Treść opublikowana przez karolasterka
-
[B5 1Z] Z jakich aut podejdą zaciski żeliwne
cieknie od strony ręcznego rozebrałem i oska ma wżeru i nowy uszczelniacz chyba już nie pomoże.
-
[B5 1Z] Z jakich aut podejdą zaciski żeliwne
po co ta bulwersa od razu po prostu pytam, bo nie mam czasu żeby czekać na przesyłki a tak to może coś dobiorę na używkach
-
[B5 1Z] Z jakich aut podejdą zaciski żeliwne
witam jako że żeliwny zacisk do a4 ciężko dostać chciałby zapytać a od czego taki zacisk na tył jeszcze pasi? Od b4, golfa III może od paska? Pozdrawiam
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
kurcze żeliwny ciężko dostać... a od czego taki zacisk jeszcze pasi? od b4, golfa III może od paska?
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
a czy coś takiego dostanę osobno? bo u mnie ta część co idzie w stronę dźwigni od ręcznego ma wżery i obawiam się zę uszczelniacz nie da rady jednak
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
chodziło mi o tą dźwigienkę czy ona ma zejść osobno czy z tym czymś z gwintem ale już sobie poradziłem...
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
... następnie odkręcamy dżwigienkę hamulca ręcznego (w cylinderku) a następnie ją zdejmujemy z wieloklinu ( ja użyłem ściągacza ) i wyjmujemy zawleczkę z wewnątrz cylinderka, która trzyma trzpień ( dość ciężko ją wyjąć ale się da jeśli ktoś ma dobre szczypce do ściskania zawleczek z długimi końcówkami będzie łatwo i szybko)............ koledzy możecie trochę jaśniej opisać ja wykonać tą czynność?
-
[B5 AJL] Zamek tylnej klapy
musisz wpisywać bez błędów to pierwsza sprawa a po drugie jak nie znalazło jednego hasła to próbuj podać inne które nawiązuje jakoś do tematu i życie będzie łatwiejsze powodzenia
-
[B5 AJL] Zamek tylnej klapy
na forum jest jeszcze opcja szukaj i można coś znaleźć: proszę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138161.0;highlight=zamek+klapy[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 07:43_________________________________________________jak będzie rozebrane to zobacz może jakaś dźwigienka spadła może
-
[B5 AJL] Zamek tylnej klapy
po co zakładasz 2-gi temat? przecież już ci radzili co zrobić :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i żeby miały dobre co by dokładnie umyły i nie porysowały lakieru jakimiś pryszczami :polew:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
torochę pod ratuszem się postało, czekaliśmy z nadzieją ze ktoś dojedzie ale bezskutecznie, potem do plazy na podziemny ( moja antena cb trochę stropu obdarła :gwizdanie:), i skończyło się na coli w plazie, dosyć długo się posiedziało
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzięki Pany za spota
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
myją furmany swoje furmanki? wszyscy będą nic się nie zmieniło?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
joker za dużo kucy masz pod maską i szalejesz pod tych drogach
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pewnie ta akcja znicz Łukasz teraz pewnie coraz częściej i poważnej myślisz nad cb :gwizdanie:
-
[B5 AFF] Jakiej srednicy wchodzą głosniki-przód?
no tak ale trzeba cos wycinac? przerabiac oprocz mocowan? :szukaj: :szukaj: jest wątek na temat przednich głośników i ich wymiany na np. większe więc :szukaj:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja tam na letnich jeżdze, deszcz pada zimówki założe kiedy z 0,5 m nap.oli sniegu, tzn. gdy dzrzwi od samochodu będzię cięzko otworzyc
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
gratulejszyn chłopie
-
[ALL B5] Zaślepki do lamp po lifcie
właśnie przeglądam i nic, a dać za szt. uszkodzoną 80-100 zł to przesada dla samej zaslepki[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 14:39_________________________________________________a z a6 czy a8 np. po lifcie by nie podeszło?
-
[ALL B5] Zaślepki do lamp po lifcie
Witam. Mam lampy po lifcie tylko brakuje mi zaslepek tych co są z tyłu strona l i p. Z czego mozna takie coś dobrać i czy tylko ori? może ma ktoś na zbyciu?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na spocika się piszę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
taa muszę resztę gratów dozbierać, te doprowadzić do porządku. Powoli powoli się zrobi, najważniejszy element już jest :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
alledrogo panie alledrogo wyru....ałem kolesia na 20 s przed końcem aukcji
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
200 z przesyłka, brak tego co podałem wyżej, reflektory trzeba trochę wyczyścić ale mam do tego dobry specyfik i bedą jak nooowki