Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Stary, bałem się, że jak zacznie tymi nożyczkami wywijać to dziursko jakąś zrobi i z gumowej dziewczyny całe powietrze ujdzie...
  2. No nie będzie mi ktoś plądrował w kartonie i patrzył co wysyłam.....
  3. Próbowałem DHLem wysłać paczkę... baba z nożyczkami do paczki leciała sprawdzić co jest w środku. Nie dałem jej pociąć kartonu... nie wysłałem. Pojechałem do siódemki. Pytają co jest w środku, a ja: broń i narkotyki. Babina się roześmiała i pakę wzięła. Jakieś chore przepisy mają teraz.
  4. Przestanę dzwonić do Ciebie
  5. A Ty nie miałeś w orange?
  6. W tym temacie to we dwóch możemy pogadać, mówiłem CI jak wygląda sytuacja. Cięgle nowe telefony CI dają, jakieś wtyki masz w salonie czy co???
  7. Dzień dobry Raz się nie przywitam i cicho....
  8. kalik odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Ja polecam pompę firmy HEPU, też ma metalowy wirnik. U kolegi SKF wytrzymał około 50 tyś, u mnie Rouville 45 tyś. Gdyby ktoś porywał się na wymianę we własnym zakresie w AFN to służę pomocą (wymieniałem tydzień temu u siebie).
  9. Pierwszy raz za sobą
  10. Ja kierownika wolnego nie mam....Korzeniu będziesz?
  11. Dlaczego Krzyniu usunąłeś mnie z listy znajomych? Już mnie nie lubisz?
  12. kalik, biggman, dymek127+, HarryH+, Korzeń
  13. Jak tak stawiasz sprawę to ja strzelam focha i ch.j:decayed:
  14. To dziś o 20:00 Mostostal??????
  15. W '95r immo nie ma w zegarach. Najpierw podepnij Vaga, zobaczysz co wyskoczy. Jeżeli nie masz kabla poproś chłopaków z Twojej okolicy. Potem spróbuj sposobu z linku Klyska.
  16. Wolę już wyschnąć niż dokonać gwałtu na podniebieniu....
  17. Na takim paliwie daleko nie ujadę
  18. Chcesz żebym wysechł na wiórek?
  19. Poczekajmy, może ktoś jeszcze się zadeklaruje...trzeba się dobrze zastanowić czy opóźniać weekend tak bardzo
  20. Wydaję mi się, że dziś po 19 kilka chwil bym znalazł, tylko co na to reszta?
  21. Proponujesz jakąś inną godzinę? ---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:57 ---------- A może inny termin? Dziś po 19?
  22. Tego się można było po Tobie spodziewać....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.