Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak powiedziałem, że mam, ale troszkę teraz zgłupiałem, bo nie wiem czy moja Mała nie miała jej w piaskownicy do zabawy.... sprawdzę i dam znać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zadzwoń wieczorem do mnie to za browarka dostaniesz.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tylko się urodził, a wepchnęli mu cyca do buzi..... Liczę, że jutro będą w domu... żona 8 dni już w szpitalu....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dziś moja żona urodziła ślicznego i zdrowego synka!!!!
-
Drżenie kierownicy i calej budy przy hamowaniu 130+
Trochę taki półśrodek. Skoro się pogięły to musiały się przegrzać. Sama z siebie się nie odkształciła. Życie i zdrowie jest ważniejsze niż parę groszy więcej za dobrą tarczę i klocek.
-
Drżenie kierownicy i calej budy przy hamowaniu 130+
Jeżeli tłucze kierownicą przy hamowaniu, to nic innego jak tarcze hamulcowe.
-
Drżenie kierownicy i calej budy przy hamowaniu 130+
Pogięte tarcze hamulcowe......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To było zajść, przywitać się jak człowiek,a nie za krzaka z aparatem....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zamierzasz mnie szantażować???
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Niestety...siła wyższa.... raz do roku mi się zdarza.....
-
Hałas po wciśnięciu sprzęgła - filmik
Hałas wydobywający się z tych okolic po wciśnięciu sprzęgła świadczy o uszkodzonym łożysku lub docisku. Bez wywalenia skrzyni raczej się nie obędzie.
-
Hałas po wciśnięciu sprzęgła - filmik
Jeżeli to sprzęgło to trzeba wywalić skrzynie, jakieś 300zł robocizna. Plus części, wszystko zależy w jakim stanie tarcza i docisk.
-
Hałas po wciśnięciu sprzęgła - filmik
Pewnie łożysko oporowe sprzęgła się rozsypało... Jeżeli dźwięk powstaje podczas pracy sprzęgła, tam szukaj przyczyny.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry. Na dobry początek dnia !
-
Golarki z allegro
Dobrego Gilletta z allegro ciężko kupić, większość China.... Po kilku goleniach nożyki strasznie tępe. Kupiłem teraz Wilkinsona, którego jest mało na allegro i goli bardzo dobrze. Kupowałem u tego gości Informacje o Użytkowniku TheBestBiznes Teraz ma niezbyt bogatą ofertę...
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jeżeli kiera jest poliftowa to wszystko P&P. Przepinasz wtyczki tylko. Śruba w polifcie jest na torxa, rozmiaru nie pamiętam....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Siema, Z rana wyglądam podobnie, tylko mam gorszą minę.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie robiłem tego, ale trzeba zrzucić cały przód i rozpiąć rozrząd.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Co za błyskawiczne odpowiedzi....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
B5 zmiana kierownicy - a kliny
Zapraszam do mnie. Priv.
-
Jaki imbus?
Nie za bardzo potrafię spawać spawarką transformatorową, a do migomatu nie mam dostępu
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Krótką pauzę sobie zrobił na autostradzie i gotował ziemniaki..... Polska, królestw ziemniaka.... ---------- Post dopisany 10-07-2012 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 08:51 ---------- Znowu cisza w wątku??
-
Jaki imbus?
Sześciokąt o średnicy 16 mm. Pasuje szpilka od koła maluszka. FIAT 126p - ŚRUBA KOŁA NOWA TYP FL (2465181750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Na gwint nakręcasz 2 nakrętki żeby skontrować lub jedna nakrętka i zaspawać ją na około. Polecam wersję spawaną. Zakładasz potem klucz na nakrętkę i odkręcasz
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
U mnie działają. Wpisz sobie notlauf lub tryb awaryjny.