Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Sezon uważam za zamknięty
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Powiedz kiedy i gdzie to wpadnę i bramę zrobię, jeśli dobrze dedukuję.....bo już weekend od 2h dla mnie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Etaaam.. moje beee pińć ładniejsze- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Srebrny RS4 w budzie B7 na WS..... na Piłsudskiego pod UM sobie stał..... całkiem ładny- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Deszczowo...d*pa.d*pa.d*pa- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kąt wtrysku ustawia się pompą, a dawkę http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b5-ahh-ktore-sruby-poluzowac-nastawniku-pompy-zeby-ustawic-dawke-paliwa-76035/#post892298- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
U Ciebie takie brzydkie? Nie wierzę. Zaciski stały....- Gdybym miał zniszczyć auto swojemu wrogowi to:
WTF??? Przepraszam, bez urazy, ale temat pokroju: Psy sikają na moje auto lub Sąsiad pluje na moje auto.... Część forumowiczów pewnie skojarzy tematy.....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Do jakiego lata? 5 Celsjuszów było rano.....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zimo!!! WY PIERD ALAJ!!!!!!!!!!!!!- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przybywaj to kogoś do wału Ci polecę... ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Za 20 minut będę.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Masz coś do moich styranych VALEO???- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Po odliczeniu pozostałych gratów to Q w 2tyś powinno się zamknąć.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Rosyjski drifter - YouTube Korzeniu umiesz tak??- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Koleżka ostatnio zamontował Q, banan z pyska nie schodzi- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Raczej, czego w środku nie da się zmienić.....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wszyscy poszli spać?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja mogę podjechać nie wcześniej i nie później jak w granicach 18:00. Jak ktoś będzie to fajnie, jak nie - może następnym razem się uda.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może i tak. Moja się chwilowo naprawiła, więc nie ruszam. Duża możliwość jest, że sprzęgło mi się kończy. 4 rok na nim....zrywów też nie robię jak Korzeń....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Oooo Dupaaaa!!! ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- http://a4-klub.pl/members/wit3k-68117/ nie bądź Silent Bob- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu.... otwórz- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu, dziękuję za wyczerpującą wypowiedź Temat można zamknąć- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Postał przez noc, przemyślał swoje zachowanie i 1 mi oddał. Parch.... ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ---------- Ja jak coś to koło 18 bym się wyrobił na chwilę zajrzeć. ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- WTF??????? Uczniowie zlizują bitą śmietanę z kolan księdza-dyrektora. Kuratorium: 'Nie ma przeciwwskazań' ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ---------- Znalazłem skrzynkę za tanie pieniądze, możliwe żeby Audi pakowało skrzynie z końcem produkcji w sierpniu 98r do auta z roku 99?? Przynajmniej sprzedawca twierdzi, że auto europejczyk z 99r.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie. - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"