Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W sumie było fajnie, dawno się tak nie uśmiałem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mam nadzieję, że nie...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To żałuj, że Cie w niedziele na spocie nie było. Troszkę opowiadałem o tacierzyństwie.... ja w sierpniu będę miał już drugie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W domu praktycznie nie zasiadam przed monitor, a jeżeli już to na 3 minutki pocztę sprawdzić. W domu żona, dzieciaczek jeden, zaraz drugi, książki, bonsai - takie życie wiodę
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pieniądze nie dają szczęścia, ale rzeczy, które można za nie kupić to i owszem.... wierzysz jeszcze w takie głupoty i opowieści naszych dziadków? Schudłem 3 kg.... znaczy się odwodniłem ---------- Post added at 11:35 ---------- Previous post was at 11:34 ---------- Za dużo mam wolnego w robocie ostatnio chyba...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Teraz to przegiąłeś.... na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze, a jak ogólnie wiadomo brak mi jednego i drugiego
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Interesuje mnie ile kaski zarabia teraz pomocnik na budowie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kolega mirasek aktualnie podglądał wątek, więc go zaprosiłem do czynnego w nim udziału. a nie konkretnie na temat budowlańców.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może ktoś z Was ostatnio miał kontakty z budowlańcami? ---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 09:31 ---------- mirasekvip - zapraszam do dyskusji
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry.
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Nie wiem czy było.... http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,11371667,Ekspert__To_Socha_i_Kornacki_winni_rozbicia_maserati.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kiedyś w Vectrze klocki jak zmieniałem to zewnętrzna część klocka od strony tłoczka była pokryta taśmą klejącą 3M. Klocki firmowe Lucasa.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Leoncja
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry Troszkę z wczoraj....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja też czasami wiem, że to co się aktualnie dzieje, wcześniej mi się śniło.... ale mnie męczy ten wypadek, kilka lat temu udało mi się.. kolega na przednim fotelu nie miał tyle szczęścia co ja, trzymałem go za rękę i czułem jak umiera.... ku.rwa mać!!!!!!!!!!!!!!!
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie wierzę żeby gonił... koleina, dziura, nie wiem.... z gadki wynikało, że musi troszkę pojeździć zanim pojedzie ostrzej.. ---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:22 ---------- Na fotomazurek jest więcej zdjęć.... ---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:34 ---------- http://www.fotomazurek.pl/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://www.tygodniksiedlecki.com/t15908-mier.motocyklisty.htm Rozmawiałem z nim dziś na TCS chwilę.... nie mogę w to uwierzyć. On nie żyje!!!!!!!!!!!!!!!! Mówił, że motor na mądrych ludzi tylko, że trzeba uważać itd..... ja pier.dole......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dowcipnisie..... właśnie z Pioterosem rozmawiałem. Obiecał poprawę i na spota obiecał przyjechać. Przez chwilę poczułem się jakbym miał znowu 20 lat...... ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:31 ---------- ale nie po rozmowie z nim. Po spotkaniu z Wami. Jakaś melancholia mnie naszła.... to przez terapię...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Byłem, widziałem, idiotę z siebie zrobiłem. Pozdrawiam
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
16.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Nie musisz wszystkich pinów podłączać jeżeli uznasz, że wystarczy Ci tylko poducha i klakson.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Teraz to już prawie wieczór.... ---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:07 ---------- W niedzielę mam nadzieję, że będziesz....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Na samą myśl o piwku dostaje ślinotoku jak pies Pawłowa...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Czujecie już weekend? Mi zostało już tylko 5h10 minut do spotkania z moim ulubionym piwkiem.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak nie zapomnę.....