Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobry hid ( czyt. do 5000k) nie jest zły
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
coś masz do hidów
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Już przyzwyczaiłeś się do ciemności??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip coś dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217082.0
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker teraz wiem czemu Ty zawsze kierowałeś do 3miasta a tak na poważnie wrócisz obadasz sprawę i pewnie okaże się ze bratu myli się pedał sprzęgła z hamulcem i temu biegi nie wchodzą
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
trzpienie ruszają się , ale jeden jest chyba lekko wykrzywiony...
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
tak wszystko wyczyszczone, nowe uszczelki( pod uszczelkami też błysk), mój problem chyba polega na trzpieniach co trzymają zacisk, bo gdy są max dokręcone blokują, gdy deko dam luzu jest już lepiej....
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
i pupa, wymieniony nowy tłoczek, ręczny ładnie odbija, nowe uszczelnienia a tłoczek dalej trzyma po hamowaniu
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
Aju odpowietrzałeś normalną procedurą? ja też dziś regenerowałem zacisk bo blokowało i grzało koło, muszę jeszcze odpowietrzyć i spr. jak działa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tym nowym B7, o którym tu pisaliśmy ostatnio? szybko się dorobił
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
właśnie wróciłem pogoda normalnie lepszej nie można było sobie wyobrazić droga za***ista-trochę przegoniłem COOO. Moim zdaniem nie warto jechać nad polskie morze, tam można powiedzieć że nawet i taniej wychodzi Morze jest czyste, plaża również, miasteczko spoko pod każdym względem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Do usłyszenia w poniedziałkowy wieczorek Kierunek----- Palaga
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja w tym roku już byłem raz nad morzem, pogoda w kratkę ale narzekać nie było można bo było gorąco, ale w tym roku aura jest na prawdę do niczego, trudno cokolwiek zaplanować [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 10:51_________________________________________________Sylwek a gdzie miałeś nocleg w Rewie? Jakie koszta i czy pokoje wolne są żeby jechać bez rezerwacji??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zamierzam wybrać się być może z piątku na sobotę, ale pogoda coś nie za bardzo [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 22:55_________________________________________________wybieram gdzie będzie lepsza pogoda, albo Litwa albo polski Bałtyk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Szybkie pytanie: macie jakieś namiary na noclegi w Pałandze ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
teraz zostało po nim tylko zdjęcie w profilu [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 16:26_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us mam tylko zdjęcie środka , aha no muszę trochę przeprać jeszcze żeś jebnął teraz :polew: dawaj foto b6- [ALL B5] Odklejający się materiał podsufitki.
ile zapłaciłeś? oni sami wyjmowali Ci podsufitkę czy sam? ja oblejałem sam na nowo nowym materiałem + przednie słupki i efekt czystej i pachnącej podsufitki jest kox, a to wcale nie jest nic trudnego- [ALL] Lampy led do b5 przed liftem- problem z podłączeniem
Pisałem do sprzedającego, nie wie o co chodzi i nie ma schematu- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
groszowa sprawa a naprawdę różnica jest 25-30 PS więcej- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dobra to teraz chwalić się co tam jeszcze komu wpadło nowego [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:19_________________________________________________u mnie grill polift- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek moja podsufitka i przednie słupki już wyrezane materiał o jeden ton ciemniejszy ale wyszło kox- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
przeczytaj chociaż pierwszą stronę tego wątku a wszystkiego się dowiesz przecież wszystko jest opisane :bicz3: aha- za 35zł za 2 szt. z wysyłką kolega w dziale sprzedam kostki aktualnie sprzedaje więc najzwyczajniej przepłaciłeś- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Alcantara jest sztywna i nie wiem czy uda Ci się ją odpowiednio wyprofilować na załamaniach np. rączek czy daszków- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na allegro sprzedajacy: tapicerski-sklep, ma też odpowiednie kleje :gwizdanie: wymontowanie to jakieś 40min. spokojnej roboty - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE