Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

heretic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez heretic

  1. i w B i w T pizga podobnie co dzień jadę w tą i z powrotem a wiatr hula identycznie pozdro i miłego dzionka
  2. dołączam się do życzeń NAJLEPSZEGO
  3. jak dam radę to się w niedziele zamelduje
  4. majki ostatnio bylem na tym mega spociszu na łuczniczce, a ostatnio troche kiepsko z czasem bo dzieciaki chore
  5. z tego co wiem to zazwyczaj wyjmuja cała lampę, która jest niby na 4 śruby ale 2 trzeba odkrecic a 2 popuscic, tylko nie wiem ktore, a tak to nie ma za bardzo jak reki wlozyc, jest zbiorniczek od plynu wspomaganie moze jego jakos odkrece i sproboje sie dostac znalazlem topic na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23247.0 jutro sobie wymienie zarowy i tu cus jeszcze znalazlem ze zdjeciami http://www.danieleduca.it/audia4light.php
  6. panowie podpowiedzcie jak w B6 wymienić żarówkę od lewego halogenu (od strony kierowcy), czy trzeba wyjmować całą lampę, jak tak to jakie śrubki odkręcić. padła mi żarówka i pewnie niedługo i druga padnie
  7. u mnie jak u ciebie pierwsza wymiana byla przy 115 tys km jak kupile autko mialo 216 a wymienilem rozrzad przy 225 tys km jak dla mnie mozesz spokojnie jezdzic i zmienic kolo 230tys pozdro
  8. a cóżeś ty woził tym PORNOLEZEM córy Koryntu
  9. Panowie przerabiałem to na poprzednim forum: vw-passat.pl i takowa osoba jest jak najbardziej nam potrzebna. Ale niepotrzebnie mówicie o prezesie to po prostu ma być OPIEKUN GRUPY, instruktor kulturalno-oświatowy w skrócie KO (kaowiec) tak jak wcześniej zauważono, musi to być osoba która sama zgłosi swoją kandydaturę inaczej będzie to bez sensu pozdrawiam
  10. widzieliście koncept Seata Palma coś wam przypomina
  11. 1. Golf mk.2 1,6 td 68PS - czerwony golasss 2. Passat B4 1,9 tdi 90PS - czarna perła na wypasie 3. Audi A4 B6 1,9 tdi 131PS
  12. niektóre bryczki naprawdę
  13. u mnie na 100% to nie wachacze stuki sa jakby na przemian raz przod raz tyl a taraz po zdjeciu kol i oczyszczeniu tarcz juz tylko z tylu zawiecha sprawdzana 3000 km temu, nie sadze zeby sie tak szybko zuzyla
  14. nie wiem za bardzo o co chodzi z ta tasma ale u mnie tez jakies 2 tygodnie temu pojawily sie stuki najprawdopodobniej z hamulcow jak odpuszczam hamulem przy predkosci powiedzmy 30 km/h a czasem nawet przy 70 km/h jest stukniecie podejzenie pada na tloczek bo reszta hamulcow nie ma najmniejszego luzu sciagalem wszystkie kola i ogladalem tarcze i klocki i wszystko jest w najlepszym pozadku wydaje mi sie za jak jest cieplej szczegolnie teraz gdy jest temp w okolicach 30 stopni to to stukniecie jest czesciej jak wpadniecie na pomysl co to moze byc to dajnie znac, bo troche mnie to wnerwia aha wczoraj zauwazylem ze przy hamowaniu auto sciaga lekko w lewo, ale to tez nie zawsze pozdro
  15. no niestety korek raczej nieunikniony cały spektakl oblężenia zaczyna sie o 22 do 23 później sztuczne ognie itp tak że wyjazd w korku około północy nie do pozazdroszczenia ja na szczęście na m-cu zostaje u rodziców

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.