Treść opublikowana przez karolasterka
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
bez rozpinania da radę wymienić( ciężko ale da), robiłem to tydzień temu i operacja całkowicie udana:) Koła na max skręcie i jazda robótka nawet przyjemna:)
-
[B5 1Z] Silnik klapy odmrażania na nogi
ten silniczek można wymontować i bez demontowania kokpitu... trochę gimnastyki i jest twój:) odkręć ten plastik nad nogami kierowcy i za pedałem gazu zobaczysz w głębi ten silniczek z pomarańczową dźwignia, wyjmujesz go, czyścisz i hula reszta jest opisana ( dosyć dobrze) na forum wystarczy poszukać. Powodzenia
-
[B5 AFN] Jednak plecionka-a była taka ładna!!
dobrze by było gdybyś jeszcze zapodał jakąś fotoparadę dla potomnych
-
[B5 ADR] Buczenie wydechu
i to wogle coś pomoże jak z tyłu się wspawa taką złączkę?
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
ale czemu dmucha spod tapiecerki jak ją odchyle? i słychac szum przy słupku w miejscu łączenia ramki i drzwi , ramka wyregulowana wszedzie cacy, drzwi próbowałem regulowac( na ryglu) ale jak ustawię żeby się lekko zamykały to odstają trochę, gdy ustawię żeby nie odstawały to gorzej się zamykają co tu wymodzić?
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
u mnie są wszystkie te gąbki i mimo tego dalej dmucha, ale to chyba spod tapicerki bo nawet jak złapie i pociągnę za nią to słychać szumy, czy jakoś uszczelnić coś pod tą tapicerką? w jaki sposób wiatr tam się dostaje ( którędy) żeby to wyeliminować?? I moje uszczelki w drzwiach wyglądają na jakieś takie już spłaszczone, dawałem silikon do uszczelek i nic dalej to samo
-
[B5 AFN] Mandżeta - czy jest to osłona przegubu ?
Odgrzeje kotleta: mi też pękła ta "manszeta", kupiłem właśnie druga (LOBRO) i ona mi się wydaje że jest jakaś krótsza, podawali mi w sklepie inna trochę dłuższą ale tamta jakaś plastikowa była więc zrezygnowałem i wziąłem gumową czy krótsza będzie pasować? i czy jedna saszetka tego smaru co była w komplecie wystarczy?
-
[B5 AVV] Problem z centralnym zamkiem
domjenick, padało u nas ostatnio i to nawet nawet i jest spokój;p po zimie może takie kwiatki właśnie wychodzą, tu na forum to nie jedyny przypadek, wręcz była plaga tego przypadku i w tym samym czasie akurat to też było dziwne jak by nie było teraz hula
-
[B5 AVV] Problem z centralnym zamkiem
Panowie spokojnie nie straszcie kolegi ja miałem to samo jakiś miesiąc temu, wszystko przeglądałem, pompka też spr ( Tobie radze sprawdzić wirnik czy jest cały) była i nic nie pomagało, aż przyszły cieplejsze dni i wszystko hula jak trzeba. Może być tak że gdzieś coś zawilgocone jest odparuje po jakimś czasie i będzie ok, poczekaj trochę od razu nie pakuj sie w koszta tez mnie to denerwowało strasznie ale po 2 tyg. jak ręką odjął
-
[B5 AFN] Schemat instalacji klimatronika Co rozłącza klime
oki a które przewody z wtyczki od presestatu trzeba zewrzeć by sparwdzić czy działa? i czy można go wykręcić bez wycieku czynnika klimy? ps czy klima włączy się ( sprężarka) gdy nie ma czynnika? u mnie śniezynka sie włącza ale sprężarka chyba nie
-
[B5 AFB] Nisprawny silnik klimy
nie trzeba demontować całego przodu, jeden wkręt, obrót wiatrakiem w prawo i wychodzi ładnie, wyciągasz przewód ze spinek i przy zbiorniczku wyrównawczym masz kostkę, rozpinasz i po problemie. U mmnie wiatrak chodzi na krótko a jak podłącze pod wtyczke to nie che dzis będę przeglądac bezpieczniki
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
ile zapłaciłes za komplet?
-
[B7 ALL] Problem z klimą - silniczek od nawiewów
nie wiem jak to sie ma w b7, ale ja w swoim b5 wyczyściłem silniczek i wszystko gra, wystarczyło przeczyścić komutator i szczotki spirytusem czy czymś w tym rodzaju to nie jest trudne, problem jest z wymontowaniem bynajmniej tak było u mnie, tylko tyle moge CI pomóc bo gdzie on jest to nie mam pojęcia ( u Ciebie). Powodzenia.
-
[B5 AFN] Coś dzwoni...
to niech spr jeszcze raz Panie bo czasami można coś przeoczyć i szukać tak w nieskończoność
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
a po kij ci j podświetlenie jak drzwi już są otwrte?? to trochę mija się z celem
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
a po co do przednich drzwi? wystarczy jak pod jakiś przycisk podłączysz ( pod jego oświetlenie) albo pod licznik, bądź tez gdzieś przy bezpiecznikach gdzie pojawia się napięcie np. po przekręceniu kluczyka albo włączeniu siwateł. Ja mam wyrezane jeszcze diody w lampce podsufitki i kable pociągnąłem do włącznika przeciwmgielnych ( pod jego oświetlenie). Radzę też wszystko robić na wsuwki 9możliwość odłączenia przy demontażu boczka)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________ mówię tu o przypadku podłaczenia tylnich drzwi
-
[B5 AFN] Schemat instalacji klimatronika Co rozłącza klime
jak coś to niech tu ktoś wszystko zamieszcza to wszystkim się przyda
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
ja też się zastanawiam jak to zrobić z tyłu, myślę że wiązkę poprowadzić normalnie przez drzwi do słupka i progiem do przodu
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
jak jest lekka poświata foty słąbo wychodzą...
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
tak masz rację te foty nie są najlepsze ale i jakoś mocno strasznie świecą te jego diody, u mnie w dzień nie widać że coś świeci a nocą tylko tak delikatnie
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
klysek89 gdybyś przeczytał ten temat od początku i przeglądnął linki to byś nie zadawał takiego pytania :bicz3:
-
[B5 AFN] Schemat instalacji klimatronika Co rozłącza klime
mam pytanie, czy jak ten prosestat byłby walnięty to nie załączy mi wiatraka od klimatyzacji? bo on nie działa ( podłączony na krótko hula) i które przewody trzeba zewrzec jak coś?
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
nie pamiętam dokładnie, ale brązowy to będzie masa, a + szukaj metoda próbi błędów
-
[B5 AFN] Coś dzwoni...
spr jeszcze raz sprężyny, kiedyś mi pękła na samym dole, mechaniory zaglądali zaglądali i nic nie mogli zobaczyć, posprawdzaj jeszcze raz dokładnie czy nawet kawałek zwoju nie pękł i siedzi na swoim miejscu
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Słuchaj, lepiej jak diodę wstawisz od góry, bo jak zrobisz tak jak w podanym opiesie to diodę będzie widać jak będziesz stał przed samochodem i światło za bardzo bije do przodu, wiem bo sam robiłem i spr., centralnie od góry staw tak za klamką zeby nie było jej widać i światło nie może być za mocne ponieważ chodzi o podświetlane klamki a nie pół samochodu....