Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz już wyemigrowałeś do 3M?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a u was w suwaliszkach nie ma jakiegoś zakładu zajmującego się przetaczaniem itp? tam musisz rozmawiać, podajesz wymiary i ci wszysko pięknie wyspawają dotocza co trzeba będzie lepiej niż ori i myślę że nie tak drogo:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i ja też nie bardzo z czasem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bry
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
już zamówione te 1. Wodę trzeba wylewać na bierząco i będzie git
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
może ktoś jeszcze się wypowie albo kupował ostratnio?
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
Wiem że temat stary i dawno nie poruszany, ale po co zakładać drugi jak coś już jest Panowie jakie dywaniki gumowe wybrać, bo na allegro jest tego od cholewki i różnią się trochę chodzi mi o dywaniki ze stoperami, tak aby idealnie pasowały do mojego modelu, miały rynienki i nie były wykonane z cienkiej gumy tylko solidnie Może coś takiego: http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-1994-2000-stopery-germany-i1229395865.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-pfi-dywaniki-gumowe-z-zaczepami-i1210208255.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001r-dywaniki-gumowe-korytka-i1210686728.html albo może macie jeszcze jakieś inne godne polecenia?? dziękuję za rady
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
czemu nie wpadłeś się popocić trochę w niedzielę? czy moze się wstydzisz?
-
[B5 AHU] Jak się zdejmuję osłone poduszki pasażera ?
ma może ktoś fotorelację z takiego zabiegu wyjmowania poduszki? tam jest peło srub i nie wiem które odkręcić
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcinos co te foty takie jasne nie przypominam se żeby aż takie słońce było podczas spota Ale nie widać za to że samochody brudne były Marcinos wie co robi
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kolejny spocik uważam za udany
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
choinka zawsze coś więc policz sobie ile masz kupić
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i przywieź dużo ojro, tak, żeby kolegom po kilka modów do aut zafundować tylko się słuchaj kolegi johny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
johny to tam spoć się zdrowo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w piątek lub w sobotę będę widział się zkolesiem co te sprzęgło wstawiał u siebie( do b4 1.9 1Z mam nadzięję że do twojego też będzie pasowało) i go zapytam jeżeli nie zapomnę
-
[ALL B5] Brak nawiewu na nogi
np. taki temat, nie gadaj bo żebyś szukał to byś znalazł :bicz3: , a jest tego o wiele więcej :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28812.0
-
[ALL B5] Brak nawiewu na nogi
kolego jest już temat o tym wystarczy :szukaj: wszystko ładnie opisane
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
marcinos podam jutro bo dowodu przy sobie nie mam a nie chce mi się już złazić i szukać [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:31_________________________________________________ zaczynam trenować kubię jakąś kupeje w biturbo z napędęm na cztery łąpy i rura :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co tam Pany? rezacie coś? może ktoś wie jaki filtr paliwa do mnie idzie? wkręcany czy taki z wężykami bo są dwa rodzaje a ja się nie za bardzo na tym znam :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
bo jak się pierze to całe wtedy wychodzi i za mokro tez nie może byc :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Własnie nie norma a jak ruszasz to jest ok? czasami nie szarpie? mówię Ci jeżeli olej jest ok to szykuj się na new sprzęgło a patrz ktoś założył temat też w AHU obserwuj wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155900.0;topicseen
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a moze jednak CI te sprzęgło się wysrało... do ilu mechaników nie zajedziesz to tyle będzie opini
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to TAPIS z firmy K2, jest tani i godny polecenia, handlarze go biorą masowo bo wychodzi im taniej niż pranie, a na serio działa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek jak tam sprawy stoją z szybami tzn. z przyciemnianiem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no pany szkoda ze na koniec lata ale lepiej teraz niż w cale = klima działa w końcu sie zabralem i wymieniłem nieszczelny przewód i ją nabiłem :gwizdanie: teraz mogę się cieszyć chłodnym powietrzem w chłodne dni