Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak będę w domu to może rowerem przygonię... ja standardowo nic nie obiecuję.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A ja za duży mam przebieg co by się obrażać
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zluzuj kolego...wiesz co to ironia?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W piątek o 14 takie propozycje nieprzyzwoite???
-
terkotanie przy jezdzie na wprost
U mnie hałasował przegub podczas jazdy na wprost, na skręconych kołach była cisza. W przegubie pękła bieżnia.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wszystko kwestia ceny....
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Ja z tego co pamiętam robiłem podobnie, bo mi cały czas gumka wypychało.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Szkoda, że mnie nie było....tyle osób to chyba tylko za pierwszym razem było.....
-
jak mocno dokręcić tylną piastę
Mnie uczyli żeby dokręcić do momentu aż poczuje się opór i odpuścić pół obrotu. Jeżeli dokręcisz za mocno to łożysko zaraz się wysypie.
-
Koniec DWUMASY I SPRZĘGŁA co robić ? można wymienić na normalne KOŁO ZAMACHOWE ?
Ja już 4 lata na jednomasie jeżdżę i autko śmiga bez żadnych problemów
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pewnie zderzak od rs lub eski... ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- albo gumowy kurczak....
-
Manżeta
Powiem szczerze, że nie wiem.... wyjąłem z kompletu i na rozmiar nie patrzyłem.
-
Manżeta
Praktycznie: Podnieś auto, odkręć koło, odkręć śrubę w piaście, podstaw lewarek pod zwrotnicę i podnieś ją około 7 cm, skręć kołami (od strony pasażera - w lewo - przegub ładnie wychodzi w stronę zacisku) lub (strona kierowcy - w prawo), jak masz półośkę z przegubem w ręku - wkręcasz starą śrubę w przegub, półośka ładnie wyskakuje, montujesz nową osłonę, smar w przegub, nowe zabezpieczenie w półośkę, szybki montaż i gotowe. W poniedziałek zmieniałem przegub i zajęło mi to 30 minut. Osłona Lobro jeździ u mnie już 4 lata i teraz zaczęła właśnie pękać troszkę, ale to nie ona była sprawcą awarii przegubu. Pękła w nim bieżnia i strasznie stukało podczas jazdy na wprost.
-
zdechło sprzęgło b5
Po stronie kierowcy, wchodzi do niego wężyk ze zbiorniczka z płynem hamulcowym
-
zdechło sprzęgło b5
1z jest na jednomasie. Do sprawdzenia przeguby. Auto jedzie trochę czy w ogóle nie chce ruszyć?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
na 90% bede
-
Wybór klucza pneumatycznego
Co do klucza się nie wypowiem, ale popraw proszę ten ort w tytule, bo strasznie w oczy razi...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Oddział Specjalny - Kabaret pod Wyrwigroszem - YouTube
-
Zmiana kierownicy, gdzie podłączyć klakson?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-kierownicy-liftingowa-czteroramienna-107806/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z góry przepraszam, ostatnio za dużo na głowie i w głowie...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Też widziałem kilka razy....kierowca mnie zignorował jak machnąłem ręką. ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- Zresztą co się dziwić, jak ja jadę to wąski tunel tylko przed sobą.... ostatnio Broda ze 30s trąbił zanim się obejrzałem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja się nie deklaruje, bo mówię jedno, a wychodzi co innego
-
Zgrzytająca skrzynia manualna , dodatek do skrzyni biegów
Inaczej się nie da. Olej około 100zł, synchronizator coś chyba koło 170zł i robocizna. Przydałoby się przejrzeć pozostałe synchronizatory, łożyska, uszczelniacze... Taniej poszukać 2 skrzyni i mieć nadzieję, że się zaraz nie rozleci lub jeździć na zgrzytającej aż się rozpadnie całkiem. Moja zgrzyta już od roku.
-
Zgrzytająca skrzynia manualna , dodatek do skrzyni biegów
Jak zgrzyta "3" to oznacza, że synchronizator się wysypał. Ten typ tak ma.
-
Pilne pytanie dot wymiany sprzegła.
Robie to na wprost,tak jak jest ich naturalne położenie czy nalezy je lekko przechylić w stronę środka auta?? Z tego co sobie przypominam to półośki najlepiej zdemontować w całości gdyż będą ci przeszkadzały w manewrowaniu skrzynią. Ponadto w wale masz łożysko igiełkowe które tez należało by wymienić. Do jego wyjęcia stosuje się specjalny ściągacz. Po co sobie pracy dokładać z półośkami?