Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie śmiej się ze mnie, pierwszy raz widzę takie wynalazki
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Udało mi się uruchomić internet
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Gratki.. Laptop już wybrany i zamówiony. Wybór padł na samsunga
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzięki chłopaki za wszelkie sugestie co do zakupu, którego muszę dokonać jak najszybciej
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Konkretny model poproszę, link z allegro.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja mam prąd i benzynę Żonę jak dotkłem to ją aż poraziło ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- Mam prośbę ogromną. Potrzebuje pomocy przy zakupie laptopa. Cosik do 2,5 tysia... choć rozpatrzę ewentualnie delikatnie droższe propozycję. Już mi głupio prosić Harrego o pomoc, bo 3 razy go pytałem i nie kupiłem, zawsze coś wyskoczyło... teraz już muszę, bo mój stacjonarny ma 14 lat i odmawia współpracy coraz częściej. Skłaniam się ku Dellowi i Samsungowi, ale to nie znaczy, że dyskredytuje inne marki.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie ma benzyny, nie ma benzyny..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Całkiem pomiń immo, takich parchów nie kradną
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przyjmij standardowe 1 1 1 1 albo 1 2 3 4
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ze świateł i tak zawsze pierwszy ruszam
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie. Teściowej podprowadziłem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja ostatnio wyrezałem sobie zajebistą szczotkę do odśnieżania samochodu, ale śnieg przestał padać i leży nieużywana
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wiele więcej już chyba nie wyciśnie z tego silnika? Czy się mylę?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wydarzenia 29.01.2013 biust nie do zwrotu - YouTube! ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Zrobić babie cycki....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ślimak wielki na 3 mm blokuje budowę obwodnicy. Paranoja? ---------- Post dopisany 16-01-2013 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 16:02 ---------- Atak Węża - YouTube
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu, wyzwanie dla Ciebie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Rowerzysta kontra fotoradar - YouTube!
-
Wymiana nagrzewnicy - pytania pomocnicze
Jeżeli nie będzie grzało to znaczy, że się nie odpowietrzyło
-
Wymiana nagrzewnicy - pytania pomocnicze
Cały układ powinien odpowietrzyć się samoczynnie. Gdyby jednak się tak nie stało, na wyjściu nagrzewnicy (lewy króciec) delikatnie zsuwasz przewód gumowy z króćca. Na wężu jest malutki otworek przez który ucieknie powietrze.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
heh.... wspomnicie jeszcze moje słowa...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zacznie...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak dobrze kobietę podku.rwię to sapie lepiej niż te wasze trąbki....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W sumie ramki o niczym nie świadczą.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
WS
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Czyje to czarne B6 z dwoma rurkami i ramkami klubowymi?