Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Sezon uważam za zamknięty
  2. Powiedz kiedy i gdzie to wpadnę i bramę zrobię, jeśli dobrze dedukuję.....bo już weekend od 2h dla mnie
  3. Etaaam.. moje beee pińć ładniejsze
  4. Srebrny RS4 w budzie B7 na WS..... na Piłsudskiego pod UM sobie stał..... całkiem ładny
  5. Deszczowo...d*pa.d*pa.d*pa
  6. Kąt wtrysku ustawia się pompą, a dawkę http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b5-ahh-ktore-sruby-poluzowac-nastawniku-pompy-zeby-ustawic-dawke-paliwa-76035/#post892298
  7. U Ciebie takie brzydkie? Nie wierzę. Zaciski stały....
  8. WTF??? Przepraszam, bez urazy, ale temat pokroju: Psy sikają na moje auto lub Sąsiad pluje na moje auto.... Część forumowiczów pewnie skojarzy tematy.....
  9. Do jakiego lata? 5 Celsjuszów było rano.....
  10. Zimo!!! WY PIERD ALAJ!!!!!!!!!!!!!
  11. Przybywaj to kogoś do wału Ci polecę... ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Za 20 minut będę.
  12. Masz coś do moich styranych VALEO???
  13. Po odliczeniu pozostałych gratów to Q w 2tyś powinno się zamknąć.
  14. Rosyjski drifter - YouTube Korzeniu umiesz tak??
  15. Koleżka ostatnio zamontował Q, banan z pyska nie schodzi
  16. Raczej, czego w środku nie da się zmienić.....
  17. Ja mogę podjechać nie wcześniej i nie później jak w granicach 18:00. Jak ktoś będzie to fajnie, jak nie - może następnym razem się uda.
  18. Może i tak. Moja się chwilowo naprawiła, więc nie ruszam. Duża możliwość jest, że sprzęgło mi się kończy. 4 rok na nim....zrywów też nie robię jak Korzeń....
  19. Oooo Dupaaaa!!! ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- http://a4-klub.pl/members/wit3k-68117/ nie bądź Silent Bob
  20. Korzeniu, dziękuję za wyczerpującą wypowiedź Temat można zamknąć
  21. Postał przez noc, przemyślał swoje zachowanie i 1 mi oddał. Parch.... ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ---------- Ja jak coś to koło 18 bym się wyrobił na chwilę zajrzeć. ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- WTF??????? Uczniowie zlizują bitą śmietanę z kolan księdza-dyrektora. Kuratorium: 'Nie ma przeciwwskazań' ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ---------- Znalazłem skrzynkę za tanie pieniądze, możliwe żeby Audi pakowało skrzynie z końcem produkcji w sierpniu 98r do auta z roku 99?? Przynajmniej sprzedawca twierdzi, że auto europejczyk z 99r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.