Treść opublikowana przez heretic
-
[TDI PD] Wymiana koła alternatora Valeo
Panowie, zwracam się do tych co się orientują w tym temacie mam alternator Boscha nr 06F 903 023J mam pytanko, jakie koło alternatora mi podejdzie - czy np. takie jak na tej aukcji: http://allegro.pl/kolo-pasowe-alternatora-ina-a4-a6-passat-1-9-tdi-i2239808557.html z kluczem już ogarnąłem temat, będzie taki pasował: http://193.23.48.133/klucz-do-sprzegielka-alternatora-bosch-vw-audi-i2218062310.html muszę wymienić to koło pasowe bo już mi od dłuższego czasu brzęczy i świszczy.
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
No właśnie Panowie w związku z tym tematem ma do was małe pytanko, u mnie szyba po zjechaniu ok 3-4 cm strasznie chrobocze i ma problem ze zjechaniem niżej ale jakoś tam zjeżdza później żadne dźwięki już nie występują, z powrotem jest to samo, napotyka opór przy końcu i otwiera się. I tu pojawia się pytanie czy to linka czy może jakaś zębatka, co poradzicie najpierw rozebrać i zobaczyć co i jak, czy zamawiać nową linkę i zabierać sie do wymiany. Przy okazji czytałem, że przy zdejmowaniu boczku łąmia się spinki (jak z tym u was było) 8E0 868 243 - jest ich 6 szt. i 8E0 867 276 - są 2 szt. pozdrawiam
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
ja u siebie powklejałem taśmę w miejscach styku rolety z obudową jak na zdjęciu Marda16 http://postimage.org/image/838epn2c/ i nastała cisza
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
odgrzewam trochę kotleta, ale może ktoś przeczyta bo ma podobny problem już byłem umówiony na sprawdzenia zawieszenia, myślałem że to od zawiasu z tyłu-prawa strona, jak rozbujałem autem za relingi z tej strony to nawet to trzeszczenia było słychać dziś przypadkiem odkryłam, że to od oparcia kanapy całe te trzeszczenia, właśnie wróciłem z garażu powklejałem kawałki taśmy w miejscach styków rolety z plastikami tylnymi, i chyba już przeszło jutro podczas jazdy się przekonam na 100%.
-
[ALL B6] Nr. czujnika parkowania
poszukaj na spokojnie na allegro ja wyrwałem nówkę chyba za 100zł co do wymiany to trzeba zdjąć cały tylny zderzak, myślałem że da radę z kanału ale nie dało rady na spokojnie wymiana zamyka się w 1,5 - 2 godzinkach tu masz temat jak zdemontować zderzak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69572.0 w razie pytań pisz na pw sama wymiana czujnika to wypięcie i wpięcie nowego ale niestety trzeba zdjąć zderzak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cześć wszystkim mam na sprzedaż http://allegro.pl/bagaznik-audi-a4-b6-b7-kombi-na-relingi-orginalny-i1922587419.html możemy się dogadać co do ceny i dostawy zainteresowanych zapraszam na pw jeśli znacie kogoś komu się przyda bardziej niż mnie to podeślijcie osobę aha i wala mi się po garażu komplet felg stalowych i kółek zimowych do vw skody na 4x100 (185X65 R14 opony Fulda kristall montero - na jakieś jeszcze 2 sezony) cena promo coś koło 200zł (w razie czego foto na maila) Uploaded with ImageShack.us
-
[B6 AVF] Klapa bagażnika - otwieranie pilotem
spoko tak myślałem bo już raz komuś to tłumaczyłem ważne że działa pozdro
-
[B6 AVF] Klapa bagażnika - otwieranie pilotem
jak naciskasz środkowy przycisk pilota (do otwierania samego bagażnika) to trzymaj go minimum 3 sekundy, aż usłyszysz moment w którym klapa odskoczy do góry. Nie ma d*py musi działać.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Strefa biegaczy, triathlon
to zależy od ciebie kiedy chcesz biegac ja zdecydowanie wole biegac wieczorem nawet gdyby to mialo byc kolo 22 rano o 5 tej nikt mnie z lozka nie wyciagnie, jestem nieprzytomny nie mowiac juz o bieganiu a jak lepiej dla organizmu to nie mam pojecia- Strefa biegaczy, triathlon
http://www.maratonypolskie.pl/[br]- Strefa biegaczy, triathlon
czołem pany dziś podczas biegu i słuchania muzyczki przyszło mi na myśl, żeby się was zapytać czego słuchacie podczas biegania może akurat coś mi podpasuje. dzisiaj słuchałem muzyczki z filmu The Lincoln Lawyer jest tam min. ta muzyczka :>podrzućcie czego słuchacie natomiast w kwestii butów polecam wizytę w jakimś w miarę poważnym sklepie sportowym (decathlon, intersport, lub co tam macie) i zbadanie przede wszystkim jaki rodzaj stopy macie (jak biegacie) ja byłem święcie przekonany że mam stopę neutralną a okazało się że jestem nadpronatorem (i to się zgadza po wytarciach na podeszwach butów), i dopiero wtedy można pod nogę dobrać buty. jeżeli ktoś biega powiedzmy po 1-2 km ze 2 czy 3 razy w tygodniu to w złych butach nic nie odczuje ale jak ktoś pyka ponad 30 km tygodniowo to uwierzcie że w złych butach można się kontuzji nabawić pozdro 4all- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Strefa biegaczy, triathlon
pykałem na tyle na ile mnie stać na razie. zadnym typem biegacza nie jestem robie to dla fun-u, a jak forma bedzie rosła to bedzie fajnie pozdrawiam biegaczy- Strefa biegaczy, triathlon
http://www.endomondo.com/workouts/teYweToMkf0 10-szka ode mnie kto coś dorzuci?- Strefa biegaczy, triathlon
Wojtek_A4 ja używałem Sporttrackera ale wiesz co lepszy jest zdecydowanie Endomondo pobiegałem z nim juz kilka razy mi wydaje mi się lepszy sproboj u siebie na telefonie, powinien byc na 100% ja go pobierałem ze marketu Androida, dla ciebie bedzie to pewnie OVI store Pepin z ta stronka z ćwiczeniami to mi z niaba spadłeś, ostatnio mimo rozgrzewki tak mi łydka siadła, że po bieganiu następny dzień mam problem z chodzeniem ja tez na razie dystanse max. 10km ale planuje do 20 moze 30 dobic fajnie byloby pokusic sie na maraton, ale do tego trzeb wiecej przygotowan nigdy nie bylem typem biegacza, ale teraz juz systematycznie XII tydzien po 2 do 4 biegow tygodniowo i jestem mega zadowolny. Na poczatku bylo ciezko bo jak ktos nie biegał tak jak ja 2 lub wiecej lat to masakra ale po maltku najpierw zczynalem 2,5 min bieg 2,5 min chodzenie i tak 5 razy - 3 lub 4 razy w tygodiu pozniej zwieksza sie czas biegu a skraca chodzenia 3-2,5; 4-2,5 tip tak zeby po 4, 5 czy 6 tygodniach dobic do 30 minut biegu (jak kogos interesuje moge podac dokladniej na priv lub szukac programow biegowych na necie) ja po 3 tygodniach biegalem juz po 30minut , nie wliczajac rozgrzewki. teraz biegam po 10 km i forma stale rosnie zachecam innych do biegania- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Sent from my LG-P500 using Tapatalk- [B6 AVF] czujnik parkowania
sprawdze dokładnie po południu w ETCE ja mam u siebie tez 2004 ale z tyłu o nr 4B0919275B jak na tej aukcji: http://allegro.pl/czujnik-cofania-parkowania-audi-a4-a6-4b0919275b-i1755900284.html wydaje mi się że z przodu będą takie same, ale zawsze jest inna możliwość sprawdzałem w ETCE czujniki na przód i tył są takie same, nr taki jak podałem wcześniej- [B6 AWX] Czy to nie przekładka??
i tak ma sprzęgło łapać, gdyby brało na samym końcu to by oznaczało że się kończy, sam jestem ciekaw co się okaże jeżeli masz książkę serwisową, w co wątpię to poszukaj nalepki z oznaczeniami wyposażenia jeżeli nie to poszukaj jej w bagażniku gdzieś koło zapasu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pozdrowionka z Helu, pojechałem się odstresować mam nadzieje że pogoda dopisze, bo przywitała nas niezła ulewą teraz może być już tylko lepiej- Oceńcie zdjecie
niezłe zdjęcie poszły *****- [B6 AWX] Audi A4 B6 1.9 TDI Delfinek
u niemca pewnie jeździł na longlifie i wtedy masz przeglady co 30 tys ale raczej stosuj sie do wymiany tradycyjnie w tym modelu co 15 tysi (lub raz w roku) co do oleju jeżeli jeszcze nie kupiłeś to polecam MOTUL Motul Specific VW 505.01 - 505.02 - 505.00 5w-40 większość forumowiczów na tym śmiga ja ostatnio kupiłem od tego allegrowicz http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=12038671 razem w filtrem MANNA powodzenia- [ALL B7] Problem ze sprzegłem Zrywnym kompresora klimatyzacji
napisz mi jaki masz symbol sprężarki klimy jeżeli 6SEU14C to nie masz tam żadnej śruby tylko to jest cały trzpień jeżeli masz sprężarkę na stole to trzpień w imadło i spróbuj to odkręcć pukając młotkiem chociażby, ja u siebie też myślałem że to śruba i ja dookoła objechałem na cacy powodzenia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jedrek graty fury bezawaryjności i powodzenia w modach auto kox , nie mogę się doczekać jak ją zobaczę na żywo - Strefa biegaczy, triathlon
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.