Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to Kasjan lecisz z modami jak trzeba:naughty:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no chłopy już Wam nie dużo czasu zostało i zaraz lecicie...... jak tam modzicie trochę furki ?
-
Znaczenie ET Felgi
tak też myślałem, ale wolę zapytać.....
-
Znaczenie ET Felgi
podpowiedzcie mi jeszcze jak do tej felgi (7,5 J) dam dystans 25mm (et wyjdzie 31) to czy będzie ok czy znów nie tak jak trzeba....
-
Znaczenie ET Felgi
Witam. Mam felgi 17 cali et 56, 7,5 cala i 2 opony 225/45/17 i 2 215/45/17. Czy podejdzie to do mojej a4 z 95r na seryjnym zawiasie ( 1ba)? nic nie będzie ocierać? Dzięki i pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a gdzie nr rej i ramki klubowe? stówka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na kebabie to karolasterka zawsze jest a my zasmakowaliśmy specjałów z KFC
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zgłaszam swoją obecność
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
może nie sobota a np. piątek? sobota to ostatki więc....
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
miałem to samo, filtr był do d**y, u CIebie obstawiam ze to samo na 90%...., ale podstawą powinno być podłączenie kompa, bo inaczej to trochę wróżenie z fusów... jak dojdziesz to napisz co było przyczyną....
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
a nie przymarzła ci przypadkiem ropa? To nic że wymieniany był ale jeżeli przymarzło paliwo to filtr już do niczego może być...Najpierw zacznij od tego co radzi aju, jeżeli nic nie pokaże to jeszcze raz zmień filtr to dużo nie kosztuje....
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
jak nie możesz nigdzie u siebie dostać takich długich, to kup najdłuższe jakie tylko maja dospawaj/przedłóż po 2-3cm (np. dospawaj śrubkę) zeszlifuj i masz odpowiednie
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
filtr paliwa kiedy zmieniany? miałem identyczny przypadek, wymieniłem filtr( filtr miał rok czasu) i wszystko wróciło do normy
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
Siemka. Jeżeli nie masz takich szczypiec (a zapewniam że w sklepach z narzędziami są) to w czym problem by trochę pokombinować bierzesz np dwa kawałki sztywnego nie grubego pręcika, spiłowujesz końcówki ( coś w stylu końcówek do szczypiec) wkładasz ściskasz i wyciągasz do góry. Nie ma z tym żadnego problemu wystarczy odrobinę chęci
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- Wasze niunie i mrozy
nasze zetorki poradzą sobie w najcięższych warunkach, oby bateria i świeczki były ok- Wasze niunie i mrozy
wczoraj znajomemu te "arktyczne paliwo" z orlenu zamarzło przy -24 stopniach.... paliwo prawie po 6zł a dają nam taki badziew....- Wasze niunie i mrozy
o kutwa takie mrozy? Nie wiem, czy moja niunia by odpaliła , chociaż ostatnio wymieniałem świece żarowe przy okazji wymiany uszczelki pod głowicą - 3 były walnięte . Gdzie tankujesz i co? heh gdybyś mieszkał na północy PL to byś musiał odpalać przy takich temperaturach tankuje zwykłe paliwo z tym że na pełen bak leję 50ml dodatku firmy XERAMIC bądź K2 DFA-39 który zapobiega żelowaniu oleju napędowego jest tylko jedna zasada, dolewa się tego przed wydzieleniem się parafiny z paliwa. Odkąd to dodaje nie mam problemów z ropą w zimę :cwaniak1:- Wasze niunie i mrozy
przy -27,5 mój zecior dziś odpalił, przed chwilą -31,5 i nie zamarzł w trakcie jazdy- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
Czytałeś do końca pierwszy post czy tylko po nazwie wątku walisz na pałę by nabijać posty? Kolega wyraźnie napisał że ma problem z wilgocią w dywanach. żeby było bez OT jeżeli by przeciekała nagrzewnica byś miał tłustą szybę od środka i taki słodki zapach, oprócz tego ubywałoby CI płynu...., a szyba nie była wymieniana? Jeżeli tak to może być źle wklejona, u mnie był podobny problem z wodą po stronie kierowcy, wszystko uszczelnione i sprawdzone a woda i tak dostawała się do środka. Okazało się że podczas wymiany szyby przy demontażu tych plastikowych czarnych listew zbierających wodę (tych na "wcisk" montowanych na zewnątrz przy słupkach) fachmajstry wyrwali jeden z nitów trzymających tą rynienkę w którą wciska się tą czarna listwę. Otwór niby mały a podczas deszczu czy po myjni woda leciała w sporych ilościach po słupku a stamtąd pod wykładzinę i na wszystkie kable znajdujące się w osłonie przy nogach kierowcy- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wygadałeś to są dopiero plany Ty tam nie podskakuj Nie masz na chwilę obecną żadnej wymówki i nie próbuj jej mieć i bez żadnych tekstów proszę np. w stylu "daleko i drogi dojazd" , bo widziałem, że zainteresowanie Waszymi częściami do B5 w dziale "sprzedam części" jest ogromne i będziecie mieli z tego duże zyski wpisać Cię na listę ? zawsze to większa motywacja nagoń jeszcze klientów trochę --->będziemy konkretniej rozmawiać- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wygadałeś to są dopiero plany- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kolega zadymiacz ma manetkę fis do sedana przedlifta, wal do niego- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak tam panowie dochodzicie powoli do siebie? - Wasze niunie i mrozy