Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Szukam chyba używki, regenerowana to 400 - 500zł. Do tego drążki i końcówki, i zbiezność... tysiak pęknie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zmiana... trza maglownice kupić, bo na płyn nie wyrobie...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Po ostatnich przygodach z lapkiem, potrzebuję dysk zewnętrzny. Doradzicie coś? Myślałem o czymś takim Dysk zewnętrzny SAMSUNG M3 1TB 2.5" usb.3.0 (3453124799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Da rade jeszcze moja źrobkę sie wcisnie To męska impreza :kox:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spadówa, mój parch nie uciągnie takiego konia jak Ty
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Za tydzień jadę do Speca..... Mnie nie ma... d*pa
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może i mi się uda tym razem. Harry napisz smska o której konkretnie
-
1.8t Biturbo czy jest sens???
A co sobie żałować? Proponuję przebić BMW i założyć 4 turbiny Fabryka mocy od BMW. 3 litry, 3 turbiny i 720 Nm! - Motoryzacja w INTERIA.PL
-
smarowane wahacze ??????/
Nie wiem jak u Was, ale u mnie wahacz coraz przywali w odbój umiejscowiony centralnie nad wahaczem pod błotnikiem
-
[B5 1Z] Luzy w tulei prawy wahacz banan
U mnie tuleje wprasowane w banana jeżdżą już 5 lat i wytrzymały jakieś 150k przebiegu i oznak luzu nie ma. Nie pamiętam ile płaciłem, ale w porównaniu z ceną nowego banana to były grosze.
-
wymiana tarcz i klocków
Odkręcasz zacisk, potem jarzmo. Zdejmujesz kapselek z przodu piasty, wyciągasz zabezpieczenie, odkręcasz nakrętkę i tarcza schodzi. Zabijasz NOWE łożyska w tarczę, kurzołap, zakładasz nowe pierścienie ABS, lub ewentualnie stare (ciężko je zbić). Pakujesz smar w łożyska, zakładasz, dokręcasz z wyczuciem, potem kilka obrotów tarczą. Robisz korektę przy dokręcaniu, nie może być za mocno, bo łożyska zaraz polecą i będą wyć. Ja dokręcam do pierwszego wyczuwalnego oporu i trochę popuszczam, ale tu każdy ma swoją technikę. Nie może być za mocno i nie może być za słabo. Do nowych tarcz zakładaj nowe klocki i nowe łożyska.
-
Przerywacz kierunkowskazów
Są dwa rodzaje, krótka i długa.
-
Przerywacz kierunkowskazów
Nie inaczej kolego.
-
Przerywacz kierunkowskazów
Kostka stacyjki Ci się rozleciała. Koszt około 30zł, roboty na pół godziny.
-
Zapieczone felgi.
jakie zawieszenie? Co ma koło siedzące na piaście do zawieszenia przy ściąganiu ? co uszkodzi ? A jak w koło napieprzasz to uderzenie na końcówki drążka i wahacze nie idzie? a co wahacze i drążki do felgi są przymocowane ? Nie, jest jeszcze piasta i zwrotnica, która wisi na tychże wahaczach.
-
Zapieczone felgi.
jakie zawieszenie? Co ma koło siedzące na piaście do zawieszenia przy ściąganiu ? co uszkodzi ? A jak w koło napieprzasz to uderzenie na końcówki drążka i wahacze nie idzie?
-
Zapieczone felgi.
Odpuść sobie deski, młotki, penetratory itd. Po cholerę napieprzać młotem w koło i wszelakie uderzenia przekazywać na zawieszenie? Luzujesz wszystkie śruby na piaście, żeby było 2 mm luzu. Ruszasz delikatnie i przy przednich kołach kierownica w lewo i prawo, przy tylnych ręczny i koła ładnie zeskakują. Tylko rób to pojedynczo, nie wszystkie koła naraz.
-
Truckerzy
Marcin przecież u nas w Siedlcach systematycznie wjeżdżają pod wiadukt łukowski i garwoliński... ostatnio chłopak z Astry z Opola wbił się solówką
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Skasuj błąd Vagiem. Kolejność pinów poduszki jest bez znaczenia.
-
Wygłuszenie przegubów
Szkoda zachodu... jeżeli strzelają trzeba zmienić, bo któregoś dnia staniesz na środku skrzyżowania bez możliwości dalszej jazdy.
-
ATE czy TRW ??
Mam na przodzie komplet ferodo, klocki strasznie syfią felgę, ale auto dęba staje
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mogę podjechać, ale na 16,,, niestety
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dlaczego nie na 16??
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
hmm to jest zastanawiające etam..... wystarczy na mnie spojrzeć.... i na auto....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie wiem czy będę w domu