Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. no to Kasjan lecisz z modami jak trzeba:naughty:
  2. no chłopy już Wam nie dużo czasu zostało i zaraz lecicie...... jak tam modzicie trochę furki ?
  3. tak też myślałem, ale wolę zapytać.....
  4. podpowiedzcie mi jeszcze jak do tej felgi (7,5 J) dam dystans 25mm (et wyjdzie 31) to czy będzie ok czy znów nie tak jak trzeba....
  5. Witam. Mam felgi 17 cali et 56, 7,5 cala i 2 opony 225/45/17 i 2 215/45/17. Czy podejdzie to do mojej a4 z 95r na seryjnym zawiasie ( 1ba)? nic nie będzie ocierać? Dzięki i pozdrawiam
  6. a gdzie nr rej i ramki klubowe? stówka
  7. na kebabie to karolasterka zawsze jest a my zasmakowaliśmy specjałów z KFC
  8. zgłaszam swoją obecność
  9. może nie sobota a np. piątek? sobota to ostatki więc....
  10. miałem to samo, filtr był do d**y, u CIebie obstawiam ze to samo na 90%...., ale podstawą powinno być podłączenie kompa, bo inaczej to trochę wróżenie z fusów... jak dojdziesz to napisz co było przyczyną....
  11. a nie przymarzła ci przypadkiem ropa? To nic że wymieniany był ale jeżeli przymarzło paliwo to filtr już do niczego może być...Najpierw zacznij od tego co radzi aju, jeżeli nic nie pokaże to jeszcze raz zmień filtr to dużo nie kosztuje....
  12. jak nie możesz nigdzie u siebie dostać takich długich, to kup najdłuższe jakie tylko maja dospawaj/przedłóż po 2-3cm (np. dospawaj śrubkę) zeszlifuj i masz odpowiednie
  13. filtr paliwa kiedy zmieniany? miałem identyczny przypadek, wymieniłem filtr( filtr miał rok czasu) i wszystko wróciło do normy
  14. Siemka. Jeżeli nie masz takich szczypiec (a zapewniam że w sklepach z narzędziami są) to w czym problem by trochę pokombinować bierzesz np dwa kawałki sztywnego nie grubego pręcika, spiłowujesz końcówki ( coś w stylu końcówek do szczypiec) wkładasz ściskasz i wyciągasz do góry. Nie ma z tym żadnego problemu wystarczy odrobinę chęci
  15. nasze zetorki poradzą sobie w najcięższych warunkach, oby bateria i świeczki były ok
  16. wczoraj znajomemu te "arktyczne paliwo" z orlenu zamarzło przy -24 stopniach.... paliwo prawie po 6zł a dają nam taki badziew....
  17. o kutwa takie mrozy? Nie wiem, czy moja niunia by odpaliła , chociaż ostatnio wymieniałem świece żarowe przy okazji wymiany uszczelki pod głowicą - 3 były walnięte . Gdzie tankujesz i co? heh gdybyś mieszkał na północy PL to byś musiał odpalać przy takich temperaturach tankuje zwykłe paliwo z tym że na pełen bak leję 50ml dodatku firmy XERAMIC bądź K2 DFA-39 który zapobiega żelowaniu oleju napędowego jest tylko jedna zasada, dolewa się tego przed wydzieleniem się parafiny z paliwa. Odkąd to dodaje nie mam problemów z ropą w zimę :cwaniak1:
  18. przy -27,5 mój zecior dziś odpalił, przed chwilą -31,5 i nie zamarzł w trakcie jazdy
  19. Czytałeś do końca pierwszy post czy tylko po nazwie wątku walisz na pałę by nabijać posty? Kolega wyraźnie napisał że ma problem z wilgocią w dywanach. żeby było bez OT jeżeli by przeciekała nagrzewnica byś miał tłustą szybę od środka i taki słodki zapach, oprócz tego ubywałoby CI płynu...., a szyba nie była wymieniana? Jeżeli tak to może być źle wklejona, u mnie był podobny problem z wodą po stronie kierowcy, wszystko uszczelnione i sprawdzone a woda i tak dostawała się do środka. Okazało się że podczas wymiany szyby przy demontażu tych plastikowych czarnych listew zbierających wodę (tych na "wcisk" montowanych na zewnątrz przy słupkach) fachmajstry wyrwali jeden z nitów trzymających tą rynienkę w którą wciska się tą czarna listwę. Otwór niby mały a podczas deszczu czy po myjni woda leciała w sporych ilościach po słupku a stamtąd pod wykładzinę i na wszystkie kable znajdujące się w osłonie przy nogach kierowcy
  20. wygadałeś to są dopiero plany Ty tam nie podskakuj Nie masz na chwilę obecną żadnej wymówki i nie próbuj jej mieć i bez żadnych tekstów proszę np. w stylu "daleko i drogi dojazd" , bo widziałem, że zainteresowanie Waszymi częściami do B5 w dziale "sprzedam części" jest ogromne i będziecie mieli z tego duże zyski wpisać Cię na listę ? zawsze to większa motywacja nagoń jeszcze klientów trochę --->będziemy konkretniej rozmawiać
  21. wygadałeś to są dopiero plany
  22. kolega zadymiacz ma manetkę fis do sedana przedlifta, wal do niego
  23. jak tam panowie dochodzicie powoli do siebie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.