Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. http://a4-klub.pl/search.php?searchid=921872 http://a4-klub.pl/search.php?searchid=921866
  2. Z tego co wiem to sklep z drzewkami to ogrodniczy...... szukaj jakiegoś sklepu z częściami do maszyn rolniczych.
  3. Gumowa rura dolotu między kolektorem dolotowym, a dolotem do IC. W sklepie rolniczym można dokupić odpowiedni odcinek za grosze. Średnicy nie pamiętam.... weź starą na wzór i dobierzesz.
  4. Rozbierz i zobacz co się tam dzieje. Kilka minut i będzie wiadomo.
  5. Przepraszam za OT. Mojej mamie po rozmowie telefonicznej, konsultant z TP, bez jej zgody i aprobaty, włączył usługę FUN PACK HD, wyłączając dotychczasowy nr telefonu. Przez 3 miesiące trwała walka z nimi o przywrócenie numeru i wyłączenie FunPacka. Żeby było śmieszniej, numer telefonu mojej mamy dostała jakaś kobieta z pod Łodzi. Przez 3 miesiące przychodziły faktury do zapłacenia, za coś czego nie było. Po ostrych awanturach wszystko wróciło do stanu poprzedniego....
  6. Takie Euro to bym obejrzał, żadnego meczu nie przegapił..... !
  7. Rozbierz kratkę i dobierz się do żaróweczki (diody), mogła wypaść z mocowania. Miałem tak u siebie. Jak wyciągniesz kratkę to z boku od strony kabelka masz dekielek na zatrzaskach.
  8. Z tego co mi kiedyś mówiłeś to masz powody A pompki co ile?
  9. Co 15 tyś moim zdaniem nie ma potrzeby. Raz do roku przed zimą i spokój, albo co 30 tyś. Zależy ile kto jeździ. Ja rocznie koło 20 - 25 tyś robię, a znajomy koło 100 tyś.....
  10. Bez przesady, koszta filtra nie są duże w porównaniu z tym czego można doświadczyć zimą. Na naszych stacjach paliw, różne badziewie można trafić. Potem przy większych mrozach problem, bo gnojówka w filtrze zamarzła i nie ma przepływu...
  11. W Twoim przypadku troszkę o co innego chodzi, więc na spokojnie. Nic na gębę, wszystko na papier.
  12. Chyba bym się pokusił i zainwestował te 60 - 70zł i zmienił raz do roku przed zima...
  13. Taka moja mała sugestia, jeżeli chcesz cokolwiek załatwić w TP to proponuję osobiście i na piśmie z kopią, co by poświadczyli, otrzymanie pisma. Po rozmowie z konsultantem, przez 3 miesiące prowadziłem zaciętą bitwę o wyłączenie niezamawianych usług i przywrócenie dotychczasowego numeru telefonu. Jak to na infoliniach bywa, nie było nawet kogo zj***ć, bo za każdym razem z kim innym rozmawiasz i od początku opowiadasz całą historię....
  14. Przebieg: 540.000 km Mobil 10W40 od 6 lat. 200- 300ml dolewki na 10.000km
  15. W aucie z którego pochodzą owe osłony mogło pójść jakieś przepięcie i je uszkodzić. Spróbuj pojedynczo podłączyć każdą osłonę innymi przewodami zaraz przy akumulatorze. Jeżeli będą nadal dymić , trzeba je rozebrać i w nich szukać przyczyny.
  16. Przekaźnik nie ma tu nic do rzeczy. Tam są zwykłe żaróweczki. Jest gdzieś zwarcie w instalacji i dlatego się palą. Dym leci ze "słoneczek" czy z kabli? Tam skąd wydobywa się dym szukaj awarii. Jakiej grubości kable?
  17. kalik odpowiedział(a) na Siarus temat w Audi A4 B5
    Graty kupuje od 10 lat w tej samej firmie, więc o podróbce raczej nie ma mowy. Trafiła się jakaś wadliwa i padło łożyskowanie (pewnie china....). Odradziłem autorowi wątku w pierwszym poście zakup Kagera. Chyba, że chce dobrowolnie zostać królikiem doświadczalnym
  18. kalik odpowiedział(a) na Siarus temat w Audi A4 B5
    U mnie Rouville rozsypało się po 40 tyś km, a u kolegi SKF po podobnym przebiegu.
  19. kalik odpowiedział(a) na Siarus temat w Audi A4 B5
    Kup Kagera i testuj. Refleksjami potem podziel się na forum
  20. kalik odpowiedział(a) na Siarus temat w Audi A4 B5
    Daruj sobie, szkoda generować dodatkowe koszty przez dziadowską pompę. Zainwestuj w coś lepszego. Polecam HEPU. SKF nie polecam, duża awaryjność przy niskich przebiegach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.