Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
hm..... u mnie może być i sobota i niedziela...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak sobie myślę, że niedziela to może nie być dobry termin na spota przy takiej pogodzie....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie wnerwiaj ludzi ciężko pracujących....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Teraz to nieśmiały.... a na spocie dusza towarzystwa
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Standardowo niedziela o 16? Czy jakaś inna inicjatywa?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wyjdę z nieśmiała inicjatywą ogarnięcia jakiegoś spociku w weekend?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A czego się innego spodziewać w naszych serwisach?
-
Kto może polecić fajne miejsce na urlop z dziećmi?
Jezioro Białe jest fajne jeżeli ktoś lubi rozrywki, dyskoteki itp.... W czerwcu raczej ciężko jeszcze wejść do wody, szczególnie dla dziecka. Byłem z rocznym dzieckiem w Bieszczadach, okolice Soliny. Na kilka dni można zaplanować jakiś plan zwiedzania, tama na Solinie, kolejka wąskotorowa w Cisnej http://kolejka.bieszczady.pl/ , są jeszcze ciekawe ruiny w Zagórzu http://netari.pl/klasztor-w-zagorzu.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mam nadzieję... złożyłem już pismo reklamacyjne. ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Kasa się znalazła...błyskawiczny przelew w 41h.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://tinypic.pl/ Przelałem ponad 300zł na pauy za zakupy allegro i chuuuj strzelił kasę.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry, Paweł były przyjebać ostro w hamulce. Zawsze mógł czarny kot na drodze siedzieć
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dosyć drogie zakupy wyszły... człowiek się uczy na błędach.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Brak zapiętych pasów, podwójna ciągła i niepodporządkowanie się znakowi nakazu skrętu w prawo.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kilka razy zdarzyło mi się tam być i zawsze tak wjeżdżałem.... a spotkałem ich pierwszy raz w sobotę...a i tak lepiej 100zł niż 650zł
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bo to było polowanie, koniec miesiąca, trzeba bloczek wypełnić do końca....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Moja wina, bo pojechałem pod zakaz.... ale zamiast pijaków ścigać to tak statystyki nabijają... ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- Pasy miałem też niezapięte...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry. Zarobiłem w weekend...100zł i 1 pkt, a powinno być 650zł i 13 pkt według kodeksu. Uważajcie przy wjeździe do Tesco z 11 listopada w lewo. Nakaz jazdy w prawo, podwójna ciągła, ale i tak większość skręca w lewo. Stali na samym końcu uliczki wjazdowej i czatowali na takich jak ja....
-
Brak świateł drogowych
Wypalone styki w manetce na 99%. W dziale warsztat jest opis jak się do tego dobrać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://www.youtube.com/watch?v=WGi-l-s5qDc&feature=player_embedded
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Ucieczka z Auschwitz Pogożewa jakoś nie za bardzo mi przypadła do gustu, może dlatego, że Grzesiuka sobie wziąłem za wyznacznik w tej tematyce...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
Spociki w Kielcach
Kadzielnia
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Bastion, To, Podpalaczka, Miasteczko Salem, Ręka Mistrza, Skazani na Shawshank, Zielona Mila....
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
King jest specyficzny, horror pomieszany ze zjawiskami paranormalnymi i nutką SF. Jedne niemalże wciągam jednym tchem, inne troszkę męczą.