Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. W pobliżu.... a co?
  2. Za 5h i 14 minut kończę z tym gównem i zaczynam weekend. Pędzę na Łukowską po moje ulubione piwko i zaczynam terapię...
  3. Jest piątek i jak co piątek wszystko się pier.dolić zaczyna....
  4. jak również że : kto ma dobry bajer to ru**** za frajer :] Nie w tych czasach Krzyniu, nie w tych czasach.... no chyba, że mały do kolana zwisa.... mówisz że same kur** i dziwki ??? ---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:40 ---------- chociaż może masz i rację np patrząc na ogłoszenia http://tablica.pl/towarzyskie/ona-szuka/ Krzyniu... czyżbym wyczuwał jakąś desperację w Twoim głosie?
  5. jak również że : kto ma dobry bajer to ru**** za frajer :] Nie w tych czasach Krzyniu, nie w tych czasach.... no chyba, że mały do kolana zwisa....
  6. Nie od dziś wiadomo, że jak nie masz kaski to se nie poruchasz....
  7. 07:48 i koniec... kalik, dymek127+, HarryH+, Korzeń, krzyniek Pozdrawiam
  8. A wymawiaj jak chcesz. Może nawet mnie nazywać brzydszyodkupy.
  9. Dzień dobry. Wyznaczony termin mamy na 9 sierpnia, więc jeszcze troszkę.
  10. Mam szerokie pole widzenia
  11. Pokazał sprzęt w całej okazałości ---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:22 ---------- kaliko44, Daniel1990, HarryH+, Krystek_
  12. Będę miał SYNKA ---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:13 ---------- Daniel1990 - witam na pokładzie, zapraszam do czynnego uczestnictwa
  13. Jak ja miałem komórę to Ty jeszcze w piaskownicy z grabkami i szpadelkiem dżdżownice ganiałeś
  14. Mam same proste, 6610i 3100, ale nie sprzedaje. Nie mam zaufania do tych nowych. Ta 3100 kąpała się w kiblu, upadła na ziemię niezliczoną ilość razy i działa już z 10 lat.
  15. Ja mam pół szuflady telefonów....
  16. Wesele bez mordobicia uznałabym za nieważne.... ---------- Post added at 14:36 ---------- Previous post was at 14:32 ---------- http://www.tygodniksiedlecki.com/t15936-z.ograniczonym.dostpem.htm
  17. Prawie jak u mnie na weselu...
  18. I cały misterny plan w piz*u, co za dzień....
  19. Patrząc na Twój wiek to stara d*pa z Ciebie
  20. Dzień dobry. Co za gówniany dzień..... ---------- Post added at 08:22 ---------- Previous post was at 08:22 ---------- Gdzie znajdę emotki?
  21. Witamy na pokładzie. Ze swojej strony zapraszam do czynnego udziału w życiu siedleckich klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.