tak ze wpadnę
  6. ja też nie wiem jak to jeszcze będzie bo mam dyżur i wszystko zależy od warunków pogodowych
  7. dobrze gada :oklaski: polać mu
  8. a jaki tam opornik wlutować? Pisząc o wtyczce miałeś na myśli wlutowanie do przewodu od masy??
  9. a vaga podłączyłeś? u mnie pokazuje bład czujnika pedału hamulca czy jakoś tak, czujnik wymieniem ale dalej to samo wiec to na bank chodzi o podłączenie lamp, tylko jak to można rozwiązać
  10. słuchaj to musi być kontrola żarówki STOP;u bo ja mam silnik 1Z i mam kontrolkę świec żarowych, po odpaleniu wszystko jest ok, dopiero po paru minutach zaczyna ona mrugać, wystarczy że minimalnie dosłownie minimalnie wcisnę pedał hamulca i gaśnie i po jakimś czasie znów to samo.....
  11. tak tylko ta żarówka to ma małe napięcie chyba w przedliftach, na bank zonk jest we wtyczce
  12. ja jeszcze nie doszedłem o co kaman z tym fantem nie ruszałem pinów a Ty zmieniałeś piny we wtyczce, czy podłączyłeś i hulało? To bankowo jest dlatego że my postojowe ( te pierwsze lampy które wychodziły)mamy na tej małej żarówce, ale jak to ogarnąć to nie wiem
  13. i jedne i drugie by pasowały ja bardziej za srebrnymi bym obstawiał najlepiej to kup te i te, lato -zima z głowy będą na zmianę
  14. Sylwek lepiej poka foto z rezanka
  15. ile kobył wykazało?
  16. mi płynu nie ubywało, ani nic nie wyciekało, sprawdz dokładnie wszystkie przewody, nagrzewnicę....
  17. Jeżeli komuś odstaje pod szybą, przy słupkach i przy poduszce to wątpię by podkleił to tak żeby to jak ori wyglądało i nie było tego widać, jezeli odkleiło się przy szybie to poszło też i do środka tzn . do środka samochodu i to że się tam podklei zrobi tylko falę a po środku będzie odstawać, wiem to z autiopsji Wymieniłem deskę na inna w super stanie i po sprawie Samemu schodzi gdzieś z 3-4 godz. bez pośpiechu
  18. to ostro szybko cos sparciał ten przewód, przecież auto młooooode...
  19. Co Ty tam znowu modzisz przy tej skrzyni?
  20. tam mają możliwość chyba 200-300, zależy w której granicy prędkości się złapałeś i cyz byłeś grzeczny podczas kontroli
  21. :gwizdanie: uuu to poleciałeś trochę poleciałeś,,,,
  22. Ja zostawilem wszystkie kable takie jakie były ( takie jak we wtyczce na foto wyzej), jeżdzę juz rok czasu i nic sie nie topi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.