Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolasterka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolasterka

  1. Witam. Zastanawiam się żoną co położyć na podłogę i w związku z tym mam pytanie do użytkowników, którzy mają u siebie w domu/mieszkaniu położoną deskę trójwarstwową. Jak jest z odpornością na zarysowania i przesuwanie np mebli? Czy lepiej zainwestować w dobrej klasy panel? Mam do ułożenia ok 40m2, kasa w tym przypadku nie gra roli, a chodzi tylko i wyłącznie o trwałość i praktyczność....
  2. siemka. Powiem Ci tak , ja również mam b5 w kolorze ly7m, sporo znajomych ma srebrne b5 ale każdy ma inny kod lakieru i inny odcień, sam szukam parę elementów w kolor i nic z tego jak do tej pory:hi:jeżeli kupisz element z kodem ly7m i będzie idealnie pasować to od razu pisz do mnie na PW:wink:
  3. To gratulacje Sylwek:hi:
  4. Bo to był Pan Borewicz XXI wieku:wink:
  5. Teraz Filip będziesz śmigał bokiem jak Pan Borewicz:decayed:
  6. ja nie dotrę, mam zbyt mało czasu niestety:facepalm:
  7. Mogę Ci ją rozebrać i pociąć --> mam wprawę dawaj jutro obrócimy ten temat:decayed:
  8. kasjan ile byś chciał za felgi? a może zamiana na moje przed sprzedażą
  9. nic nie udowadniam tylko napisałem że można, bo bez problemu wszedł hak, ciąć nie trzeba było ale w ostateczności naciąłem by dokładka miała większy luz. Pytałem czy są takie oprócz oryginalnych, nikt praktycznie się nie wypowiedział, więc teraz gdy wiem to napisałem że są
  10. Siemianko:wink: Ja na Biały też odpadam-->remont domu na głowie:facepalm:
  11. w sumie racja sprawdzałem na pracującym po ustawieniu dawki paliwa:hi:
  12. Już jestem ugadany w sumie na wtorek, więc będę w Waszych stronach, dodatkowo ustawiłem sobie sprawdzenie w serwisie suzuki w Łodzi. Gość gwarantuje że samochód bezwypadek i wszystko ok, wiec się zobaczy jak to będzie:wink:
  13. Witam:hi: Panowie znak ktoś może tego sprzedającego? Chce kupić w przyszłym tyg. ten samochód Oferta - Suzuki Grand Vitara - Pracujemy w godzinach: Pon. - Pt. 9:00 - 18: 00 Sob. 9:30 - 15:00 Nd. 10:00- 15:00 AUTKO DO OBEJRZENIA W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM, UL mam do Łodzi kawałek drogi a może przypadkiem ktoś coś wie na temat tego auta bądź sprzedawcy
  14. Panowie to jak jest w końcu z tym RSW? u mnie w bloku nr 1 w poz. trzeciej pokazuje 1.420 V? to jest dobra wartość? Dodam ze od jakiegoś czasu gdy jadę ze stałą prędkością i obrotami w okolicach 1500 - 1800 czuć delikatne poszarpywanie:kwasny:
  15. heh wywołany to się odezwę Można się ustawić np duży parking jest pod nową pływalnia:naughty: Tylko trzeba mieć dobra pogodę bo niestety nie liczcie na to że w Olecku znajdzie się jakiś parking podziemny:grin:
  16. własnie uporałem się i mam już kompletne 1be powiem tak, sam przód 1be średnio wyglądał, teraz jest już przód tył i jest malina, taka wysokość mi odpowiada. Aha od godziny i ja jestem w letnich kapciach:decayed:
  17. Ja też polecam 1BE mam już rok czasu na przód założone, tył zmienie dziś bo od roku się zabieram za to i jakoś nie po drodze, a dziś przy okazji zmiany kół na letnie wymienię tył na 1 BE:kox: ---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ---------- Aha Damian masz lampy przód US? bo jakiś pomarańczowy kierunek widzę
  18. A mam fajne spręzynki HR i amorki koni komplecik w dobrej cenie tak z ciekawości... za ile? Z tego co pamiętam to było nisko:naughty:
  19. Wygląda w choooooj:cygaro: podoba mi się ten setup letni:slina: pokaż foto z wnętrza
  20. syto wygląda:oklasky:
  21. felgi robią robotę ciekawe jak będzie z trwałością...
  22. daj lepsze foto, każdy element oddzielnie z bliska:decayed:
  23. jeżeli będzie zakładane to oczywiście i dam to do malowania
  24. Twoje też chyba kiedyś widziałem:decayed: ---------- Post dopisany 09-04-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 19:59 ---------- Dziś w końcu słońce poświeciło więc założyłem rozpórkę dolną ( leżała w garażu od roku), felgi przygotowane do założenia+ naciągnięte opony 225/45/17 continentala:rolleyes: Na dniach maluje zderzak przedni od lifta, mam problem z tylnym, nadarzyła się mała okazja, mam też tylny od s4 tylko zastanawiam się czy go malować czy nie. Czy będzie pasować do reszty, tzn. zwykłych czarnych progów przedniego poliftowego. I najważniejsze przy tym dylemacie - jestem zmuszony założyć hak:facepalm: czy nie dziwnie będzie wygladąc taki zderzak od s4 z hakiem?
  25. Grzesiek częściej zmienia kolor auta niż ja opony w sezonie teraz zaczniemy obstawiać jaki będzie następny:naughty: zarówno ten jak i poprzedni kolor jak dla mnie ---> pełen koks:ok2:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.