Treść opublikowana przez karolasterka
-
Panele podłogowe czy deska trójwarstwowa?
Witam. Zastanawiam się żoną co położyć na podłogę i w związku z tym mam pytanie do użytkowników, którzy mają u siebie w domu/mieszkaniu położoną deskę trójwarstwową. Jak jest z odpornością na zarysowania i przesuwanie np mebli? Czy lepiej zainwestować w dobrej klasy panel? Mam do ułożenia ok 40m2, kasa w tym przypadku nie gra roli, a chodzi tylko i wyłącznie o trwałość i praktyczność....
-
Kod lakieru LY7M
siemka. Powiem Ci tak , ja również mam b5 w kolorze ly7m, sporo znajomych ma srebrne b5 ale każdy ma inny kod lakieru i inny odcień, sam szukam parę elementów w kolor i nic z tego jak do tej pory:hi:jeżeli kupisz element z kodem ly7m i będzie idealnie pasować to od razu pisz do mnie na PW:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To gratulacje Sylwek:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bo to był Pan Borewicz XXI wieku:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Teraz Filip będziesz śmigał bokiem jak Pan Borewicz:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja nie dotrę, mam zbyt mało czasu niestety:facepalm:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mogę Ci ją rozebrać i pociąć --> mam wprawę dawaj jutro obrócimy ten temat:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kasjan ile byś chciał za felgi? a może zamiana na moje przed sprzedażą
-
Montaż haka holowniczego A4 B5 2000
nic nie udowadniam tylko napisałem że można, bo bez problemu wszedł hak, ciąć nie trzeba było ale w ostateczności naciąłem by dokładka miała większy luz. Pytałem czy są takie oprócz oryginalnych, nikt praktycznie się nie wypowiedział, więc teraz gdy wiem to napisałem że są
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemianko:wink: Ja na Biały też odpadam-->remont domu na głowie:facepalm:
-
[ALL B5] Czyszczenie nastawnika pompy VP37 by Lishoo
w sumie racja sprawdzałem na pracującym po ustawieniu dawki paliwa:hi:
-
Spociki Łódzkie
Już jestem ugadany w sumie na wtorek, więc będę w Waszych stronach, dodatkowo ustawiłem sobie sprawdzenie w serwisie suzuki w Łodzi. Gość gwarantuje że samochód bezwypadek i wszystko ok, wiec się zobaczy jak to będzie:wink:
-
Spociki Łódzkie
Witam:hi: Panowie znak ktoś może tego sprzedającego? Chce kupić w przyszłym tyg. ten samochód Oferta - Suzuki Grand Vitara - Pracujemy w godzinach: Pon. - Pt. 9:00 - 18: 00 Sob. 9:30 - 15:00 Nd. 10:00- 15:00 AUTKO DO OBEJRZENIA W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM, UL mam do Łodzi kawałek drogi a może przypadkiem ktoś coś wie na temat tego auta bądź sprzedawcy
-
[ALL B5] Czyszczenie nastawnika pompy VP37 by Lishoo
Panowie to jak jest w końcu z tym RSW? u mnie w bloku nr 1 w poz. trzeciej pokazuje 1.420 V? to jest dobra wartość? Dodam ze od jakiegoś czasu gdy jadę ze stałą prędkością i obrotami w okolicach 1500 - 1800 czuć delikatne poszarpywanie:kwasny:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
heh wywołany to się odezwę Można się ustawić np duży parking jest pod nową pływalnia:naughty: Tylko trzeba mieć dobra pogodę bo niestety nie liczcie na to że w Olecku znajdzie się jakiś parking podziemny:grin:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
własnie uporałem się i mam już kompletne 1be powiem tak, sam przód 1be średnio wyglądał, teraz jest już przód tył i jest malina, taka wysokość mi odpowiada. Aha od godziny i ja jestem w letnich kapciach:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja też polecam 1BE mam już rok czasu na przód założone, tył zmienie dziś bo od roku się zabieram za to i jakoś nie po drodze, a dziś przy okazji zmiany kół na letnie wymienię tył na 1 BE:kox: ---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ---------- Aha Damian masz lampy przód US? bo jakiś pomarańczowy kierunek widzę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A mam fajne spręzynki HR i amorki koni komplecik w dobrej cenie tak z ciekawości... za ile? Z tego co pamiętam to było nisko:naughty:
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Wygląda w choooooj:cygaro: podoba mi się ten setup letni:slina: pokaż foto z wnętrza
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
syto wygląda:oklasky:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
felgi robią robotę ciekawe jak będzie z trwałością...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
daj lepsze foto, każdy element oddzielnie z bliska:decayed:
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
jeżeli będzie zakładane to oczywiście i dam to do malowania
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Twoje też chyba kiedyś widziałem:decayed: ---------- Post dopisany 09-04-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 19:59 ---------- Dziś w końcu słońce poświeciło więc założyłem rozpórkę dolną ( leżała w garażu od roku), felgi przygotowane do założenia+ naciągnięte opony 225/45/17 continentala:rolleyes: Na dniach maluje zderzak przedni od lifta, mam problem z tylnym, nadarzyła się mała okazja, mam też tylny od s4 tylko zastanawiam się czy go malować czy nie. Czy będzie pasować do reszty, tzn. zwykłych czarnych progów przedniego poliftowego. I najważniejsze przy tym dylemacie - jestem zmuszony założyć hak:facepalm: czy nie dziwnie będzie wygladąc taki zderzak od s4 z hakiem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek częściej zmienia kolor auta niż ja opony w sezonie teraz zaczniemy obstawiać jaki będzie następny:naughty: zarówno ten jak i poprzedni kolor jak dla mnie ---> pełen koks:ok2: