Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Robimy ten spocik w niedzielę?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
W "TO" Kinga przez 200str trwa wstęp, akcji zero Ogólnie mistrz, ale ma też kilka nudnych wpadek
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To może jutro ustalimy jakieś szczegóły?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może spocik 1 kwietnia?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Wbrew pozorom King nie jest taki straszny.... ---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:39 ---------- http://selkar.pl/widzialem_jak_umieraja_hassel_sven_p_139134.html Książka mega... jak trafiłem na fragment jak uciekali przed sowietami na krowach, to poryczałem się ze śmiechu
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Już to widzę, jak pędzisz, jak szatan, przebijasz się przez zatłoczone miasto, za Tobą fala kurzu....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak zapali długie to się trawa na poboczu zapali ---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:25 ---------- I bardzo dobrze, bo przykro we dwóch na spocie stać...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Na spocie koniecznie się pokaż, co by Pioteros się zawstydził...........
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Śjakiś nowy??? Witam
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Niestety ja nie posiadam- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja odliczam już od wczoraj od południa....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Trzeba myśleć pozytywnie. Jutro już weekend się zaczyna- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Gdzie masz takiej grubości kabel?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Więc bezpośrednio pod akumulator z bezpiecznikiem.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja proponuję bezpośrednio z akumulatora. Co chcesz tam zasilać?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Toż pisałem, że nie mój kolor, do oczu mi nie pasuje. 2h mi wczoraj zajęła wymiana pompy. Nie obyło się bez rozebrania przodu....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja na swoim ciele braków skórnych nie zauważyłem zresztą szary to nie mój kolor...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spokojnie, oby do obiadu, później już coraz bliżej do weekendu.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pompa wody P542 Hepu cena wyjściowa 210zł, na allegro 160zł + przesyłka, a ja potrzebuję w miarę szybko - strach jeździć....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
U mnie troszkę prościej. Ale dostęp przeje.. ---------- Post added at 08:39 ---------- Previous post was at 07:50 ---------- Ma ktoś jakieś rabaty w IC?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W moim parchu pod maską też jest kilka ciasnych miejsc.... ale V bardziej wypełnia komorę silnika... - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"