Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kurnik zakładasz?? Ty będziesz w nim kogutem nr 1 się nie martw ale to w żadnych 2,7 TDI nie ma Q?? dobra rozumiem że dasz mi dobrze płatną pracę u siebie na stanowisku szofera jak sie dorobisz?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kurnik zakładasz??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a myślałem że chociaż bokami polatał po rondach Filip łyknął by taką co? przy własnej b5 nawet bym takiego czegoś nie postawił bo rdza na mój by przeszła
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
musiał się wystrzegać ale i tak go przyczaiłem służbowym samochodem jak tam sesja już lada dzień ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
I tu muszę filipa pocieszyć bo jechałem za nim i nie było żadnego upalania
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
samochód wpada w oko więc się oglądają
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zdrowe rundy walił po mieście temu zauważyłem
-
[ALL B5] Regulacja i ustawianie równych szczelin karoserii
dobra teraz doradżcie jak najproscie wyregulowac drzwi, błotniki, maskę zderzak, od czego zacząć, tzn. od której strony , czym się sugerowac itp....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip twoja b7 czaem dziś po Olecku nie jeździ? tylko jakiś starszy kolo za kierownicą
-
[ALL B5] Regulacja i ustawianie równych szczelin karoserii
ale wiesz jakieś ustalone wymiary tych szczelin są... jak to robią w warsztatach na oko? czy mają jakieś odpowiedniej grubości "kliny" i według nich regulują odległości...
-
[ALL B5] Regulacja i ustawianie równych szczelin karoserii
Witam. tajk jak w temacie, jak wyregulowac( w którym miejscu regulacje mają poszczególne elementy) odpowiednio szczeliny między drzwiami, drzwiami a błotnikiem, błotnikiem a maska, jak ułożyć prawidłowo pas przedni itp.... Moze ktoś ma jakiś dobry poradnik jak to samemu powoli zrobić Pozdrawiam karolasterka [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 10:06_________________________________________________nie mamy tu żadnych speców w tej dziedzinie ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak masz ochotę to wpadaj na jakiś wiekszy umówiony spocik zawsze to jedna furka więcej
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dzięki czyli wszystko jest ok jutro tylko muszę spasować prawą stronę bo coś odstaje przy kierunku i jadę na ustawienie świateł
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Lampy wyrezane efekt koks dołożyłem też hida 5000K, ale mam pytanie bo świeci ładnie na biało ale na granicy światło/cień jest taka niebieska/fioletowa kreska tak ma być? dodam że lampy ori po lifcie żarówki na h7....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Był ktos z was na aquaparku w Suwałkach?Jak wrażenia, warto się wybierać?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panicki mam pytanie, czy mogę najpierw porezać błotniki (powycinać tą zbędną blachę) i czy kierunek stary będzie się jakoś trzymał? bo bym zrobił to wszystko na raty :wink4:dziś bym pociął błotniki, a w sobotę zrobię resztę tylko jutro muszę jeździć i nie wiem czy kierunki będą się trzymać :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja tam wytrwałem bez problemu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W służbowym nie miałem CB-ka :gwizdanie: kolego dziś byłem w Olsztynie, warunki znacznie się pogorszyły od wczoraj po dzisiejszych opadach
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie gadaj ja dojechałem gdzieś 10 po i postalismy jeszcze trochę( na prawdę troche ) z Łukaszem ale nikogo niue było :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mijałem się tylko
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
joker znów się zawiedliśmy :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________Gwerty widziany dziś o 10:30 trasa Olecko-Giżycko Chyba powrót do Poznania :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ale czy do 17 będe to nie wiem chyba że mozesz wcześniej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja dziś jadę do suwałk na zakupy do plazy ale nei wiem ile mi zejdzie :gwizdanie: jadę po 13 :gwizdanie: jak coś to joker jestesmy w kontakcie;)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
40-60 to na drodze Suwałki-Olecko można było zapomnieć
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dzis byłem w Sejnach, wracałem na wieczór, do Suwałk normalnie do 100 szło jechać, Suwałki -Olecko 10km/h niekiedy nawat wolniej- LODOWISKO, w Bakałarzewie ludzie pod górę nie dawali radę podjechać, wysiadali i się przewalali taka szklanka, samochodów 50-70 może więcej stało i tak po kolei się wdrapywali, niektórzy bezskutecznie bo ich cofało samochód nosiło przy jakimkolwiek ruchu kierownicą :gwizdanie: a ten kto zjeżdżał to też pojedynczo z góry potem kolejny, ostra gołoledź :gwizdanie: