Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Szukam chyba używki, regenerowana to 400 - 500zł. Do tego drążki i końcówki, i zbiezność... tysiak pęknie.
  2. Zmiana... trza maglownice kupić, bo na płyn nie wyrobie...
  3. Po ostatnich przygodach z lapkiem, potrzebuję dysk zewnętrzny. Doradzicie coś? Myślałem o czymś takim Dysk zewnętrzny SAMSUNG M3 1TB 2.5" usb.3.0 (3453124799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. Da rade jeszcze moja źrobkę sie wcisnie To męska impreza :kox:
  5. Spadówa, mój parch nie uciągnie takiego konia jak Ty
  6. Za tydzień jadę do Speca..... Mnie nie ma... d*pa
  7. Może i mi się uda tym razem. Harry napisz smska o której konkretnie
  8. A co sobie żałować? Proponuję przebić BMW i założyć 4 turbiny Fabryka mocy od BMW. 3 litry, 3 turbiny i 720 Nm! - Motoryzacja w INTERIA.PL
  9. Nie wiem jak u Was, ale u mnie wahacz coraz przywali w odbój umiejscowiony centralnie nad wahaczem pod błotnikiem
  10. U mnie tuleje wprasowane w banana jeżdżą już 5 lat i wytrzymały jakieś 150k przebiegu i oznak luzu nie ma. Nie pamiętam ile płaciłem, ale w porównaniu z ceną nowego banana to były grosze.
  11. Odkręcasz zacisk, potem jarzmo. Zdejmujesz kapselek z przodu piasty, wyciągasz zabezpieczenie, odkręcasz nakrętkę i tarcza schodzi. Zabijasz NOWE łożyska w tarczę, kurzołap, zakładasz nowe pierścienie ABS, lub ewentualnie stare (ciężko je zbić). Pakujesz smar w łożyska, zakładasz, dokręcasz z wyczuciem, potem kilka obrotów tarczą. Robisz korektę przy dokręcaniu, nie może być za mocno, bo łożyska zaraz polecą i będą wyć. Ja dokręcam do pierwszego wyczuwalnego oporu i trochę popuszczam, ale tu każdy ma swoją technikę. Nie może być za mocno i nie może być za słabo. Do nowych tarcz zakładaj nowe klocki i nowe łożyska.
  12. Są dwa rodzaje, krótka i długa.
  13. Nie inaczej kolego.
  14. Kostka stacyjki Ci się rozleciała. Koszt około 30zł, roboty na pół godziny.
  15. jakie zawieszenie? Co ma koło siedzące na piaście do zawieszenia przy ściąganiu ? co uszkodzi ? A jak w koło napieprzasz to uderzenie na końcówki drążka i wahacze nie idzie? a co wahacze i drążki do felgi są przymocowane ? Nie, jest jeszcze piasta i zwrotnica, która wisi na tychże wahaczach.
  16. jakie zawieszenie? Co ma koło siedzące na piaście do zawieszenia przy ściąganiu ? co uszkodzi ? A jak w koło napieprzasz to uderzenie na końcówki drążka i wahacze nie idzie?
  17. Odpuść sobie deski, młotki, penetratory itd. Po cholerę napieprzać młotem w koło i wszelakie uderzenia przekazywać na zawieszenie? Luzujesz wszystkie śruby na piaście, żeby było 2 mm luzu. Ruszasz delikatnie i przy przednich kołach kierownica w lewo i prawo, przy tylnych ręczny i koła ładnie zeskakują. Tylko rób to pojedynczo, nie wszystkie koła naraz.
  18. kalik odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Marcin przecież u nas w Siedlcach systematycznie wjeżdżają pod wiadukt łukowski i garwoliński... ostatnio chłopak z Astry z Opola wbił się solówką
  19. Skasuj błąd Vagiem. Kolejność pinów poduszki jest bez znaczenia.
  20. Szkoda zachodu... jeżeli strzelają trzeba zmienić, bo któregoś dnia staniesz na środku skrzyżowania bez możliwości dalszej jazdy.
  21. kalik odpowiedział(a) na globus temat w Układ Jezdny
    Mam na przodzie komplet ferodo, klocki strasznie syfią felgę, ale auto dęba staje
  22. Mogę podjechać, ale na 16,,, niestety
  23. Dlaczego nie na 16??
  24. hmm to jest zastanawiające etam..... wystarczy na mnie spojrzeć.... i na auto....
  25. Nie wiem czy będę w domu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.