Treść opublikowana przez karolasterka
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
Wygląda koksik zwykłym mleczkiem polerskim i normalnie polerowałeś szybkę? a czy pastą polerską dam radę coś takiego zrobić? i jeżeli można wiedzieć ile płaciłeś za ramki??
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem - zamyka wszystkie lub jedne drzwi.
a u mnie coś ( odpukać ) nic już się nie dzieje samo z siebie czy jak?? wszystkie objawy ustały i hula
-
[ALL] Pęknięta szyba
heh to chyba po szybę pojadę do Siedlc u nas to na 10 ciężarówek z plandeką spotkasz może 1
-
[ALL] Pęknięta szyba
Nie mówię tu że chcę to zrobic tylko pytam czy dobrze słyszałem, po 2 jezeli tak to materiał powinien być chyba zabezpieczony, po 3 -300zł? nie znajdziesz u nas takiego taniego zakładu...
-
[ALL] Pęknięta szyba
Witam. Odkopię trochę temat. Wczoraj przy mijaniu się strzelił mi ktoś kamykiem po szybie i już idzie pająk, na razie jest nie duży ale już jest Szyba do wymiany. Mam pytanie, bo słyszałem że można zrobić w ten sposób że, upolować sobie ciężarówkę wiozącą żwir, gruz czy coś w tym stylu nie przykryty plandeką i jechać za nią po czym zajechać jej drogę i powiedzieć że coś spadło mu z samochodu i uderzyło mi w szybę a on powinien mieć swój materiał zabezpieczony plandeka a nie ma. i pociągnąć na szybę od kolesia a jak nie to wezwać policję i niech ona nakłada na niego karę a mi nowa szyba z jego oc dobrze mówię? czy mi zarzucą że jechałem za blisko niego czy coś? jak to się ma prawnie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No i takie sa ceny, z montrażem i uszczelką jeżeli bedzie potrzeba ją wymienić, jeżeli nie to od ceny - 30zł (ifo dla dla potomnych) : Suwałki: - Mareckiego 350 - A. Krajowej 360 Ełk: - Kilińskiego 380 - Krzemowa 350-380 - Kościuszki 322 heh to będzie mój kolejny mod- wymiana szyby hehehe, zwasze coś a miałem lampki na tył kupowac
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i jak Panowie spocik się udał? mi właśnie przednia szyba poszła przy mijaniu się, dla kolesia musiało wybić spod koła kamyczek i pająk gotowy orientujecie się chociaż ile w Suwałkach szyba przednia kosztuje ( z zielonym paskiem)?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak porobię to cyknę jakieś foto, a spota z czasem trochę cieżko
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
żadnej diody nie widać, ani w klamce, ani w podsufitce jutro będzie szpachel dolnej krawędzi błotnika co po tym wahaczu mi przygięło
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dopiero jedna klamka ( już poprawiona) jest za druga nie miałem za bardzo czasu się brać trochę ciężki tydzień, ale pewnie jutro to zrobię ale w pytę wygląda nawet ta jedna kolega w b4 wszystkie 4 klameczki wyrezał i efekt
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie psotkałem się z czymś takim jak włącznik światła w bagażniku, u mnie nie świeciła ta lampka co jest u góry a boczne świeciło. Wyciągnąłem tą lampkę i przeczyściłem te blaszki i hula aż miło. Ja bym Ci radził przeglądnąć instalację idącą do tej lampki, wyjmiesz tylnią półkę i będziesz ją widział. Gdzieś przy zamku musi być jakaś krańcówka czy coś odpowiedziana za to oświetlenie, tyle mogę powiedzieć na ten temat
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chłopaki czy na black to jeszcze nie jest postanowione tak do końca a co do ylnych lampek na razie mam ori ale jak już bym coś zmieniał to tylko na 2 lift bo te po piewszym to dla mnie gożej wyglądają od tych co mam czyli przedliftu, w sumie nawet moga być na srebrnym wozidle az tak się odróżniają
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker weź mi podaj nazwę sklepu i ulicę w suwaliszkach gdzie kupowałeś sobie kierunki boczne białe...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mam taki zamiar, tylko muszę instalację przeciągnąc na tył bo mam kolby
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no jak nie wycinałem jak wyciąłem :gwizdanie: ale to się zrobi że nie będzie widać śladu po tym eee tam płaskich się nie chciało szukać, zwykła dioda, opornik, spiłować na płasko diodę i włala
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ale to ma być używane podczas jazdy a nie tylko przy alarmie wole używać tego podczas jazdy a jak zrobisz to już Twoja rzecz i upodobanie Robiłem zdjęcia ale kiepsko wychodzą i tak będę przerabiać to na nowo, dioda za klamką ładnie podświetla ale za bardzo ją widać po otwarciu drzwi, albo jak się stoi przed maską samchodu więc będzie dana we wnęce klamki ale od góry wtedy efekt będzie lepszy :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker żeby lapmkę podsufitki zdemontować to musisz zdjąć tą szybkę ( jest na zatrzaskach trzeba troche podważyć od strony szyby) i zobaczysz 2 śrubki i wystarczy je wykręcić i włala właśnie zrobiłem jedną klamkę podświetlaną, czekam az się ściemni by zobaczyć efekt, czy jakieś poprawki czy coś :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i u nas z tą pogodą to nie najlepiej zdjęcia nocą nie wyjdą bo to jest tylko lekka poświata a nie laser kiedyś na żywo zobaczysz albo zobacz jak to wygląda u kogoś kto ma polifta, albo w a6 to było już w standardzie montowane tak czy siak warto było, mała rzecz a cieszy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak :> cieniutki kabelek dosłownie żyłka podusufitką, potem słupkiem i pod kierownicą do przycisku ( można też było pod bezpiecznik ale tak mi bylo wygodniej). Żeby wyciągnąć ten przyscisk co ci nie świeci najlepiej wyciągnij radio i w tej wnęce będziesz widział te kostki od przycisków, po prostu wypchnij do siebie ten przycisk który potrzebujesz..., później malutkim śrubokrętem podważ przycisk on zejdzie i w kostce zoaczysz diodę, tam nie ma żaróweczki tylko dioda czerwona 3mm, trzeba ją wylutować i dać nową (pryszcz robta ) powodzenie :>
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
a o co z tym chodzi? zapodaj jakieś foto
-
[B5 ALL] Wahacze ori na allegro
ja miałem TRW ( 30 tyś przebiegu żadnych oznak żużycia) i pękł przy 110km/h ( dolny prosty) na sworzniu więc zasadady na to nie ma
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
to znaczy że musi przelutować kabelki w lampce tak? + rzucić na obudowę a - na czubek żarówki?
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
ja ledów nie zakładałem... może jakoś źle włożyłeś sprobuj odwrotnie, a z resztą gdzieś na forum jest już poruszony ten temat
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
widzisz co tanie to do d... zrobię fotkę ale nie odda ona efektu takiego jak w realu jest. na foto widać tylko czerwone punkty[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 13:40_________________________________________________i foto: Mi się podoba
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Obiecane foto: