Treść opublikowana przez kalik
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
http://a4-klub.pl/search.php?searchid=921872 http://a4-klub.pl/search.php?searchid=921866
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
książkę można napisać z tego co jest na forum....
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
Z tego co wiem to sklep z drzewkami to ogrodniczy...... szukaj jakiegoś sklepu z częściami do maszyn rolniczych.
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
W rolniczym płaciłem 4zł jakieś 2 lata temu....
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
Gumowa rura dolotu między kolektorem dolotowym, a dolotem do IC. W sklepie rolniczym można dokupić odpowiedni odcinek za grosze. Średnicy nie pamiętam.... weź starą na wzór i dobierzesz.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- problem z kratkami z polifta
Rozbierz i zobacz co się tam dzieje. Kilka minut i będzie wiadomo.- Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange
Przepraszam za OT. Mojej mamie po rozmowie telefonicznej, konsultant z TP, bez jej zgody i aprobaty, włączył usługę FUN PACK HD, wyłączając dotychczasowy nr telefonu. Przez 3 miesiące trwała walka z nimi o przywrócenie numeru i wyłączenie FunPacka. Żeby było śmieszniej, numer telefonu mojej mamy dostała jakaś kobieta z pod Łodzi. Przez 3 miesiące przychodziły faktury do zapłacenia, za coś czego nie było. Po ostrych awanturach wszystko wróciło do stanu poprzedniego....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Takie Euro to bym obejrzał, żadnego meczu nie przegapił..... !- problem z kratkami z polifta
Rozbierz kratkę i dobierz się do żaróweczki (diody), mogła wypaść z mocowania. Miałem tak u siebie. Jak wyciągniesz kratkę to z boku od strony kabelka masz dekielek na zatrzaskach.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z tego co mi kiedyś mówiłeś to masz powody A pompki co ile?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Co 15 tyś moim zdaniem nie ma potrzeby. Raz do roku przed zimą i spokój, albo co 30 tyś. Zależy ile kto jeździ. Ja rocznie koło 20 - 25 tyś robię, a znajomy koło 100 tyś.....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bez przesady, koszta filtra nie są duże w porównaniu z tym czego można doświadczyć zimą. Na naszych stacjach paliw, różne badziewie można trafić. Potem przy większych mrozach problem, bo gnojówka w filtrze zamarzła i nie ma przepływu...- Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange
W Twoim przypadku troszkę o co innego chodzi, więc na spokojnie. Nic na gębę, wszystko na papier.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Chyba bym się pokusił i zainwestował te 60 - 70zł i zmienił raz do roku przed zima...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja co 30 tyś.- Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange
Taka moja mała sugestia, jeżeli chcesz cokolwiek załatwić w TP to proponuję osobiście i na piśmie z kopią, co by poświadczyli, otrzymanie pisma. Po rozmowie z konsultantem, przez 3 miesiące prowadziłem zaciętą bitwę o wyłączenie niezamawianych usług i przywrócenie dotychczasowego numeru telefonu. Jak to na infoliniach bywa, nie było nawet kogo zj***ć, bo za każdym razem z kim innym rozmawiasz i od początku opowiadasz całą historię....- Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Przebieg: 540.000 km Mobil 10W40 od 6 lat. 200- 300ml dolewki na 10.000km- Podswietlana osłona przeciwsłoneczna dymi się
W aucie z którego pochodzą owe osłony mogło pójść jakieś przepięcie i je uszkodzić. Spróbuj pojedynczo podłączyć każdą osłonę innymi przewodami zaraz przy akumulatorze. Jeżeli będą nadal dymić , trzeba je rozebrać i w nich szukać przyczyny.- Podswietlana osłona przeciwsłoneczna dymi się
Przekaźnik nie ma tu nic do rzeczy. Tam są zwykłe żaróweczki. Jest gdzieś zwarcie w instalacji i dlatego się palą. Dym leci ze "słoneczek" czy z kabli? Tam skąd wydobywa się dym szukaj awarii. Jakiej grubości kable?- Podswietlana osłona przeciwsłoneczna dymi się
Zwarcie gdzieś jest.- Pompa WODY KAGER!??
Graty kupuje od 10 lat w tej samej firmie, więc o podróbce raczej nie ma mowy. Trafiła się jakaś wadliwa i padło łożyskowanie (pewnie china....). Odradziłem autorowi wątku w pierwszym poście zakup Kagera. Chyba, że chce dobrowolnie zostać królikiem doświadczalnym- Pompa WODY KAGER!??
U mnie Rouville rozsypało się po 40 tyś km, a u kolegi SKF po podobnym przebiegu.- Pompa WODY KAGER!??
Kup Kagera i testuj. Refleksjami potem podziel się na forum- Pompa WODY KAGER!??
Daruj sobie, szkoda generować dodatkowe koszty przez dziadowską pompę. Zainwestuj w coś lepszego. Polecam HEPU. SKF nie polecam, duża awaryjność przy niskich przebiegach. - problem z kratkami z polifta