Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peyo32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peyo32

  1. właśnie tunerów teraz że masakra heheh i raczej tym kabelkiem za wiele nie zdziałasz kolego pozdro.
  2. kolego czy auto ma softa teraz każdy jeździ nie wiadomo na czym tunerów porobiło się że masakra. Kod silnika?
  3. każdemu widzę pokazuje inaczej dajcie sobie spokój jak silnik mruczy to nie szukajcie sobie. Logi prawdę powiedzą
  4. dzięki stary bo już wymiękam.
  5. peyo32 odpowiedział(a) na daw2 temat w 1.9TDI
    znajduje sie w podstawie filtra oleju i występuje 2 rodzaje podstaw więc nie wiadomo jakie kto ma zdjęcie mogę wysłać na maila. Nie jest dostępna jako cześć wymienna raczej wchodzi w rachubę kupno całej używanej podstawy.
  6. link który podałeś nie jest to turbina z awx http://www.technologie-entwicklung.de/Gasturbines/VNT15-Turbo/body_vnt15-turbo.html zwróć uwagę na wycięcie od regulacji jest przesunięte w lewo a ty odwróciłeś pierścień do góry nogami i masz przesunięte w prawo a w linku który podałeś nie ma różnicy jak założysz pierścień bo kołek ustalający jest w korpusie turbiny i to nie jest przede wszystkim turbina z awx kumasz?
  7. może powiesz że nie ma różnicy jak obrócisz pierścień ustalający ?
  8. Stary pomyśl ,sam ją czyściłeś?
  9. Źle założony pierścień ustalający pewnie do góry nogami jak ostatnio poprawiałem po pewnym gościu.
  10. Na 100% źle złożona turbina. Strasznie mało powietrza coś pewnie z przepływką. Pozdro
  11. Powtarzam jeszcze raz nastawnik nie jest brudny jest źle złożony albo jak ma softa to wina softa tyle. ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- Dokładnie koledzy źle składacie nastawniki wszyscy popełniacie ten sam błąd, borykałem się z tym dziesiątki godzin i nie zliczona ilość rozbieranego nastawnika w końcu doszedłem do tego dlaczego poszarpuje przy płynnej jeździe przy niższych obrotach.Wielu się z tym boryka na różnych forach. Podpowiem krótko wina leży w nastawniku nic nie trzeba ciąć ani kombinować a moja pomoc prze ten post jest taka że wielu osobom pozwoli to uniknąć zbędnych kosztów na poduszki, plecionki i inne bzdety. Rozbierać analizować składać i może nawet nie świadomie komuś się uda dobrze złożyć nastawnik bo jest to banalna wręcz przyczyna ,ale diabeł tkwi w szczegółach. Przepraszam że nie podpowiem w prost o co biega, trochę panowie samozaparcia. Pozdro. Akurat moglbys powiedziec,bo niektorzy sie mecza ktorzy nie maja wiedzy.I potem przeklinaja ze sie wzieli a tak bedzie latwiej po to forum Ja akurat zawsze nie mialem klopotu z nastawnikiem i jakos skladam i rozkladam z zamknietymi oczami i zawsze smiga:decayed: Dlatego jak sie nie ma wiedzy to się nie bierze za rozbieranie pompy wtryskowej.
  12. peyo32 odpowiedział(a) na daw2 temat w 1.9TDI
    I właśnie po takich mechanikach poprawiam to co zje bali. Pozdro To jest zawór ciśnieniowy który ma na celu obniżenie ciśnienia oleju w zasadzie w większości samochodów jest taki zawór.
  13. Dokładnie koledzy źle składacie nastawniki wszyscy popełniacie ten sam błąd, borykałem się z tym dziesiątki godzin i nie zliczona ilość rozbieranego nastawnika w końcu doszedłem do tego dlaczego poszarpuje przy płynnej jeździe przy niższych obrotach.Wielu się z tym boryka na różnych forach. Podpowiem krótko wina leży w nastawniku nic nie trzeba ciąć ani kombinować a moja pomoc prze ten post jest taka że wielu osobom pozwoli to uniknąć zbędnych kosztów na poduszki, plecionki i inne bzdety. Rozbierać analizować składać i może nawet nie świadomie komuś się uda dobrze złożyć nastawnik bo jest to banalna wręcz przyczyna ,ale diabeł tkwi w szczegółach. Przepraszam że nie podpowiem w prost o co biega, trochę panowie samozaparcia. Pozdro.
  14. peyo32 odpowiedział(a) na daw2 temat w 1.9TDI
    zaworek się wiesza w korpusie filtra oleju wymiana wałków i szklanek tu nic nie pomoże. Pozdro
  15. Witam. Kąt synchronizacji do poprawki i za mało silnik dostaje powietrza. spróbuj odpiąć węża z gruchy i zrób loga i wtedy zobaczy się jakie daje ciśnienie. Zobaczymy czy turbo dobrze złożone miałem ostatnio to samo ktoś źle złożył turbo i ładowało no okrągło. Pozdro.
  16. Ale czy a silniku agr jest dwumas ?
  17. Witam. Silnik AGR Zaznaczam że nastawnik kryształ wyczyszczony w zasadzie nawet nie był brudny. Dojeżdżając do skrzyżowania lub tocząc się powoli na luzie silnikiem trzęsie nie równo pracuje. Po całkowitym zatrzymaniu objaw ustępuje.Tak samo stojąc z górki trzymając na hamulcu puszczam hamulec auto zaczyna się powoli toczyć a silnikiem zaczyna telepać. Po odpięciu wtyczki od impulsatora objawy o połowę ustępują. Żadnych błędów. W dynamicznych jakby za mało dostawał powietrza jest ok 600 ale to chyba nie ma znaczenia do tego problemu. Pozdrawiam.
  18. Temat do zamknięcia pierścień był odwrócony do góry nogami i nie otwierało łopatek do końca. Pozdrawiam.
  19. Właśnie sie zastanawiam czy jest możliwe źle złożyć kierownice. Sztaga jest wyciągnięta na max plus zdjęty wężyk czyli teoretycznie turbina jest otwarta na maxa a franca dalej przeładowuje.
  20. Witam szanownych forumowiczów. Otóż tak a4 afn turbo przeładowuje do 1,5 bar. Po ściągnięciu siłownika podciśnieniowego wajcha przy turbinie chodzi płynnie od zderzaka do zderzaka ponoć turbina czyszczona tydzień temu. Po zdjęciu wężyka podciśnieniowego z siłownika turbina przy pełnym obciążeniu daje 1,3 bara a nie powinna dawać wcale przecież. Więc co jest nie tak czy jest możliwe że ktoś źle złożył turbinę, może map sensor zdechł w co wątpię. Ma ktoś jakieś pomysły. Dzięki i pozdro.
  21. Witam szanownych forumowiczów. w zasadzie to golf 4 ale to bez znaczenia. Przyjechał do mnie kumpel bo coś bryka nie halo podłączam vaga a tam w bloku 3-cim przepływka daje na jałowym ponad 1100 dziwne myślę mówię chodź się przejedziemy dał po sandale przepływka trochę zmalała na 950 a zachwalę przymuliło i wskoczyła wartość zamienna 550 i błąd przepływomierza. sprawa prosta przepływka do wymiany mówię założyliśmy nową a tu to samo zresztą w logach widać. Niestety dynamicznych nie ma bo warunki drogowe straszne. Moje spostrzeżenia na nowej przepływce. Przy bucie wartość spada z 1100 na ok 950. Fura ma softa auto zostało kupione z modem i nie wiadomo kto robił. Logi http://vaglog.rtnet.pl/peyo32_72593.html http://vaglog.rtnet.pl/peyo32_72594.html http://vaglog.rtnet.pl/peyo32_72595.html http://vaglog.rtnet.pl/peyo32_72596.html http://vaglog.rtnet.pl/peyo32_72597.html Ktoś coś wie ktoś coś słyszał? Dzięki
  22. Oczywiście że nastawnik ma wpływ na palenie.Przy mocno zabrudzonym nastawniku często zdarza się że auto bardzo ciężko odpalić albo wcale. Pozdro.
  23. Kolego na oko nie radzę bawić się nastawnikiem. Podłącz waga i ustaw dawkę ok 4 do 3 mgr. A że dużo pali to sprawdzić zapłon wtryski czujnik temperatury płyny ewentualnie czy nie ma jakiegoś przeklętego boxa.
  24. Zobacz kolego czy nie ma boxa wsadzonego miałem ostatnio podobny problem okazało się że box siedział po wywaleniu go spalanie spadło o 2 litry. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.